Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7487 odpowiedzi w tym temacie

#6551 tytanus

tytanus
  • 19 postów
  • SkądReykjavik, IS

Napisano 11 lutego 2019 - 19:25

Iphone XS - jaki polecacie futerał, który ochroni telefon przy upadku. OtterBox ale wygląda mocarnie i pewnie ten plastik ślizga się ... miałęm kiedyś OtterBox Defense. Najlepiej bym chciał Case-Mate takie jakie mam w poprzednich modelach telefonów, ale nie ma takiego do Iphone XS. Co sądzicie o UAG? Chodzi mi by ekran jak i aparat był schowany (zabezpieczony przed dotykiem np. stołu, powierzchni płaskiej).

Co macie w swoich paletkach i polecacie?



#6552 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lutego 2019 - 18:27

Wracając do tematu etui MSVII do iPX, mógłby ktoś doradzić czy wziąć czarne czy czarne matowe? Jak to leży w dłoni? Palcuje się? I najważniejsze, gdzie to kupić? Na alledrogo jest niezły przestrzał cenowy.



#6553 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 13 lutego 2019 - 06:39

Każdy iPhone jaki miałem nosiłem zawsze org. Apple Case. Dla jednych szajas ... dla innych jak i dla mnie najlepszy. Obecnie do nowego XS skórzane folio od Apple i bardzo mi odpowiada. Cena wiadomo jaka jest ale warto :)
 
PS:
 W cortland jest promocja na Apple Leather Folio etui do iPhone Xs (czarny) :)


Użytkownik kalvin edytował ten post 13 lutego 2019 - 08:00

  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#6554 Zygal

Zygal
  • 297 postów

Napisano 16 lutego 2019 - 21:02

Iphone XS - jaki polecacie futerał, który ochroni telefon przy upadku. OtterBox ale wygląda mocarnie i pewnie ten plastik ślizga się ... miałęm kiedyś OtterBox Defense. Najlepiej bym chciał Case-Mate takie jakie mam w poprzednich modelach telefonów, ale nie ma takiego do Iphone XS. Co sądzicie o UAG? Chodzi mi by ekran jak i aparat był schowany (zabezpieczony przed dotykiem np. stołu, powierzchni płaskiej).

Co macie w swoich paletkach i polecacie?

Zobacz etui Speck


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#6555 Łukasz Bartnicki

Łukasz Bartnicki
  • 16 postów

Napisano 22 lutego 2019 - 21:21

Cześć,

 

Niebawem będę zamieniał IPhone 7 na XS. Aktualny telefon nosiłem naqjpiew w Rhinoshield Crashguard a potem w leather case od apple. 

Jako że RhinoShield dostępny jest tylko za granicą a wersja full z pleckami kosztuje z wysyłka 160 zł z kolei leather case jest trochę śliski(+ma odkryty dół) do XS będę chciał wybrać coś innego.

 

Planuje zamontować na ekran szkło Nillkin 3D CP+ MAX które na iP7 sprawdza się świetnie(polecacie coś lepszego od Nillkina??) więc szkło 3D od brzega do brzega, etui musi pasować do takiego szkło i chronić brzegi telefonu.

 

Pod uwagę biorę 3 opcje:

- Spigen Liquid Air

- Speck Presidio Grip

- Puro ICON(tutaj pytanie - czy są jakieś wersje tego etui - na zdjęciach w sieci czasami ma ono zabudowany dół a czasami tak jak etui od Apple nie)

 

Które z wymienionych polecacie ? Najbliżej mi w stronę Speck Grip ze względu na podobno świetny chwyt. Jak ono współgra z szkłem 3D?

Czy oprócz tych wymienionych polecacie coś innego w podobnej stylistyce(raczej gumowe/TPU - plecki z tyłu dla ochrony szkła - rant do ochrony ekranu - nie śliskie?

 

Z góry dziękuje za info :) 



#6556 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 23 lutego 2019 - 16:39

Wg mnie musisz szukać etui które nie będzie zachodziło na ekran, a jeśli będzie to w badzo małym stopniu, z tego co się dopatrzyłem to np Speck Presidio Grip nachodzi na ekran, czyli daje taką "wypustkę', że jako położysz telefon ekranem do dołu to nie dotyka powierzchni.

 

Speck Presidio Grip tak to wygląda na XS Max https://www.speckpro...XP-PR-GRIP.html

 

Spigen Liquid Air też nachodzi na ekran, ale już w mniejszym stopniu do Speck Presidio Grip, kumpel ma to etui na swoim X, więc wg mnie będzie podważał szybkę lub będzie bardzo na styk

 

Puro ICON wnioskując po zdjęciach https://puro.com.pl/...3,146372,121158 etui też będzie nachodziło na ekran, i wg zdjęć etui okala cały telefon a nie tylko 3 boki.

 

Jeśli miałbym coś polecić od siebie to polecam etui od Spigen, używam praktycznie ich od iPhone 6 aż do teraz czyli iPhone 8+, jeśli kupisz ich szkło oraz etui to są one "kompatybilne".. wg mnie taki zestaw był by dobry dla ciebie http://www.spigen.co...hybrid-360.html

 

Tutaj masz samo szkło http://www.spigen.co...full-cover.html i już w pierwszym punkcie właściwości masz info, że szkło jest kompatybilne ze wszystkimi etui do Spigen.

 

Tutaj masz linka do całej gamy etui i szkieł dla XS http://www.spigen.co.../iphone-xs.html


Użytkownik iLuk45z edytował ten post 23 lutego 2019 - 16:40

iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#6557 Łukasz Bartnicki

Łukasz Bartnicki
  • 16 postów

Napisano 24 lutego 2019 - 12:11

Spigen wydaje się dobra opcja, wiesz może jak z palcowaniem się tylu w ultra hybryd ? I jak z paprociami podchodzącym pod ten tył przez te nacięcia na dole ? Trochę się boje ze przez te dziurki dostanie się coś i będzie wyglądać to nieestetycznie i jeszcze się coś porysuje.
Jak z jakością szkła od Spigen? Czytałem różne opinie i średnia ocen na amazon jest przeciętna - jakieś 3,9 - miał ktoś kiedyś szkło od Spigen ?

#6558 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 26 lutego 2019 - 10:53

Jak z to plastikiem, gdzieś mam to etui w szufladzie, i tak palcuje się. Paprochy jak to paprochy znajda sposób aby się dostać, gdzie popadnie, ale jakoś tragedii nie było, pod tył telefonu nic się nie dostawało, ale raz na jakiś czas wyjmowałem tel aby przetrzeć tył. Jak z jakością szkła od Spigen? co masz dokładnie na myśli, te opinie na Amazonie to jak bym brał je na chłodno, zadaniem szkła jest ochrona wyświetlacza przed zarysowaniami, i ew upadkiem an ziemię, do tego kogoś zadowoli szkło za 10zł a innego za 200zł, ale zadanie będzie wykonywało dokładnie to samo, ochraniało wyświetlacz przed porysowaniem. Miałem szkła od Spigen i nie narzekałem spełniało swoje zadanie. Teraz mam szkło od SMARTDEVIL i jest bardzo miłe w dotyku tak samo jak bym dotykał szkła ekranu przed położeniem szkła ochronnego. Decyzję musisz podjąć sam, ja ci tylko podałem opcję, poza tym na YT na pewno jest gdzieś test tego etui od Spigen.


iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#6559 CryKillerPL

CryKillerPL
  • 116 postów

Napisano 28 lutego 2019 - 22:10

Może ktoś polecić jakieś dobrej jakości etui silikonowe przeźroczyste o grubości do 0,5 mm? Nie interesuje mnie jakieś chińskie badziewie
iPhone 14 Pro Max 128GB

#6560 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 01 marca 2019 - 09:38

Może ktoś polecić jakieś dobrej jakości etui silikonowe przeźroczyste o grubości do 0,5 mm? Nie interesuje mnie jakieś chińskie badziewie

Pamiętaj że im cieńsze tym staje się ono bardziej elastyczne a tym samym może nie trzymać się tak dobrze co ułatwi dostęp dla kurzu pod etui. Jak kiedyś do iP7 korzystałem z etui Olixar i było bardzo spoko ale jak prezentuja się nowo niestety nie wiem. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#6561 Trafimow

Trafimow
  • 123 postów

Napisano 05 marca 2019 - 09:04

Wozinsky Magnetic Case

https://sklep.hurtel...S-X-czarny.html

Ktoś coś? Jakieś doświadczenia z tym etui lub chociażby firmą?


Macbook Pro 13.3 Retina - iPhone 4S - iPhone 5S -  iPhone 7 - iPhone X - iPhone 12 - Apple TV 4K 2021 - Time Capsule - Apple Watch Series 3 - Apple Watch series 7 - iPad 9.7 2018 6gen.


#6562 lcu

lcu
  • 75 postów

Napisano 10 marca 2019 - 13:40

Wygląda fajnie na zdjęciach to etui 360, ale cena może świadczyć o kiepskiej jakości chociaż mogę się mylić.

 

 

Zygal: to Etui o którym piszesz Speck ma plecy wykonane z silikonu czy plastiku, oraz czy ramki dobrze trzymają się w ręku i się nie ślizgają?

 

Obecnie używam Gear 4 fajny jest ale ma swoje wady - ślizga się w ręku, oraz plastik który może rysować tylne szkło

https://ispot.pl/etu...-white,id-82711


Użytkownik lcu edytował ten post 10 marca 2019 - 13:53


#6563 longinus_78

longinus_78
  • 39 postów

Napisano 18 marca 2019 - 10:46

Szybkie pytanie - czy oryginalny silicon case appla z iphone'a x będzie pasował na xs?



#6564 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 18 marca 2019 - 11:13

Afaik nie - w XS jest przesunięty aparat względem X.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#6565 Zygal

Zygal
  • 297 postów

Napisano 18 marca 2019 - 18:43

Wygląda fajnie na zdjęciach to etui 360, ale cena może świadczyć o kiepskiej jakości chociaż mogę się mylić.

 

 

Zygal: to Etui o którym piszesz Speck ma plecy wykonane z silikonu czy plastiku, oraz czy ramki dobrze trzymają się w ręku i się nie ślizgają?

 

Obecnie używam Gear 4 fajny jest ale ma swoje wady - ślizga się w ręku, oraz plastik który może rysować tylne szkło

https://ispot.pl/etu...-white,id-82711

Ja mam takie :

Speck Presidio Grip tak to wygląda na XS Max https://www.speckpro...XP-PR-GRIP.html

Tylko na X

Drugie mam :

bewood

I też jestem zadowolony


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#6566 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 19 marca 2019 - 10:50

O foliach postów jest tutaj multum. Chciałbym jednak dopytać bo poszukuję folii na ekran która będzie współgrać z etui od Apple i która jest dość łatwo dostępna np. w jednym z elektromarketów. Planuję wyjazd gdzie piasek jest wszechobecny. Poprzedni iP7 nawet w średniej jakości przezroczystym etui wytrzymał. Niemniej w miarę nowe Xs wolałbym ochronić na ile to możliwe. Dlatego wrócę do Apple Case ale folia by się przydała. W sumie po tygodniu chciałbym ją odkleić ;)


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#6567 4GSM

4GSM
  • 31 postów
  • Płeć:

Napisano 20 marca 2019 - 00:02

Jakiego dokładnie etui Case-Mate szuka Pan do iPhone XS ?

Iphone XS - jaki polecacie futerał, który ochroni telefon przy upadku. OtterBox ale wygląda mocarnie i pewnie ten plastik ślizga się ... miałęm kiedyś OtterBox Defense. Najlepiej bym chciał Case-Mate takie jakie mam w poprzednich modelach telefonów, ale nie ma takiego do Iphone XS. Co sądzicie o UAG? Chodzi mi by ekran jak i aparat był schowany (zabezpieczony przed dotykiem np. stołu, powierzchni płaskiej).

Co macie w swoich paletkach i polecacie?



#6568 ogryzek75

ogryzek75
  • 65 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 marca 2019 - 21:59

Czy ma ktoś może etui NOMAD Case Leather Rugged do iPhone XS lub X? Interesuje mnie, czy w przypadku posiadania szkła na ekranie, nadal brzegi etui są ponad to szkło i chronią ekran? I ile wyżej niż szkło?


 14PRO & 14 & Xs & SE & 6s 

 Air4 & Air3


#6569 inuictus

inuictus
  • 1 023 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marca 2019 - 14:57

Dobra, popełniłem w dniu dzisiejszym Xr dla żony i teraz przydało by się go w coś ubrać (wiadomo - torebka, klucze, pilniczki, itp.) 

 

Jakie polecacie etui i jakie szkło/folię na ekran? Najchętniej bym kupił oryginał silikownowy/skórzany bo taki używa obecnie na 7-ce, ale nie ma :) 


iPhone 12 Pro, MacBook Pro, iPad Air, Apple Watch, AirPods, AppleTV


#6570 longinus_78

longinus_78
  • 39 postów

Napisano 22 marca 2019 - 15:02

Puro icon - praktycznie 1:1 ori silikon. Miałem oba. Nawet nie wiem czy puro nie jest fajniejszy w dotyku.


  • inuictus lubi to

#6571 trial.biker

trial.biker
  • 78 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 22 marca 2019 - 15:29

a szkło polecam 3mk


  • Sebosz lubi to

#6572 inuictus

inuictus
  • 1 023 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 marca 2019 - 19:03

a szkło polecam 3mk


W ogóle zastanawiam się nad oklejeniem całego folia invisible case 3mk (o ile w ogóle jest na Xr) + szkło na ekran, a później jakieś etui.

Użytkownik inuictus edytował ten post 24 marca 2019 - 19:04

iPhone 12 Pro, MacBook Pro, iPad Air, Apple Watch, AirPods, AppleTV


#6573 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 marca 2019 - 19:17

Na koniec w folie bąbelkową i można nosić w kieszeni. Po co folia jak będziesz w etui nosił?

Użytkownik Regiss edytował ten post 24 marca 2019 - 19:40

iPhone 15 Pro


#6574 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 marca 2019 - 20:18

Na koniec w folie bąbelkową i można nosić w kieszeni. Po co folia jak będziesz w etui nosił?

Po to żeby nie przejmować się częstym czyszczeniem z tego co się dostanie pod etui.
Osobiście tak swojego X użytkuję od sierpnia i tel bez żadnej ryski.
Większy spokój z utrzymaniem telefonu w świeżutkiej kondycji.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#6575 inuictus

inuictus
  • 1 023 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 marca 2019 - 22:04

Na koniec w folie bąbelkową i można nosić w kieszeni. Po co folia jak będziesz w etui nosił?


Nosiła będzie żona, a syfu w damskiej torebce jest wiele :)

Ale tak jak napisał kolega, osobiście posiadam na swoim X oryginalne skórzane etui i cała ramka i tak jest porysowana (czyli wpada syf pod etui), tak więc dokładnie po to.

iPhone 12 Pro, MacBook Pro, iPad Air, Apple Watch, AirPods, AppleTV





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych