Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Fruit Sorter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ntx

ntx
  • 49 postów

Napisano 08 lutego 2012 - 14:27

W grze Fruit Sorter Twoim zadaniem będzie sortowanie do skrzyń różnych gatunków owoców, które przesuwają się na taśmie. Zadanie ułatwią Ci pomocnicy, którzy będą odbierać zapełnione owocami skrzynie. Twoje zadanie jednak tylko pozornie będzie proste, gdyż będziesz musiał zdążyć posortować wszystkie owoce, zanim dojadą do końca taśmy i trafią do rozdrabniacza. Do skrzyń musisz wrzucać wyłącznie takie same owoce. Możesz wkładać owoce pojedynczo lub kilka na raz, za co będziesz dostawać dodatkowe bonusowe punkty!


Dołączona grafika


Gra oferuje trzy tryby rozgrywki:

Normal - podstawowy tryb w którym masz do posortowania stałą ilość owoców.
More Fruits - w tym trybie co pewien czas zostanie dołożona kolejna skrzynia, a na taśmie zobaczysz nowy owoc.
Time Attack - tutaj Twoją pracę dodatkowo będzie utrudniał upływający czas. Masz 30 sekund podstawowego czasu oraz dodatkowe 3 sekundy za każdą zapełnioną skrzynię!

Fruit Sorter to prosta gra ale zapewniam, że jest bardzo grywalna :)

itunes.apple.com/pl/app/fruit-sorter/id493582248?mt=8

Dołączona grafika



#2 kajus01

kajus01
  • 897 postów
  • SkądZiemia?

Napisano 08 lutego 2012 - 17:47

Wszystko fajnie ale jedna drobnostka o jakiej zapomniałeś. Ani tu ani Kody do App Store nie dałeś promo kodów ;)

#3 yUlekk

yUlekk
  • 119 postów

Napisano 08 lutego 2012 - 19:19

@up: Pewnie. Ja bym poprosił o jakiś gameplay jak to wygląda, albo wersję lite.

#4 ntx

ntx
  • 49 postów

Napisano 08 lutego 2012 - 20:17

@kajtek - to jest dział Gry a nie Kody do AppStore..

#5 kajus01

kajus01
  • 897 postów
  • SkądZiemia?

Napisano 08 lutego 2012 - 21:09

Dlatego podałem Ci link do działu kody :P

#6 PiotrT

PiotrT
  • 104 postów

Napisano 09 lutego 2012 - 10:47

Fajna gierka, ladna oprawa graficzna :)

#7 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 15 lutego 2012 - 20:21

Muszę powidzieć, że jest naprawdę ciekawa. Choć mam ją od 20 minut, muszę powiedzieć, że gra jest na naprawdę wysokim poziomie. Grafika jest odpowiednia to tego typu gry. Gra czasami jest trudna (duuużo owoców) i mam problemy, z segregowaniem owoców :) Ogólnie bardzo mnie się podoba.

#8 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 17 lutego 2012 - 13:31

Świetna gierka, wciągająca. Lubię proste gry i z ładną grafiką. Z moją dziewczyną konkuruje o jak najwyższy wynik ;) Szczerze polecam i zachęcam do kupna..a droga nie jest :)

#9 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 17 lutego 2012 - 19:41

Ja również grę oceniam bardzo pozytywnie, bardzo mi się spodobała - i oby tak dalej. :)

#10 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 19 lutego 2012 - 18:47

Cena adekwatna do gry :) Taka mini gierka. Znów powiem, że żałuję, iż mało kto wpada na pomysł, żeby zrobić jakąś dobrą, polską, wielką produkcję. Coś z fabułą... Rzeczywiście mamy fajnych deweloperów, robią fajne gierki, ale takie do autobusu, które nie zajmują żadnego miejsca w telefonie, mało kto na nie czeka i nie ma wokół tego żadnego BOOM. Gra bardzo przyjemna. Wreszcie oryginalny pomysł, fajne wykonanie, przyjemna dla oczu grafika. Nic dodać, nic ująć. Nie ma się do czego przyczepić. Dobra robota!

#11 Paull

Paull
  • 24 postów

Napisano 19 lutego 2012 - 19:01

Tak jak piszą inni gra prosta lecz ciekawa i przyjemna z ładną grafiką, w sam raz od czasu do czasu pobić stary rekord. Podziękowania dla @ntx za promo koda na testowanie gry.

#12 ntx

ntx
  • 49 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 17:04

Dzięki wszystkim za pozytywne opinie :) Właśnie przygotowujemy update - będzie m.in dodany multitouch (będzie można drugim palcem lub ręką zgniatać karaluchy i opróżniać skrzynki - np. gdy się okaże, że do dwóch wrzuciliśmy te same owoce), skrzynki układane w różnych miejscach i pozycjach czy bardziej kolorowa grafika.

#13 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 17:06

Ekstra :) Update wprowadza to, czego mi brakowało i nad czym się zastanawiałem.

#14 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 21 lutego 2012 - 17:58

No to czekamy ;)

#15 crash5

crash5
  • 404 postów
  • SkądGdynia

Napisano 22 lutego 2012 - 09:48

Czemu Game Center nie działa?

#16 ntx

ntx
  • 49 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 11:43

W grze jest standardowo OpenFeint, który jednak jest tak skonfigurowany aby przesyłał wyniki także do Game Center. Rozumiem, że wyniki się nie przesyłają? Najprawdopodobniej też musisz mieć konto Openfeint aby Openfeint przesyłał wyniki do Game Center.

#17 ntx

ntx
  • 49 postów

Napisano 11 marca 2012 - 09:39

Update czeka na zatwierdzenie Apple :)
W update jest także poprawiony Game Center gdyż się okazało, że faktycznie był on źle obsługiwany :(

Dla niezdecydowanych polecam zagranie w wersję FREE, w której jest dostępny pierwszy tryb gry:

App Store - Fruit Sorter Free

Muszę też się pochwalić, ze gra jest także w wersji na Androida, gdzie ma bardzo wysokie oceny. W Android Market ocena gry to 4.6/5 (370 ocen) oraz w Amazon (Kindle Fire) 4.8/5 (290 ocen). W Amazonie gra jest obecnie na miejscu 8 w Top Free games :)

#18 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 11 marca 2012 - 11:35

No to pięknie :) Czekamy na update.

#19 ntx

ntx
  • 49 postów

Napisano 20 marca 2012 - 21:35

można już grę uaktualniać :) poniżej screen i filmik z aktualnej wersji.


Dołączona grafika


http://www.youtube.com/watch?v=tB1pX50jSOk

A na horyzoncie już nowa wersja (choć najpierw będzie update dla iPada 3).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych