Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1945 odpowiedzi w tym temacie

#26 coolbart

coolbart
  • 141 postów
  • SkądWiry, Poland

Napisano 18 kwietnia 2012 - 21:31

Program do przemieszczania kursora "dookoła"

aVe, szukam i szukam i nie mogę sobie przypomnieć nazwy programu, w którym przy przesuwaniu kursora do prawej krawędzi wraca on z lewej strony i na odwrót. Program był za free, do tego używałem go cały czas, niestety przy okazjonalnej reinstalacji systemu program ten zaginął, jak i pamięć o jego nazwie. Proszę zatem o pomoc :) Google niestety od dobrych 40 minut nie jest zbyt pomocne, zapewne źle pytam :(

Dodam, że ikonka wyglądała jak dwa nawiasy kwadratowe odwrócone do siebie ][

No i finalnie sam sobie odpowiem :)

Dwa dni szukania i mam!!!

http://www.mackozer....zatkiem-ekranu/

#27 MrZuraw

MrZuraw
  • 36 postów

Napisano 21 kwietnia 2012 - 10:40

Poszukuję programu dla firmy, w którym będę mógł tworzyć bazę danych, zamówień, które automatycznie pojawiałyby się na wszystkich Mac'ach reszty pracowników, tj. jeden z pracowników przyjmuję zamówienie, i od razu jest możliwy podgląd jego przez innych pracowników lub też jego wykonanie. Dobrą rzeczą byłoby także coś na zasadzie dropbox w tym programie, tj. jeden z pracowników wrzuca plik np. .jpg i albo kierowany on jest do chmury, bądź po uruchomieniu programu na innym komputerze zaczyna się pobieranie pliku. Mile widziana obsługa programu również na iPhone/iPad, jednak bez tego także się obejdzie. Szukałem już, nie wiem czy OmniFocus ma to czego szukam, innych ciekawych nie znalazłem.
  • cidik lubi to

#28 FishBB

FishBB
  • 1 244 postów
  • SkądPOLAND

Napisano 22 kwietnia 2012 - 13:19

witam Szukam odpowiednika Winscp. Cyberduck odpada bo nie ma SCP, co polecacie?

#29 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwietnia 2012 - 19:29

Eeee... scp?
;-)

tuonela ~ % scp
usage: scp [-1246BCEpqrv] [-c cipher] [-F ssh_config] [-i identity_file]
[-l limit] [-o ssh_option] [-P port] [-S program]
[[user@]host1:]file1 ... [[user@]host2:]file2



#30 Karid

Karid
  • 10 postów

Napisano 27 kwietnia 2012 - 16:46

Hej,

szukam odpowiednika na Maka aplikacji, która sprawdza pozycję słów kluczowych naszej strony w Google. Analogicznie jak [URL="http://www.cleverstat.com/en/google-monitor-query.htm"]ten[/URL] program na Windowsie.

#31 CrystalDyst23

CrystalDyst23
  • 109 postów

Napisano 30 kwietnia 2012 - 19:44

Poszukuję aplikacji, która będzie mi pokazywała tytuł piosenki na pulpicie... Prawdopodobnie było to TieWar czy coś takiego, ale nie mogę tego znaleźć. EDIT: Już mam ! bowtie.

#32 mikimoto

mikimoto
  • 140 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 03 maja 2012 - 10:42

Jakikolwiek komunikator obsługujący wysokie numery gg pod Tigera Witam, jako że iChat z transportem GG nie wypalił poszukuję komunikatora, który obsługuje sieć GG z wysokimi numerami, i działa pod Tigerem. Widziałem że był temat, ale nie chciałbym robić dużego wykopu więc założyłem nowy. Czy ktoś ma namiary na taki komunikator?

#33 pavka

pavka
  • 3 postów

Napisano 08 maja 2012 - 11:20

Serwus. Szukam programu, który na podstawie folderu, w którym jest "stajnia augiasza" z 100-ką podfolderów i plików tworzy swoją strukturę plików, nie naruszając rzeczywistego układu katalogów i plików. Przeglądanie i kasowanie folderów lub plików z programu będzie rzeczywistym pozbyciem się katalogu lub pliku. Może być płatna (najlepiej multiplatformowa, dla windowsa również), byle by zrobiła swoją bardziej przejrzystą dla ludzkiego oka strukturę z której również dowiemy się że są powielone dokumenty, np. Dziękuje i pozdrawiam.
  • Stanisław Sacha lubi to

#34 Kabu

Kabu
  • 52 postów
  • SkądFerrybank Co.Waterford - Ireland

Napisano 08 maja 2012 - 14:40

Witajcie. Kilka dnie temu nabyłem swojego pierwszego Maca więc się z nim trochę obywam. Poszukuję dobrego klienta ftp, do tej pory na windowsie używałem Filezilla. Znalazłem Filezilla na Maca ale nie uruchamia się, być może jest to wina systemu 10.8 beta który mam zainstalowany (komputer kupiony od kogoś). Poradzicie coś?

#35 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 08 maja 2012 - 15:01

Cyberduck lub YummyFTP. Oba działają pod ML.

#36 Kabu

Kabu
  • 52 postów
  • SkądFerrybank Co.Waterford - Ireland

Napisano 08 maja 2012 - 15:28

Polecasz któryś bardziej?

#37 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 08 maja 2012 - 15:58

Polecasz któryś bardziej?


YummyFTP, tyle że parę groszy trzeba wydać, ale moim zdaniem warto.

#38 Kabu

Kabu
  • 52 postów
  • SkądFerrybank Co.Waterford - Ireland

Napisano 08 maja 2012 - 17:09

Zainstalowałem Cyberduck i też nie działa, czy to może być wina OS 18.8 beta?

#39 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 08 maja 2012 - 17:19

U mnie wersja 4.2.1 działała bez problemu.

#40 pablokoguto

pablokoguto
  • 200 postów
  • SkądNowy Sacz, Poland

Napisano 08 maja 2012 - 20:28

Szukam programu coś w stylu playback, który udostępni pliki np. filmy z iMaca na moje kino domowe przez wi-fi. Playback-a niby widzi go mój odtwarzacz lecz żaden film nie pójdzie wyskakuje błąd. ktoś coś doradzi?

#41 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 08 maja 2012 - 20:50

A co to za kino, jakie formaty obsługuje i jakie protokoły?

#42 pablokoguto

pablokoguto
  • 200 postów
  • SkądNowy Sacz, Poland

Napisano 08 maja 2012 - 21:14

filmy - każdy rodzaj nawet MKV z laptopa mojej żony śmiga wszystko tylko z iMakiem jest problem

#43 MANIACki

MANIACki
  • 57 postów

Napisano 10 maja 2012 - 18:46

Witajcie, chciałbym stworzyć własne menu dvd - nie z szablonu podkładając kilka zdjęć, ale - własne tła, własne rozłożenie elementów, np. animowane elementy menu we flashu, własne podstrony - dział z filmem video, dział ze zdjęciami, etc. W jakim programie mogę się tak pobawić? Co możecie polecić, aby stworzyć bardziej zaawansowane menu dvd niekoniecznie z gotowego szablonu, a zarazem żeby było to w miarę proste? Pozdrawiam!

#44 hitman75

hitman75
  • 372 postów

Napisano 10 maja 2012 - 19:12

Witam,

Potrzebuję prostego programu do obróbki wideo (również w hd). Zależy mi na tym, aby program był "lekki", eksportował pliki w dobrej jakości i oferował najprostsze funkcje (wycinanie, sklejanie, przejścia między ujęciami). Google, niestety mi nie pomogło, a Imovie za długo myśli i przy eksporcie pogarsza jakość filmu (i to przy zwykłym sklejaniu i ustawieniu tego samego kodeka, rozdzielczości i bitrate'a co pliki źródłowe).
Polecicie coś?

Pozdrawiam

#45 lebi

lebi
  • 80 postów

Napisano 12 maja 2012 - 11:23

Witam. Szukałem już kilka razy i nie znalazłem takiego programu. Czy znacie coś takiego? Chodzi o to, żeby móc łatwo przeszukiwać pliki po TAGach na dysku.

#46 gargi

gargi
  • 75 postów
  • SkądGdynia

Napisano 14 maja 2012 - 13:27

Witam Szukam jakiegoś programu do prezentacji fontów. :) A dokładnie programu który ma możliwość wpisania krótkiego zdania i wyświetla to zdanie we wszystkich fontach jakie mam dostępne. Czy istnieje coś takiego?

#47 Gość_oneghost_*

Gość_oneghost_*

Napisano 15 maja 2012 - 18:10

Szukam jakiegoś programu, który umożliwi mi ograniczyć zużycie procesora pod lionem. Zna ktoś takie coś? Dla macbook air z i7, jeśli to ma jakieś znaczenie.

#48 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 15 maja 2012 - 18:25

Witam
Szukam jakiegoś programu do prezentacji fontów. :) A dokładnie programu który ma możliwość wpisania krótkiego zdania i wyświetla to zdanie we wszystkich fontach jakie mam dostępne.
Czy istnieje coś takiego?


Mac App Store - Font picker

Mac App Store - Fontcase

#49 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 15 maja 2012 - 20:07

Poszukuję aplikacji do konwertowania plików *.ts na MP4, a nawet MOV czy MPEG-2 (jakby się na MP4 nie dało)

#50 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 15 maja 2012 - 20:08

Poszukuję aplikacji do konwertowania plików *.ts na MP4, a nawet MOV czy MPEG-2 (jakby się na MP4 nie dało)


HandBrake




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych