Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji w Mac App Store

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#26 MaRith

MaRith
  • 177 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 kwietnia 2013 - 22:30

O to może być OK. Tylko czy on wyszukuje komputery w sieci po IP czy po nazwie komputera ? Bo nie wiem czemu finder czasem nie wyszukuje wszystkich komputerów (głównie po restarcie).

#27 McTom

McTom

All work and no play...

• 3 827 postów

Napisano 07 maja 2013 - 22:04

W jednym wątku chyba wystarczy?

#28 jkubmx

jkubmx
  • 9 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 10 maja 2013 - 12:24

Poszukuje aplikacji dzięki której będę mógł zrzucić ekran iphona na maca. Np gram w real racing na ip a obraz jest na macu lub tu i tu. Dzięki z góry za odp!

#29 Lukas Paulo

Lukas Paulo
  • 1 postów
  • SkądKraków, Poland, Poland

Napisano 13 sierpnia 2013 - 15:21

Witam :) poszukuję progamu do pobierania muzyki format mp3 na Maca. Pomożecie?

#30 zakino

zakino

• 10 491 postów

Napisano 13 sierpnia 2013 - 15:22

Witam :)

poszukuję progamu do pobierania muzyki format mp3 na Maca. Pomożecie?

Rozumiem,że nie legalnej ?

#31 ftpd

ftpd

Nie.

• 20 398 postów

Napisano 13 sierpnia 2013 - 16:33

iTunes, zakładka Store.

#32 opa_pl

opa_pl
  • 411 postów

Napisano 18 września 2013 - 21:15

Poszukuję aplikacji do kosztorysowania..., czym na co dzień się zajmuję. Na win korzystam z biuletynów elektronicznych firmy Sekocenbud itp. Czy podobne programy są dostępne w Mac App Store? Jeżeli jednak ich nie ma, czy jest możliwość i jak odpalić taki program jak Sekocenbud na OS X? Do wyobru jest wersja na płytce lub online (wysyłany plik instalacyjny). Jeżeli nieodpowiedni dział, to przepraszam. Pozdrawiam

#33 opa_pl

opa_pl
  • 411 postów

Napisano 02 października 2013 - 19:29

Istnieje jakaś aplikacja umożliwiająca odtwarzanie radia zet, rmf fm itd?

#34 radical

radical
  • 10 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 05 października 2013 - 10:36

RMF masz w iTunes. Music -> Internet -> International / World. Do wyboru aż 11 stacji RMFu. Radia Zet nie ma.

#35 jarooo

jarooo
  • 348 postów
  • SkądTarnów

Napisano 29 listopada 2013 - 09:45

Napisałem tutaj wczoraj zapytanie dotyczące aplikacji na maka, która potrafi wizualizować graficznie kąt położenia iPhone'a w trakcie wykonania zdjęcia. Mam taką pod Windowsem, poszukuję podobnej na maka. Czym tym razem naraziłem się moderatorowi, że usunął mój post? W czym nie spełniał jego oczekiwań? Bo to już zakrawa o paranoję....

#36 prott3

prott3
  • 2 postów
  • SkądLuxembourg

Napisano 05 stycznia 2014 - 11:54

RadioClock platna (0.89euro) ale swietna.Praktycznie wszystkie PL radia Oczywiscie radio zet i rmf fm tez.

#37 maslook

maslook
  • 5 postów
  • SkądŻywiec PL

Napisano 18 stycznia 2014 - 13:30

Jest może jakaś darmowa aplikacja do rysowania wykresów funkcji?

#38 GIZIU

GIZIU
  • 921 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lutego 2014 - 15:24

Szukam darmowej aplikacji która pokaże mi ilość zajmowanego miejsca na dysku przez pliki/katalogi/programy.

#39 meehaw

meehaw
  • 38 postów

Napisano 25 lutego 2014 - 16:07

GrandPerspective GrandPerspective

#40 KeramxD

KeramxD
  • 61 postów

Napisano 28 marca 2014 - 20:40

Witam, szukam darmowego odpowiednika Paragon NTFS. Chodzi mi o obsługę wszystkich formatów.

#41 Patryk Popławski

Patryk Popławski
  • 7 postów
  • SkądGdansk, Poland, Poland

Napisano 06 kwietnia 2014 - 14:44

Witam, Poszukuje klienta e-mail dla mac osx z obsługą funkcji wysyłania wiadomości z opóźnieniem ( np. o konkretnej godzinie) oraz wysyłaniem żądania potwierdzenia odbioru, a najlepiej żeby było jeszcze potwierdzenie doręczenia.

#42 common

common
  • 8 postów

Napisano 24 kwietnia 2014 - 12:15

Witam, czy zna ktoś prosty ale dobry program do tworzenia wykresów? Nie chodzi mi o kombajny tylko mały program gdzie będę mógł wpisać wartości XY, dopasować linie między nimi, wpisać własne wartości osi i określić, w którym miejscu oś Y będzie przecinać oś X i odwrotnie. Sprawdzone przeze mnie do tej pory nie sprostały tym wymaganiom. Preferuje darmową aplikacje lecz jeśli będzie jakaś, za którą warto dać kilka złoty to też poproszę o takie propozycje. Pozdrawiam i dziękuję.

#43 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
Napisano 24 kwietnia 2014 - 13:17

Witam,
Poszukuje klienta e-mail dla mac osx z obsługą funkcji wysyłania wiadomości z opóźnieniem ( np. o konkretnej godzinie) oraz wysyłaniem żądania potwierdzenia odbioru, a najlepiej żeby było jeszcze potwierdzenie doręczenia.

ChungwaSoft - SendLater - Emails just in Time.
https://www.macupdat.../mail-scheduler

- - - Połączono posty - - -

Witam, czy zna ktoś prosty ale dobry program do tworzenia wykresów? Nie chodzi mi o kombajny tylko mały program gdzie będę mógł wpisać wartości XY, dopasować linie między nimi, wpisać własne wartości osi i określić, w którym miejscu oś Y będzie przecinać oś X i odwrotnie. Sprawdzone przeze mnie do tej pory nie sprostały tym wymaganiom. Preferuje darmową aplikacje lecz jeśli będzie jakaś, za którą warto dać kilka złoty to też poproszę o takie propozycje.
Pozdrawiam i dziękuję.

Jest takowy wbudowany w system => http://computers.tut...tool--mac-48440

#44 common

common
  • 8 postów

Napisano 24 kwietnia 2014 - 22:01

Jest takowy wbudowany w system => [url=http://computers.tutsplus.com/tutorials/getting-started-with-grapher-your-macs-built-in-graph-tool--mac-48440]Getting Started With Grapher, Your Mac's Built-in Graph Tool - Tuts+ Mac Computer Skills Tutorial[/url]

O super, dzięki, widziałem go wcześniej w programach ale nie skojarzyłem. Nie wszystko mi w nim jeszcze pasuje ale na pewno się przyda jak na razie. Jeśli ktoś jeszcze poleca jakąś inną dobrą aplikacje też byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

#45 Twelvii

Twelvii
  • 7 postów
  • SkądŁódź

Napisano 21 maja 2014 - 20:22

Witam mam pytanie szukam iWeb ale nie mogę go wyszukać w AppStore

#46 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 21 maja 2014 - 21:23

iWeb nie istnieje w AppStore. Poszukaj innego programu np. RapidWeaver.

#47 GIZIU

GIZIU
  • 921 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 października 2014 - 09:55

Witam, szukam programu który pozwoli mi zobaczyć co zajmuje miejsce na dysku. Fajnie by było jakbym mógł sobie posortować wg wielkości w mb.

#48 ftpd

ftpd

Nie.

• 20 398 postów

Napisano 22 października 2014 - 10:16

DaisyDisk - Analyze disk usage and free up disk space on Mac

#49 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
Napisano 22 października 2014 - 13:31

Witam, szukam programu który pozwoli mi zobaczyć co zajmuje miejsce na dysku. Fajnie by było jakbym mógł sobie posortować wg wielkości w mb.

DiskWave Homepage
Analiza troche trwa. Można sortować wg. wielkosci

#50 kimsim

kimsim
  • 33 postów

Napisano 28 października 2014 - 20:54

Hej. Znacie może aplikację, która na pasku będzie wyświetlała powiadomienia o nowych filmikach z subskrybowanych kanałów na YouTube?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych