Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nocne marki w dzień, czyli rozmowy o wszystkim i o niczym, kulturalnie i bez polityki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
420 odpowiedzi w tym temacie

#401 kubeonek

kubeonek
  • 305 postów
  • SkądWWA / RJS

Napisano 03 sierpnia 2014 - 20:30

Koniec wakacji, kampania wrześniowa się zbliża. Naukę czas zacząć :(

#402 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 03 sierpnia 2014 - 21:39

Jaki tam koniec :) Najpierw wyprawa, później było Castle Party, za chwilę znowu wyjazd i we wrześniu jeszcze jeden :) BTW dobrze że już po studiach jestem ;P

#403 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 03 sierpnia 2014 - 21:41

Kaliszfornia sama w sobie to przygoda...

#404 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 03 sierpnia 2014 - 21:44

Masz na myśli miasto czy knajpa, bo knajpy to za bardzo nie lubię :) Nie mój styl :)

#405 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 03 sierpnia 2014 - 21:45

nie bywam tam w knajpach - chodzi o miasto... zreszta i tak siedzicie nad naszymi jeziorami i korki mnie w miescie robicie

#406 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 03 sierpnia 2014 - 21:48

Hahha, no tak _Wasze_ jeziora :) W sumie sporo tam sezonów spędziłem w Ślesinie, konkretnie w Półwiosku starym na jachtach, ale to było tak ze 25 lat temu :) Miło ten okres wspominam, a koninianki to fajne dziewczyny ;P

#407 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 03 sierpnia 2014 - 21:49

to wpadnij teraz zobaczysz jak teraz ślesin wyglada...

#408 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 03 sierpnia 2014 - 21:57

Byłem chyba 2 lata temu na 2 noce w "Termach", ogólnie jak na mój gust kiepsko, jakieś tanie disko itp. Wolałem jak to było bardziej dzikie. Jak się dobijało jachtem do byle brzegu, robiło ognisko, gitara itd. Pływaliśmy na Gopło przez kanały, nocowaliśmy "gdziesieda" itd. Teraz wszędzie komerha, na Mazurach podobnie niestety. Teraz w sumie jak biorę żaglówkę to coś wyczynowego na solo się wyszaleć, bo jako taka turystyka na dziko nie ma racji bytu.

#409 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 03 sierpnia 2014 - 21:59

jest jeszcze pare miejsc gdzie jest cisza i spokoj... ale i tak dobrze ze ta woda "na wyciagniecie reki" jest inaczej w tych "gorch stolowych" mozna by uschnac

#410 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 03 sierpnia 2014 - 22:05

Wiem, fajny ośrodek jest po Energetyce kaliskiej, ten koło wyspy Klara, tam jest cisza i spokój bo nie ma dyskoteki :) jak na innych ośrodkach :)

#411 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 03 sierpnia 2014 - 22:07

a wy tez chyba w kaliszu/kolo macie jakies jezioro kiedy tam bylem...

#412 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 03 sierpnia 2014 - 22:12

Tzn w granicach powiatu miasta nie, ale zaraz obok mamy 3 zalewy: Szałe, Gołuchów i Piaski, wszystkie dość blisko - chociaż dla mnie to Konin też jest blisko ;) Przy czym nasze zalewy nie są w żadnej infrastrukturze turystycznej, więc poszaleć sobie od tak można, ale gdzieś popływać dalej to się nie da.

#413 Kamilooo

Kamilooo
  • 146 postów

Napisano 08 marca 2015 - 01:53

Mam pytanie chłopaki (i dziewczęta) , jakie forum fotograficzne polskojęzyczne wiedzie prym w Polsce?



#414 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 08 marca 2015 - 02:21

Ejj złe marki wybrałeś... co do forum to Ci nie pomogę.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#415 ManUfan

ManUfan
  • 149 postów
  • SkądChojnice, PL

Napisano 19 maja 2015 - 15:16

Mam pytanie chłopaki (i dziewczęta) , jakie forum fotograficzne polskojęzyczne wiedzie prym w Polsce?

 

 

nikoniarze.pl chyba

 

[CIACH] - ogłoszenie poza działem giełda.


iP7+ 64GB // AW 42mm Sport // ATV 4 // rMBP 2013 // MBwhite

instagram: thelifeofhubi //  ortodontachojnice.pl


#416 rzodzioo

rzodzioo
  • 99 postów

Napisano 21 listopada 2016 - 08:07

Witam wszystkich ;)
Mam małe pytanie odnośnie black friday na AppStore, coś wiadomo kiedy ruszy i czy w ogóle?

#417 Inka

Inka
  • 142 postów

Napisano 08 listopada 2017 - 23:30

podbijam watek po roku. to legalne?


  • tomasz lubi to

#418 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 listopada 2017 - 00:54

Tak, reguła 'nie odkopuj starych wątków' jest już dawno zawieszona (chociaż czasem trzeba, jak ktoś odkopuje wątek w dziale 10.7 Lion i pisze 'mam to samo na High Sierra', bo to bez sensu), poza tym w takich luźnych wątkach mniej technicznych nigdy nie była używana.

 

Chociaż w sumie jest już trochę za późno na dział 'w dzień', może lepiej w prawdziwych Nocnych Markach pisać?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#419 filip10

filip10
  • 2 postów

Napisano 08 maja 2018 - 12:34

A ja tam napiszę. Zastanawiam się nad kupnem iPhone, lecz nie wiem czy jest sens nabywania starego modelu tylko dla samej marki i chęci skosztowania technologii Apple'a. 



#420 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 10 czerwca 2018 - 08:34

Stronę wcześniej widzę swoje posty z 2014 roku :D Czasami mam wrażenie, że moje konto na tym forum to taki wehikuł czasu, 4 lata temu! Toć to ogrom. A na samym forum już 8 lat. Nadrabiam zaległości jeśli chodzi o tematykę, jestem dość na bierząco, ale czytam sobie jakie problemy macie z jabłkami. Sam zdecydowałem przesiąść się na samsunga, ponieważ zacząłem potrzebować dużej ilości pamięci, a karty micro sd mi to dają, nawet do 512 gb na telefonie + port do podpinania usb/hdd. Do zobaczenia za 4 lata!  :rolleyes:



#421 michalniusz

michalniusz
  • 293 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 czerwca 2018 - 10:36

A ja tam napiszę. Zastanawiam się nad kupnem iPhone, lecz nie wiem czy jest sens nabywania starego modelu tylko dla samej marki i chęci skosztowania technologii Apple'a. 

Podejść jest kilka. :) Moim zdaniem warto sobie kupić jakiś starszy model. Sprawdzisz czy leży Ci zamknięte środowisko i wszystkie ograniczenia jakie niesie za sobą Apple.

Mnie też nie stać na super-duper-hiper nowe zabawki ze stajni iPhone (a nie powiem, że chciałbym takiego X). Jednak wydanie takiej kupy hajsu (dla mnie 5k PLN = kupa hajsu) jest niemożliwa.

Dlatego smakuję jabłka od starszych modeli. 

 

Teraz chcę dorwać leciwą sztukę iPhone 5s, bo ponoć będzie mieć jeszcze wsparcie iOS12. Chcę zobaczyć, co też za funkcje się odnajdą.

Jak Ci pyknie sprawa i zobaczysz, że hardware'owo brakuje Ci mocy i chcesz więcej, to wtedy zapewne będziesz mieć większą motywację do odkładania na lepszy model. ;)

 

 

p.s. nie zauważyłem, że odpowiadam na post sprzed miesiąca ;)


MacBookPro 13,3"  |  iPhone 5 | iPhone 7





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych