Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z internetem za 9zł


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrianns

Adrianns
  • 158 postów

Napisano 11 lutego 2012 - 16:46

A dokładnie posiadam sieć 36i6 , ale to to samo co Plus. Problem polega na tym, że po mniej więcej tygodniu od wykupienia pakietu, przychodzi mi wiadomość, że przekroczyłem pakiet 150MB i moja prędkość zostanie spowolniona(do 2-3kb/s .... masakra). Siedzę prawie cały czas w domu na wi-fi i internetu używam tylko jak jestem w mieście , albo gdzieś wyjeżdżam, ale to i tak spory problem. Idealnie wyzerowałem statystyki użycia sieci komórkowej w dniu wykupienia pakietu, wczoraj przyszedł ten ciekawy sms, z informacją o przekroczeniu limitu, sprawdzam użycie i tadam! otrzymano 13MB , wysłano 4MB. Czy ktoś tu ładnie w kulki leci? Zamierzam pójść do salonu i wyjaśnić całą sytuację, ale nie wiem za bardzo co im powiedzieć i jak to wytłumaczyć, bo za pewne nie będą chcieli w to uwierzyć :)

#2 Adrianns

Adrianns
  • 158 postów

Napisano 14 lutego 2012 - 08:56

Rozwiązałem ten problem sam, plus nalicza za każde połączenie 200kb, podczas używania np. pogody , push na gg , facebooku itd zżera ten pakiecik natychmiastowo. Teraz mam inne pytanie, z jakiej sieci najbardziej opłaca się wziąć internet? Myślałem trochę nad orange free i czy tam jest tak, że neta nie muszę wykupować? Dostaję go od razu gratis za doładowanie? Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję ;)

#3 robart76

robart76
  • 177 postów

Napisano 14 lutego 2012 - 10:21

Tak w orange free na kartę dostajesz jako tzw. bonus przy doładowaniu

#4 deepack

deepack
  • 242 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 lutego 2012 - 10:28

Albo starter FB za 9 zł w Play, również przy każdym doładowaniu pakiet danych;)

#5 Adrianns

Adrianns
  • 158 postów

Napisano 16 lutego 2012 - 09:59

Dziękuję wszystkim za szybkie odpowiedzi. Temat do zamknięcia!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych