Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Lekceważenie Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
458 odpowiedzi w tym temacie

#451 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 19 kwietnia 2010 - 08:54

Nie jestem zwolennikiem Apple. Jestem zwolennikiem Mac OS X z racji własnej wygody, czyli egoistycznie. Nie piszę, że Win to xxxx, bo tak nie jest. W niektórych zastosowaniach wręcz niezastąpiony.

Jednak mogę napisać, że OS X jest lepszy jako system operacyjny. Argumentowałem wcześniej w tym wątku. Jest przemyślaną pod kątem mnie, użytkownika konstrukcją. Windows w porównaniu to jak zbiór wielu funkcji wsypanych do jednego worka i szukaj człowieku.

W codziennym użyciu - Mac OS X jest jak turlanie kuli, a Win jak turlanie sześcianu o tej samej masie. :D Albo ciągnięcie sanek po śniegu vs po betonie. :D Ludzie z Jamajki (był taki film o bobsleistach ;-) ) już się przyzwyczaili że trzeba ciągnąć po betonie, stało się to normą, mówią że tak jest lepiej. Nie wierzą, że po śniegu łatwiej, bo nie próbowali. A jak próbowali to i tak nie wierzą, bo to za proste. :D Takie ciąganie dla kretynów, mówią, bo za łatwo :D
I tutaj niuanse. Po schodach łatwiej jest wturlać sześcian niż kulę. :D Jak się już umie ciągnąć sanki po betonie bez wysiłku, to ma się więcej możliwości, tylko trzeba co chwila wymieniać płozy, serwisować sanki itd. :D

Sam nie mogę z tego co powyżej napisałem :lol:

Przeprowadziłem się do krainy Snow i jest mi lekko jak po Xennie czy czymś tam. Sanki same jadą. :D

Pozdrawiam

#452 waszgosc

waszgosc
  • 86 postów

Napisano 19 kwietnia 2010 - 09:35

ja mam winde i chwale sobie bardzo ;) mialem wybor mac czy pc zdecydowalem ze pc i jakos nie mam problemów ;p

#453 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 19 kwietnia 2010 - 19:52

ja mam winde i chwale sobie bardzo ;) mialem wybor mac czy pc zdecydowalem ze pc i jakos nie mam problemów ;p


no to się za chwile zacznie.... :)

#454 Razle

Razle
  • 184 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 kwietnia 2010 - 19:58

no to się za chwile zacznie.... :)


Posted Image

#455 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 kwietnia 2010 - 20:55

ale sie z tego zrobila jalowa dyskusja...

#456 tbgkol

tbgkol
  • 293 postów

Napisano 19 kwietnia 2010 - 21:09

To ją rozkręć, a nie krytykuj! Nic jeszcze nie napisałeś sensownego w tym wątku...

#457 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 19 kwietnia 2010 - 21:14

To ją rozkręć, a nie krytykuj! Nic jeszcze nie napisałeś sensownego w tym wątku...


lepiej tego już dalej nie rozkręcać...

#458 tbgkol

tbgkol
  • 293 postów

Napisano 19 kwietnia 2010 - 21:17

Tak, ale czcza gadanina w stylu "jałowa dyskosja" jest bezsensu. : >

#459 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 kwietnia 2010 - 21:58

lepiej tego już dalej nie rozkręcać...


zgadza sie... to nie ma konca.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych