Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1950 odpowiedzi w tym temacie

#51 drumik

drumik
  • 11 postów
  • SkądSzczecin/Resko

Napisano 16 maja 2012 - 06:54

Witam, poszukuję aplikacji do katalogowania komiksów. Comic collector przerabiałem - to co jest najfajniejsze - rozpoznawanie komiksów po barkodzie nie działa - braki polskich wydań w ich bazie danych. Może ktoś z Was zna oprogramowanie, które "łyka" polskie wydania komiksów. Pozdrawiam, drumik

#52 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 17 maja 2012 - 10:37

Poszukiwany soft ([najlepiej darmowy) dla PPC Tiger do:

- wyłapywania duplikatów fotek.
- porównywania 2 wybranych, który jednocześnie wyświetli wszelakie informacje o nich.

Najlepiej aby był to jeden program o takich funkcjach ale mogą być dwa niezależne.

#53 Karid

Karid
  • 10 postów

Napisano 17 maja 2012 - 17:49

Poszukuję jakiegoś alternatywnego Docka dla Liona, zależy mi na funkcji która pozwoli trzymanie go zawsze na spodzie, czyli pod przeglądarką czy innym oknem. Nie chodzi mi o autoukrywanie - ma być widoczny na pustym pulpicie.

#54 Erkadi

Erkadi
  • 10 postów

Napisano 25 maja 2012 - 19:48

Szukam programu do nagrywania filmow z gier + jednoczesnie glos.

Post usunięty / ftpd

Zasady umieszczania wpisów na forum
Sprawdź pisownię i gramatykę swojej wypowiedzi. Nie tylko spowoduje to lepsze zrozumienie Twojej wypowiedzi przez innych ale też pozwoli Ci na zachowanie szacunku do Twojej osoby. Przy okazji nie dostarczysz innym pretekstu do ataków na Twoje słownictwo i styl w zastępstwie prawdziwej dyskusji.


Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać. [URL="http://myapple.pl/programy-112/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]Przeczytaj to![/URL].

#55 Erkadi

Erkadi
  • 10 postów

Napisano 25 maja 2012 - 22:21

Szukam programu do nagrywania Video z gier. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od jakiegos czasu, jestem posiadaczem MacBooka. Jestem let's playerem, i chcialbym krecic filmy z gier. Mam do was pytanie - Jak sie nazywaja programy, w ktorym mozna nagrac video z gier, oraz jednoczesnie glos (jak ja gadam) Najlepiej, jak by byl z App Store. Moze byc platny. Czekam na odpowiedzi, dzieki.

#56 FishBB

FishBB
  • 1 244 postów
  • SkądPOLAND

Napisano 26 maja 2012 - 08:48

Szukam dwóch aplikacji. Wiele razy było moze mówione o tym ale wiekszosc aplikacji podobno jest do niczego. Szukam czegoś do optymalizacji systemu, czyszczenia zbędnych plików, ogólnie żeby nie trzeba było reinstalować systemu (bo chyba w Macu jest to zbedne?). Jest coś dobrego? A drugi program, chciałbym posegregować bibliotekę filmów,muzyki,zdjęć. Czy do tego tylko iTunes i iPhoto? Czy moze jest jakaś aplikacja która mi pomoze i w niej będzie można wszystko uporządkowac?

#57 Ketrab41

Ketrab41
  • 163 postów

Napisano 26 maja 2012 - 11:33

witam od kilku dni jestem posiadaczem swojego pierwszego mac'a i nie powiem ze jest mi ciezko ale staram sie : ) tak wiec poszukuję dobrego programu do usuwania (odinstalowania) aplikacji ? jest cos takiego ?bo ręczne wrzucanie do kosza na bank pozostawia pełno brudu ;(

#58 a11

a11
  • 511 postów

Napisano 26 maja 2012 - 11:44

Szukam dwóch aplikacji. Wiele razy było moze mówione o tym ale wiekszosc aplikacji podobno jest do niczego. Szukam czegoś do optymalizacji systemu, czyszczenia zbędnych plików, ogólnie żeby nie trzeba było reinstalować systemu (bo chyba w Macu jest to zbedne?). Jest coś dobrego?
A drugi program, chciałbym posegregować bibliotekę filmów,muzyki,zdjęć. Czy do tego tylko iTunes i iPhoto? Czy moze jest jakaś aplikacja która mi pomoze i w niej będzie można wszystko uporządkowac?


Do optymalizacji systemu polecam OnyX, CCleaner, CleanMyMac. CMM płatny, drugi w Mac App Store.
Do uporządkowania biblioteki iTunes polecam TuneUp, płatny, jest w MAS. (Mac App Store)

---------- Wpis dodano o 12:44 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:40 ----------

witam

od kilku dni jestem posiadaczem swojego pierwszego mac'a i nie powiem ze jest mi ciezko ale staram sie : ) tak wiec poszukuję dobrego programu do usuwania (odinstalowania) aplikacji ? jest cos takiego ?bo ręczne wrzucanie do kosza na bank pozostawia pełno brudu ;(


Spotlight :)
Polecam poszukać na Youtube, jest nawet polski poradnik do tego jeśli się nie mylę.

#59 FishBB

FishBB
  • 1 244 postów
  • SkądPOLAND

Napisano 26 maja 2012 - 12:33

Do uporządkowania biblioteki iTunes polecam TuneUp, płatny, jest w MAS. (Mac App Store)

Mam go od dawna zakupionego, zapomniałem nawet o nim, dziękuje! Rzeczywiście jest najlepszy bo wszystko ładnie otagowuje. A ze zdjęciami i filmami da się coś zrobić? Zdjęcia to chyba tylko iPhoto?

#60 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 807 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 maja 2012 - 16:11

poszukuję dobrego programu do usuwania (odinstalowania) aplikacji ? jest cos takiego ?bo ręczne wrzucanie do kosza na bank pozostawia pełno brudu ;(


AppCleaner.

#61 hosi

hosi
  • 122 postów
  • SkądDublin, IRL

Napisano 27 maja 2012 - 09:39

Witam,

poszukuję aplikacji do monitorowania która aplikacja korzysta z internetu. Znalazłem Rubbernet ale kosztuje €30. Jest coś podobnego, lecz tańszego lub darmowego?

#62 McTom

McTom

    All work and no play...

  • 3 827 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 maja 2012 - 11:44

Little Snitch

#63 Patrix

Patrix
  • 94 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 maja 2012 - 21:43

Witam serdecznie poszukuję oprogramowania które pozwoliło by mi na streaming muzyki (wszystkiego co wychodzi z macbooka pro) do imaca który jest podłączony do systemu głośników... Coś na zasadzie airphones bądź WiFitoHiFi tyle że urządzeniem odbierającym stream byłby w tym przypadku Imac a nie iphone.Innymi słowy stream music mac to mac Szukałem na forum jednakże nie znalazłem konkretnej odpowiedzi... W internecie także jest dużo jednak na temat streamingu właśnie do urządzeń takich jak ipad czy iphone. Ja potrzebuję z Maca na Maca... Jeżeli ktoś z Was drodzy forumowicz byłby tak miły pomóc będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę Pozdrawiam

#64 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 maja 2012 - 22:03

Z Mac na Mac spróbuj Soundfly (sprawdziłem na MacOS 10.5 10.6)

#65 Patrix

Patrix
  • 94 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 maja 2012 - 18:32

Pokombinowałem trochę i Soundfly działa dokładnie tak jak tego potrzebuję ;-) Dzięki wielkie ;-) Potrzebuję także jakiegoś fajnego programu który nagrywał by filmy z isight - Wiem że potrafi to quick time jednak szukam czegoś innego. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje ;-)

#66 bielin

bielin
  • 653 postów

Napisano 01 czerwca 2012 - 17:35

Podejrzewam że sąsiedzi w innych domach  korzystają z mojego bezprzewodowego internetu, :wink:
Wiem że istnieją programy za pomocą których mógłbym sprawdzić dokładnie ilu użytkowników podłączonych jest do mojej sieci ?


Ściągnąłem KisMAC 0.3.3

KisMAC (Mac) - Download

ale program ten służy chyba nie do tego, a raczej do wyszukiwania sieci bezprzewodowych...

#67 Patrix

Patrix
  • 94 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2012 - 17:30

Podejrzewam że sąsiedzi w innych domach  korzystają z mojego bezprzewodowego internetu, :wink:
Wiem że istnieją programy za pomocą których mógłbym sprawdzić dokładnie ilu użytkowników podłączonych jest do mojej sieci ?


Ściągnąłem KisMAC 0.3.3

KisMAC (Mac) - Download

ale program ten służy chyba nie do tego, a raczej do wyszukiwania sieci bezprzewodowych...


A nie łatwiej byłoby wejść na Twój router i tam sprawdzić ile osób przyłączonych jest do sieci ? ;-)

#68 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 02 czerwca 2012 - 19:06

Poszukuję programu do autopotagowania mojej biblioteki iTunes który byłby bezpłatny. Przenosiłem swoją bibliotekę i wszystkie tagi mi się zresetowały i teraz tylko w nazwie jest tytuł i wykonawca... nie chce mi się wertować wszystkiego po kolei wiem o TuneUp ale nawet trial mi nie zadziałał (tak jakby się nie łączył z netem) coś innego? możliwie bezpłatnego?

#69 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2012 - 20:46

@bielin: spróbuj IP Scanner (Działa pod 10.6.8)

#70 bielin

bielin
  • 653 postów

Napisano 03 czerwca 2012 - 07:27

@bielin: spróbuj IP Scanner (Działa pod 10.6.8)

Dziękuję Kokos. Program jaki mi zaproponowałeś jest wspaniały :D
Co prawda link nie działał, ale ściągnąłem go z AppStore.
Mac App Store - IP Scanner


Okazało się że chyba z mojej sieci korzysta bardzo wielu sąsiadów :wink:
A to dlatego że wyskoczyło mi okienko z chyba z informacją abym dokupił program bo tylko do 6 urządzeń może wskazać mi program :wink:
Na samym dole ekranu ukazałem to okienko;








Myślę że program ten jedynie wskazuje urządzenia podłączone do mojej sieci, a nie blokuje jakieś z nich.
Dalsza część posta usunięta - nie 'reklamuj' innych swoich wątków i problemów. / ftpd

#71 LewyM1

LewyM1
  • 252 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 czerwca 2012 - 10:15

Poszukuję programu do blokowania nagrywanej płyty przed kolejnym kopiowaniem.

#72 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 807 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 czerwca 2012 - 12:42

To okienko będzie wyskakiwało, nawet jak będziesz miał jedno urządzenie wykryte. Ono PO PROSTU informuje, że ta wersja pokaże maksymalnie sześć i już. Czytać nie umiesz?

#73 bielin

bielin
  • 653 postów

Napisano 03 czerwca 2012 - 13:01

Raczej chodzi o to że zbyt wiele urządzeń mam podłączonych do sieci, gdyż w tabelce informacyjnej program IP Scaner, ukazuje mi 6 urządzeń, a w siódmym ukazuje informacje; "more devises found…"….

#74 bielin

bielin
  • 653 postów

Napisano 04 czerwca 2012 - 17:10

Nagrałem sobie zrzut ekranu ( głos i wideo ), i chciałem to sobie przetransportować do iPhone4. Przez iTunes mi się to nie udało, zatem poszukałem pomocy w programie Adapter 1.2.2

Adapter 1.2.2 - Download - Instalki.pl

Niestety tym programem również mi się nie udało. Na razie jestem w trakcie rozpracowywania problemu, ale jeśli już z góry wiadomo że nic nie uzyskam, zatem prosiłbym o pomoc jak tego dokonać. Dziękuję.

#75 dawid1972

dawid1972
  • 316 postów

Napisano 04 czerwca 2012 - 19:44

Witam Czy jest na maca coś w stylu winiso ultraiso oraz jakiś witualny napęd dvd Dzięki Znalazłem Dragon Burn do zrobienia obrazu




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych