Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1950 odpowiedzi w tym temacie

#1476 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 sierpnia 2017 - 21:52

A AirDrop był dostępny dla iPhone 4s? Bo z tego co pamiętam to on był dostępny od urządzeń z procesorami z serii A6.

Jest niedostępny w 4S. Mnie chodzi o podgląd aparatu w Mac i możłiwośc zapisania na dysku bez osobnego ściągania plików zapisanych na karcie pamięci w telefonie. 

Pomiędzy Win 10 i Androidem jest to możliwe więc nie wierzę, aby nie było sposobu dla sprzętów Apple... :)
Chyba, że sie bardzo mylę. :)


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina


#1477 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 07 sierpnia 2017 - 11:04

Jest niedostępny w 4S. Mnie chodzi o podgląd aparatu w Mac i możłiwośc zapisania na dysku bez osobnego ściągania plików zapisanych na karcie pamięci w telefonie. 

Pomiędzy Win 10 i Androidem jest to możliwe więc nie wierzę, aby nie było sposobu dla sprzętów Apple... :)
Chyba, że sie bardzo mylę. :)

Pewnie znajdziesz i do tego aplikację, ale IMHO robisz sobie pod górkę. Jeśli faktycznie często potrzebujesz przenosić na szybko fotki z tel do kompa, ustaw sobie w iCloud synchronizację zdjęć. Po zrobieniu zdjęcia od razu automatycznie pojawiać się będzie w kompie.


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#1478 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 sierpnia 2017 - 13:38

Pewnie znajdziesz i do tego aplikację, ale IMHO robisz sobie pod górkę. Jeśli faktycznie często potrzebujesz przenosić na szybko fotki z tel do kompa, ustaw sobie w iCloud synchronizację zdjęć. Po zrobieniu zdjęcia od razu automatycznie pojawiać się będzie w kompie.

Dziękuję - faktycznie, można i tak. :)


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina


#1479 Delano90

Delano90
  • 434 postów
  • SkądW-wa

Napisano 10 sierpnia 2017 - 13:35

Poszukuję klienta vpn, który obsłuży połączenie typu SRX, niestety Pulse Secure nie działa poprawnie (nie potrafi się zalogować).


MBA 13" 2015 8/128GB -/- iPhone 6S 16GB -/- iPod Nano 3rd Gen -/- Moto360 1st gen & Xiaomi Mi Band 2


#1480 popetelony

popetelony
  • 129 postów

Napisano 13 sierpnia 2017 - 16:44

witam

Czy znacie może jakiś program (inny niż MP3 Normalizer) w którym można wykonać normalizację hurtową plików w określonym katalogu?

Dzięki i pozdrawiam



#1481 Damien Karras

Damien Karras
  • 284 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2017 - 00:28

Szukam aplikacji która umożliwi mi użycie komputera z systemem 10.7.5 jako dodatkową przestrzeń roboczą. Komputer ten chcę podłączyć do drugiego z Sierą za pomocą kabla ethernet. Czy ktoś spotkał się z działającym rozwiązaniem?


Jak pomogłem, kliknij w Lubię to! ;)


#1482 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 26 sierpnia 2017 - 19:49

Jaka aplikacja daje najlepszy obraz jeśli chodzi o połączenie zdalnego pulpitu maca z windowsem ? Testowałem TeamViever i jakoś średnio to wygląda jeśli chodzi o obraz. Testować te od Google i Microsoft i inne czy obraz będzie taki sam ? 



#1483 leyt

leyt
  • 71 postów

Napisano 27 sierpnia 2017 - 15:05

Sprawdź sobie https://www.gotomypc...bers/login.tmpl



#1484 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 28 sierpnia 2017 - 11:45

Jaka aplikacja daje najlepszy obraz jeśli chodzi o połączenie zdalnego pulpitu maca z windowsem ? Testowałem TeamViever i jakoś średnio to wygląda jeśli chodzi o obraz. Testować te od Google i Microsoft i inne czy obraz będzie taki sam ? 

 

Witam,

 

Sam używam tej aplikacji:

 

https://www.nulana.com/remotix-mac/

 

Pozdrawiam

 

GAMA007



#1485 dano85

dano85
  • 8 postów

Napisano 02 września 2017 - 21:28

Witam serdzcznie - jestem swiezym posiadaczem Mac Air, posiadam rowniez dysk zewnetrzny i poszukuje jakiegos rozwiazania albo programu, bym mogl przenosic filmy i pliki w formacie NTFS :) nie moge sformatowac dysku poniewaz mam 2Tera materialu wiec nie wchodzi w gre format, uzywalem programow Textura i Paragona ale sa tylko kilku dniowe ;/ Potzebuje fachowej pomorady:) 



#1486 winmaciek

winmaciek
  • 6 502 postów
  • Płeć:

Napisano 02 września 2017 - 22:22

Witam serdzcznie - jestem swiezym posiadaczem Mac Air, posiadam rowniez dysk zewnetrzny i poszukuje jakiegos rozwiazania albo programu, bym mogl przenosic filmy i pliki w formacie NTFS :) nie moge sformatowac dysku poniewaz mam 2Tera materialu wiec nie wchodzi w gre format, uzywalem programow Textura i Paragona ale sa tylko kilku dniowe ;/ Potzebuje fachowej pomorady:) 

Kupić Paragona?


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1487 Kamrado

Kamrado
  • 95 postów

Napisano 09 września 2017 - 12:31

Cześć, szukam dobrej aplikacji do słuchania radia, najlepiej darmowej. 

Obecnie używam myTuner Radio ale krzyczy, żeby kupić full wersję...

Próbowałem używać radia przez itunes ale co chwile wywala mi informację w prawym górnym rogu że odtwarzane jest takie i takie radio, trochę to denerwuje jak się co chwilę chowa i wysuwa taka plakietka.

 

 

z góry dziękuję za pomoc


Laptop: MacBook Pro 13' Retina Telefon: iPhone 4S,5,6 2x iPhone 3Gs MP4: Creative Zen, Aparat: Nikon D5k + szkła.


#1488 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 09 września 2017 - 17:12

 

Próbowałem używać radia przez itunes ale co chwile wywala mi informację w prawym górnym rogu że odtwarzane jest takie i takie radio, trochę to denerwuje jak się co chwilę chowa i wysuwa taka plakietka.

 

 

Wyłącz to sobie w: Preferencje systemowe > Powiadomienia > iTunes > brak


  • Kamrado lubi to

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1489 Drag

Drag
  • 41 postów

Napisano 10 września 2017 - 12:47

Witam, 

 

Jak wiadomo Mac OSX nie obsługuje formatu NTFS.  Czy istnieje jakiś darmowy program, który mogę zainstalować na moim Macku (Sierra) ? Niestety dysk zewnętrzny mam w tym systemie plików nie mam możliwości formatu z powodu znajdujących się na nim danych. 



#1490 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 11 września 2017 - 11:57

Witam, 

 

Jak wiadomo Mac OSX nie obsługuje formatu NTFS.  Czy istnieje jakiś darmowy program, który mogę zainstalować na moim Macku (Sierra) ? Niestety dysk zewnętrzny mam w tym systemie plików nie mam możliwości formatu z powodu znajdujących się na nim danych. 

 

Za darmo to trzeba się trochę narobić. Tu masz rozwiązanie z Fuse i darmowym opensourcowym NTSF-3G

https://www.howtogee...rives-on-a-mac/

 

A tu jest driver open-source NTSF-3G, link bezpośredni (bez homebrew)

 

Jak nie bardzo kleisz zabawę w terminalu to sugeruję zapłacić z Paragona, lub Tuxerę jednak.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1491 nocomments

nocomments
  • 1 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 września 2017 - 10:45

Na wstępie witam, bo to mój pierwszy post na forum :D

 

Poszukuję dobrej aplikacji do sprawdzania temperatury CPU i ewentualnie innych podzespołów MacBooka. Poleca ktoś jakąś?



#1492 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 września 2017 - 12:56

iStat Menus.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1493 cubas

cubas
  • 17 postów

Napisano 19 września 2017 - 08:09

Cześć

 

Orientuje   się ktoś czy idzie uruchomić /pracować na programie Trans.eu (giełda ładunków) na MacBook ? Samego programu nie ma przystosowanego do MacBook , idzie to jakoś obejść?

 

 

 

http://www.trans.eu/pl/pobierz-program



#1494 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 września 2017 - 16:34

Szukam prostej, szybkiej przeglądarki zdjęć, działającej jak domyślny podgląd w Windows, czyli otwieram zdjęcie i mogę przeglądać pozostałe w danym folderze. Fajnie jakby była darmowa lub tania. Z góry dzięki.



#1495 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 19 września 2017 - 16:43

Metoda prosta jak drut zaznacz zdjęcie i naciśnij spację, wersja dwa zaznacza wszystkie zdjęcia w katalogu i kliknij prawym i otwórz w aplikacji podgląd. Po lewej są miniaturki i można przeglądać.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#1496 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 19 września 2017 - 17:16

Jest coś do obsługi Home Kit na maca? 


MacBook Air 13 + ThinkPad X260


#1497 dano85

dano85
  • 8 postów

Napisano 20 września 2017 - 06:44

<Tu był jakiś niezrozumiały ortograficznie bełkot walnięty białym fontem na niebieskim tle. Oszczędziłem nam oglądania go. // ftpd>



#1498 m@ro

m@ro
  • 61 postów

Napisano 20 września 2017 - 09:05

Szukam dobrego zamiennika PAINT z Windowsa. Zależy mi żeby program posiadał możliwość zmniejszania rozmiaru pliku jpg. Fajnie też gdyby był w j. polskim



#1499 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 20 września 2017 - 12:02

Szukam dobrego zamiennika PAINT z Windowsa. Zależy mi żeby program posiadał możliwość zmniejszania rozmiaru pliku jpg. Fajnie też gdyby był w j. polskim

 

 
Tu z AppStore płatny (48 zł):
jest też wersja darmowa 
ale pewnie coś jest z nią nie tak...
 
Ten wygląda odpowiednio gówn..... paintowo. 
 
Tu bardzie profesjonalne. Darmowe. Po polsku.

Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 20 września 2017 - 12:06

  • m@ro lubi to

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1500 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 20 września 2017 - 14:17

Do zmiany rozmiaru pliku jpg służy ImageOptim.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    Google (1)