Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Air 13" Problem z szumem audio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciusss

maciusss
  • 12 postów

Napisano 07 lutego 2012 - 14:55

Witam, Od kilku dni jestem posiadaczem Macbooka Air, dopiero przesiadam się na OS X i jestem zachwycony, zaczynam rozumieć punkt widzenia, że jak raz zobaczysz OS X - Windows wypada z gry ;-) Ale teraz problem, a mianowicie zainstalowałem wszystkie update'y, używam Lion 10.7.3 i za każdym razem jak podłączam głośniki zewnętrzne (zestaw 5.1 Panasonic) zaczynają niesamowicie szumieć. Dźwięk jest odtwarzany, mogę kontrolować głośność, ale szum niezależnie od poziomu głośności jest wciąż mega głośny. Dodam, że problem nie występuje po podłączeniu Maca do głośników Logitech 2.1, ale z drugiej strony żaden z 4 innych PC z Windowsem, które są w domu, czy 2 iPhone'y nie mają takiego problemu z zestawem Panasonic. Ktoś ma jakiś pomysł? Pozdrawiam, Maciek

#2 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 07 lutego 2012 - 15:34

Na bateriach również? Jakiego rodzaju to jest szum? Pierwsze co mi się w takich przypadkach nasuwa to masy i inne problemy z okablowaniem które należałoby wyeliminować. Wtyczka jack dobrze kontaktuje? Próbowałeś zmienić kabel?

#3 maciusss

maciusss
  • 12 postów

Napisano 07 lutego 2012 - 16:55

Na bateriach ten sam problem, nie bardzo wiem jak opisać rodzaj szumu, szumi jak rozstrojone radio. Z jackiem wszystko jest ok. Nie mam innego kabla pod ręką żeby wypróbować, wszak jak pisałem, przy innych komputerach nie ma tego problemu.

#4 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lutego 2012 - 18:16

A co to za wynalazek Panasonica? Podaj model.

I przeczytaj koniecznie CAŁY wątek http://myapple.pl/au...-cos-cicho.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych