Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z aktualizacją programów zakupionych w App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 maly95

maly95
  • 438 postów

Napisano 03 lutego 2012 - 10:22

Jak w temacie. Mam problem z aktualizacja zakupionych programów. Dzisiaj próbowałem zaktualizować angry birds z wersji 2.0.0 do wersji 2.0.2. PO kliknięciu w itunes sprawdż uaktualnienia wyskakuje mi napis "no updates are currently available. To check for update for another apple ID sing in with that apple ID". o Co chodzi??? Na telefonie aktualizuje się poprawnie.

#2 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 03 lutego 2012 - 10:29

aplikacja jest zakupiona z innego konta niz to zalogowane w iTunes. Przeloguj się w iTunes na poprawne konto.

#3 Quuba777

Quuba777
  • 979 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 lutego 2012 - 10:42

albo.. zmieniałeś kraj w ustawieniach konta. uniemożliwia to update z poziomu iTunes'a. łatwo można to obejść- po prostu drugi raz zakup tą aplikację- nie pobierze opłaty.

#4 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 lutego 2012 - 11:52

tmkszlc, Quuba777 nie w tym rzecz. Od wczoraj mam podobny problem. Jestem zalogowany na odpowiednich kontach i nie mogę pobrać aktualizacji. Dzieje się to na iPhone i dwóch różnych Makach. Dodatkowo nie wyświetlają się nazwy/opisy aplikacji.

#5 archie001

archie001
  • 1 postów

Napisano 30 maja 2012 - 12:50

Problem z aktualizacja programów Witam, Mam problem z aktualizacja programów z AppStore, problem był moze ze dwa razy poruszany na forum ale jak dotąd nie udało mi się znaleźć konkretnego rozwiazania. Na iPhone 4s i ipadzie 2 z softem 5.1.1 jest to samo, nie mogę zaciągnąć nawet płatnych aplikacji. Założyłem nawet drugie konto i nadal to samo. Czy moze ma wpływ na to, iż jestem za granicą (w Azji). Proszę o cenne informacje. Z góry dziękuje.

#6 Ksobota

Ksobota
  • 41 postów

Napisano 26 czerwca 2012 - 00:19

Witam. Mój temat jest chyba podobny. Ipad 2, IOS 5.1. W zakładce update mam 17 programów do update i gdy klikam update all niby wychodzi z aplikacji - a tak zawsze robi gdy zaczyna updatować ale nic sie nie dzieje. Zresetowałem urządzenie i nie pomogło. gdy wchodzę w poszczególne updaty - pod logo programu w lewym górym rogu jest napis installing ale nic sie nie dzieje. Czy ktoś ma na to jakieś rozwiązanie. Proszę o poradę

#7 Siwia

Siwia
  • 1 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 23:30

Witam, mam pdobny problem jak Ksobota. Pomaga jedynie odnstalowanie aplikacji i zainstalowanie ich na nowo, ale to partyzantka :( w AppStorze "wisi" komunikat o update i nic sie nie dzieje. Czy ktos zna rozwiazanie tego problemu?

#8 Ksobota

Ksobota
  • 41 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 23:46

U mnie o ile pamiętam pomogło wylogowanie sie z appstore i naciśniecie aktualizuj. Wtedy on domyślnie podal apple id które przypisane było do tych programów wiszących w update i po wpisaniu hasla poszło. Ja mam na ipadzie 3 apple id i rozne programy kupuje na rożne id - chodzi o to ze czesc z nich rozliczam w podatkach jako firma a czesc kupuje dla siebie prywatnie i chyba to bylo powodem. czasem podobnie dzieje sie na macu - tez mam 2 różne apple id w appstorze dla maca. Może u was to tez kwestia wielu kont ?

#9 snaperr

snaperr
  • 70 postów

Napisano 19 listopada 2012 - 22:24

Problem z update aplikacji

Witam mam kupione aplikacje (nie mam jb) i mam update jak klikam to to nic się nie dzieje. Jak temu zaradzić? I bez restore


Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami jęz. polskiego!
Temat: "Problem z update aplikacji" przeniosłem do właściwego wątku. eualex.


#10 Kamil Lesiak

Kamil Lesiak
  • 137 postów
  • SkądKielce

Napisano 19 listopada 2012 - 22:59

Usunąć i pobrać jeszcze raz aplikacje.

#11 snaperr

snaperr
  • 70 postów

Napisano 19 listopada 2012 - 23:36

Ale to nie jest do końca rozwiązanie.

- - - Połączono posty - - -

I też się zainstalować nie chcą. Wtf? Nie używałem go tylko tydzień.

Zdanie kończymy kropką.
Przeczytaj koniecznie TO.
eualex



#12 CrystalDyst23

CrystalDyst23
  • 109 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 12:02

AppStore iPhone - Problem z aktualizacja

http://imageshack.us...46/zdjcieq.png/ - daję w linku, na forum nie chce się wstawić


Wie ktoś może o co chodzi?
Szukajac nie znalazłem rozwiązania. Wczoraj było jeszcze wszystko ok, dopiero jakiś czas temu zaczęło wywalać mi takie coś

#13 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 15 grudnia 2012 - 12:54

Tych z Installousa nie da się aktualizować.

#14 CrystalDyst23

CrystalDyst23
  • 109 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 14:06

Tylko, że ja nie mam jailbreaka. To jest czysty iOS 6.0.1

#15 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 14:26

a nie robiles synchronizacji aplikacji przez itunes ktore kiedys kupiles na innym koncie?

#16 CrystalDyst23

CrystalDyst23
  • 109 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 15:16

Mam tylko jedno konto na którym kupuje, wiec to nie możliwe. A czy zmiana sklepu z US na PL mogła mieć na to wpływ?

#17 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 16:02

Tak, jeśli aplikacja nie jest sprzedawana w PL.

#18 TG83

TG83
  • 41 postów
  • SkądKwidzyn, Poznań

Napisano 05 lutego 2013 - 14:37

Problem z aktualizacjami w AppStore Witam, od kilku dni mam problem z aktualizacjami w AppStore. Mianowicie sekcja Updates w AppStore wygląda tak: [ATTACH=CONFIG]13582[/ATTACH] Ikony aplikacji się nie wyświetlają, a w zasadzie wyświetliły się raz - po aktualizacji do iOS 6.1 Problem występuje od jakichś 2-3 tygodni. Restart nic nie daje, wylogowanie się i powtórne zalogowanie w AppStore również. Czy ktoś z Was ma/miał taki problem? Trochę irytujące :).

#19 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 05 lutego 2013 - 14:41

A próbowałeś w innej sieci? Nie wiem 3G kontra WiFi cycuś.

#20 elprezesso

elprezesso
  • 439 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 lutego 2013 - 14:52

jedynym rozwiązaniem problemu jest wejście w multitasking i zabicie aplikacji sklep, ponowne jej uruchomienie pokaże Ci aktualizacje.

#21 TG83

TG83
  • 41 postów
  • SkądKwidzyn, Poznań

Napisano 05 lutego 2013 - 15:09

Problem występuje zarówno przy WiFi, jak i 3G. Zabicie aplikacji niestety nic nie daje, po ponownym uruchomieniu pokazuje się co prawda ikona wczytywania danych, znika po chwili ale ikon jak nie było tak nie ma.

#22 elprezesso

elprezesso
  • 439 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 lutego 2013 - 16:03

Problem występuje zarówno przy WiFi, jak i 3G.
Zabicie aplikacji niestety nic nie daje, po ponownym uruchomieniu pokazuje się co prawda ikona wczytywania danych, znika po chwili ale ikon jak nie było tak nie ma.

u mnie to działało, po ostatniej aktualizacji problem zniknął, może restore telefonu coś pomoże i ostatnie pytanie, czy masz JB?

#23 TG83

TG83
  • 41 postów
  • SkądKwidzyn, Poznań

Napisano 06 lutego 2013 - 15:33

Nie mam JB. Problem nie jest aż tak uciążliwy, aktualizację mogę pobierać przez iTunes, więc raczej nie będzie mi się chciało robić restore :).

#24 kamil9292

kamil9292
  • 11 postów
  • SkądGliwice

Napisano 06 lutego 2013 - 23:03

Po odtworzeniu iPhona 4S z 6.1 nie mogę aktualizować niczego w App store mimo ze świeci mi się na ikonce nowa aktualizacja do pobrania. Poza tym nie widzę paska "purchased" w zakładce "upgrades". Może to ma związek z robieniem jb przez evasi0na przed odtworzeniem. Ktoś spotkał się z podobnym problemem lub wie jak go rozwiązać? z góry dziekuje [ATTACH=CONFIG]13624[/ATTACH]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych