Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7494 odpowiedzi w tym temacie

#7051 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 listopada 2020 - 06:51

Cześć! jesteście w stanie polecić jakieś etui typu ultra slim do iphonea 12 mini? zależny mu aby chroniło wyspę aparatu ale jednocześnie nie wystawało zbyt mocno ponad ekran.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#7052 sunnyluk

sunnyluk
  • 5 postów

Napisano 19 listopada 2020 - 16:35

Cześć, zmieniłem 6s na 11 w zielonym kolorze i szukam jakiegoś przezroczystego case`a. Na 6s miałem Ringke Fusion, ale po 1 zmienił kolor, a ponadto po jakiś 2 latach zaczął pękać na łączeniu plecków z bokami. 

 

Myślałem nad SPIGENem Ultra Hybrid z twardszymi pleckami https://pancernik.eu/iphone-11/etui/spigen-ultra-hybrid-zielone

Ma ktoś? Warto?



#7053 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 listopada 2020 - 09:55

Cześć, zmieniłem 6s na 11 w zielonym kolorze i szukam jakiegoś przezroczystego case`a. Na 6s miałem Ringke Fusion, ale po 1 zmienił kolor, a ponadto po jakiś 2 latach zaczął pękać na łączeniu plecków z bokami. 

 

Myślałem nad SPIGENem Ultra Hybrid z twardszymi pleckami https://pancernik.eu...-hybrid-zielone

Ma ktoś? Warto?

Też myślałem o podobnym case po tym jak już kupię 12 Pro. Obecnie na XS mam Core Armor, wcześniej na iPhone 7 używałem Neo Hybrid. Ogólnie Spigena bardzo sobie cenię, ale nie wiem jak jest z ochroną tyłu urządzenia przy przezroczystym etui w porównaniu np. do Core Armor (w drugim przypadku z tyłu jest specjalna sieć odpowiedzialna za ochronę przed upadkami - poprawcie mnie jak się mylę).



#7054 Danio02

Danio02
  • 356 postów

Napisano 20 listopada 2020 - 20:10

Zamówiłem Spigen Liquid Crystal i Ultra Hybrid. Po kilku dniach z Ultra Hybrid wracam do Liquid Crystal, jest cieńszy, nie ślizga się i przyciski działają, jak powinny - nie trzeba używać nadmiernej siły, jak w przypadku UH :)



#7055 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 21 listopada 2020 - 10:11

Nie wiem. Znaczy no, ciężko mi powiedzieć po niecałym dniu użytkowania, gdzie poza domem spędziłem 30 minut. Póki co nic nie zebrało, a nosiłem akurat dres iwo, które ma bardzo fafołowe kieszenie. Dziś będę jakoś dłużej poza domem, to zobaczę w bojówkach.
Btw. przenoszę to Tam Gdzie Trzeba.

Jak teraz byś powiedział, że sytuacja wygląda? Etui ma ciekawy wygląd i jeśli zmienię na 12 mini, to może zdecyduję się na te etui. Nic nie odstaje tam?


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#7056 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 listopada 2020 - 10:14

Nic, jestem bardzo zadowolony.
Te brzegi po bokach wystają nad ekran (i dobrze, jakaśtam ochrona jakby upadł centralnie ekranem w dół) i czasami je stukam palcem, ale jest o wiele niżej (i wygodniej) niż w Nomadzie, w którym wpisywanie 'q' (tuż przy krawędzi) było zawsze wyzwaniem przy dość grubych palcach.

Nie wiem, czy się 'nazbierało w środku', bo go nie zdejmowałem - i nie zamierzam, po co.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7057 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 22 listopada 2020 - 23:40

Hej, mam pytanko. Mam zamiar kupić skóre od apple z magsafe które mnie nie intersuje. Gdzies czytalem, ze iphone z tym etui ma problemy z ładowaniem na „zwykłych“ ładowarkach indukcyjnych (mam nomada apple zatcg edidtion) może ktoś potwierdzić to info?
Aktualnie mam etui od Mujjo, które jest całkiem ok ale nie chroni dołu telefonu. Kupiłem je wraz z kupnem iphone’a, a wtedy były tylko sylikony i byłem przekonany, że nawet jak apple wypuści skóre to będzie jak do tej pory goła na dole, a tu taka niespodzianka.

Użytkownik dredg edytował ten post 22 listopada 2020 - 23:40


#7058 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 27 listopada 2020 - 15:30

Używa ktoś może takiego etui?

https://www.mediaexp...ini-matte-black

Albo innego z tej firmy?

Wygląda fajnie ale jestem ciekaw jak się sprawuje. Myślałem też o przezroczystym, ale odkąd zostawiło ślady na moim iPhonie 8, to już się boję.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 27 listopada 2020 - 15:32

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#7059 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 listopada 2020 - 15:39

Ja po dwóch tygodniach używania mogę z czystym sumieniem polecić tę swoją Pitakę Air do Mini. Spigena nigdy nie miałem, ale to raczej zaufana marka.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7060 Remi73

Remi73
  • 141 postów

Napisano 27 listopada 2020 - 17:45

Ja po dwóch tygodniach używania mogę z czystym sumieniem polecić tę swoją Pitakę Air do Mini. Spigena nigdy nie miałem, ale to raczej zaufana marka.

Czytając Twój wpis montowałem na swojego iphona 12 pro Pitake MagEZ :) (różni się od Air wmontowanymi metalowymi płytkami) i krótko mówiąc klasa sama w sobie! Wcześniej miałem na iphone Xs i tamta też była super...przede wszystkim niezniszczalna.

Użytkownik Remi73 edytował ten post 27 listopada 2020 - 17:48


#7061 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 28 listopada 2020 - 12:27

Ja używam obecnie na iPhone 12 pro max JPCAL fualpro case przezroczyste i jestem miło zaskoczony fajne etui - mogę polecić.


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#7062 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 28 listopada 2020 - 13:07



Ja używam obecnie na iPhone 12 pro max JPCAL fualpro case przezroczyste i jestem miło zaskoczony fajne etui - mogę polecić.

 

Dokładnie mam to samo na 12 Pro. I jak nigdy nie byłem fanem przezroczystych etui to te to jak najbardziej mi pasuje.


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#7063 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 28 listopada 2020 - 15:47

To i ja się podłączę :) Również posiadam i jestem mega zadowolony :)


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#7064 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 01 grudnia 2020 - 16:19

Ja używam od wczoraj skórzanego etui od Apple do iPhone'a 12 Pro i jestem trochę rozczarowany jakością wykonania. Nie trzyma się go tak przyjemnie jak dawniej, ta skóra jest jakaś taka bardzo "śliska", a plastikowa ramka wokół aparatu już jest znacząco poobijana. Na dodatek, telefon się kołysze jak się go odłoży na stół i dotknie jego lewego, dolnego rogu. Słabo, nie polecam.

Jeżeli zaś chodzi o silikonowe etui, to mam dwie uwagi. Po pierwsze, niemiłosiernie łapie kurz. Ale to chyba zawsze tak było, więc niech będzie. Natomiast to, czego nie mogę przeboleć to to, że po miesiącu użytkowania starły się już boki i etui wygląda jakby miało co najmniej pół roku. 

 

Ogólnie uważam, że tegoroczne akcesoria Apple są żenujące i za drogie jak na to, co sobą reprezentują. Do mojego X miałem z 15 oryginalnych etui (dedykowanych do X i Xs) i każde z nich wygląda lepiej niż tegoroczne skórzane etui po jednym dniu i silikonowe po miesiącu.


 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#7065 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 grudnia 2020 - 16:35

Po co Ci było 15 etui? ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7066 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 01 grudnia 2020 - 16:36

Bo mi się podobały kolory  :D


 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#7067 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 grudnia 2020 - 16:38

Ale to zmieniałeś, żeby do butów pasowało, albo coś? Luz, nie kpię/krytykuję - wręcz trochę podziwiam. Ja mam jedno i noszę, dopóki się nie zużyje (a się nie zużywa, w sumie).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7068 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 01 grudnia 2020 - 16:39

Ale to zmieniałeś, żeby do butów pasowało, albo coś? Luz, nie kpię/krytykuję - wręcz trochę podziwiam. Ja mam jedno i noszę, dopóki się nie zużyje (a się nie zużywa, w sumie).

Pod buty, koszulę  :D . Luz, możesz kpić, sam z siebie trochę kpię teraz  :lol: . Co nie zmienia faktu, że każde tamto etui było lepiej dopracowane niż te, które mam teraz.


Użytkownik PL95 edytował ten post 01 grudnia 2020 - 16:40

 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#7069 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 grudnia 2020 - 17:07

Naprawdę, nie chciałem, żebyś odebrał to jak kpiny. Byłem ciekawy. Dzięki za wyjaśnienie.

Żeby pozostać w temacie - dziś musiałem na chwilę zdjąć Pitakę z telefonu (noszę ją od day 0, czyli od 13. listopada) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony - zero brudu, paprochów albo czegoś takiego w środku.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7070 Piotr83

Piotr83
  • 89 postów

Napisano 01 grudnia 2020 - 22:34

Naprawdę, nie chciałem, żebyś odebrał to jak kpiny. Byłem ciekawy. Dzięki za wyjaśnienie.

Żeby pozostać w temacie - dziś musiałem na chwilę zdjąć Pitakę z telefonu (noszę ją od day 0, czyli od 13. listopada) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony - zero brudu, paprochów albo czegoś takiego w środku.


Wyślij pare fotek jak mini prezentuje się w tym case. Szkło jest kompatybilne z pitaka ? Zamawiałeś ze strony producenta ?

#7071 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 grudnia 2020 - 23:06

Fotki były już w tym dziale, nawet na poprzedniej stronie. https://www.icloud.c...6CX6rsrEVhXpflw

Zamawiałem z niemieckiego Amazonu, nie używam szkieł.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7072 Piotr83

Piotr83
  • 89 postów

Napisano 02 grudnia 2020 - 20:46

Dzięki, a znacie innej firmy etui też z carbonu lecz troszkę lepiej chroniące?

#7073 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 05 grudnia 2020 - 20:37

Po paru dniach (chyba 2, bądź 3) używania etui ANEMAT polecaonego przez forumowicza, muszę przyznać, że pod etui potwornie gromadzi się kurz i farfocle z kieszeni. Trzeba będzie wyciągać telefon i, słowami Jarusia, czeczyścić telefon.

Tzn. etui jest spoko generalnie, ale jednak zbiera się pod nim.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 05 grudnia 2020 - 20:44

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#7074 Piotr83

Piotr83
  • 89 postów

Napisano 06 grudnia 2020 - 18:41

Zamówiłem od chińskich przyjaciół obudowę z włókna węglowego https://share.icloud...TlhgH4Wa2uh3RPw
Jak dojdzie to zrobię parę fotek dla zainteresowanych. Szukałem alternatywy dla pitaka case aby boki były też osłonięte. Koszt to £18 także cena też atrakcyjna w porównaniu do pitaka.

#7075 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 08 grudnia 2020 - 13:31

No właśnie przyszło moje ulubione kevlarowe do miniaka od chińczyka (któreś z kolei od tego sprzedawcy) :

https://ibb.co/FVL8jcf
https://ibb.co/DCzZ7Lx
https://ibb.co/25YJsLP
https://ibb.co/kV7yDpX

Jak dla mnie idealne, ochrona w miarę, uchwyt pewny, ten materiał się nie ślizga, waga tylko 9g, telefon pogrubia w minimalnym stopniu. Wcześniejsze do X i XS po roku wyglądały identycznie, bardzo ciężko to zarysować. 80 zł, 14 dni czekania.

Użytkownik Regiss edytował ten post 08 grudnia 2020 - 13:34

iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych