Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Polska gra Wisielec już na Appstore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 entropia

entropia
  • 49 postów
  • SkądPL

Napisano 26 stycznia 2012 - 16:15

Dołączona grafika

Wisielec to gra polegająca na odgadywaniu słów. Słowo klucz jest ukryte pod kreskami, których liczba oznacza ilość liter. Jeśli w 9 próbach nie odgadniesz hasła zostajesz POWIESZONY! Wszystkie słowa są po polsku!
Wisielec to:
  • tysiące słów pogrupowane w 30-stu kategoriach, co ułatwia zgadywanie
  • ogromna baza haseł
  • możliwość podpowiedzi w zamian za stratę jednej szansy
  • naliczanie punktów
  • specjalna klawiatura zawierająca polskie znaki
  • dodatkowe bonusy za odgadnięcie hasła bez rozpoczęcia wieszania
Istnieje wersja na iPhone'a i na i Pad'a.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Zapraszamy na Appstore

Dołączona grafika



#2 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 27 stycznia 2012 - 12:11

Wreszcie! Czekałem na wisielca po Polsku i nareszcie ukazała się Polska wersja. Na pewno kupię. Ciekawa grafika.

#3 Eduardo

Eduardo
  • 101 postów
  • SkądPuławy / Kraków

Napisano 28 stycznia 2012 - 03:36

Pytanie zadałem nie w tym temacie, co chciałem;) co do gry... zastanowię się;)

#4 entropia

entropia
  • 49 postów
  • SkądPL

Napisano 28 stycznia 2012 - 14:04

Obecnie można odgadywać słowa z bazy, która zawiera kilka tysięcy słów pogrupowanych w różnych kategoriach. Więc iPad losuje słowo, podaje kategorie i zgadujesz. W tej chwili pracujemy nad uaktualnieniem, w którym będzie można wpisać własne słowo i dodać je do bazy i tym samym będzie można grać z kimś. Czyli ja wymyślam słowo, wpisuje do iPada, program tworzy ekran gry i druga osoba próbuje odgadnąć jakie to było słowo. I tak na zmianę :-) Ponadto w wersji uaktualnionej będzie jeszcze kilka nowych rzeczy, m.in. gamecenter :-)

#5 svengu

svengu
  • 19 postów

Napisano 29 stycznia 2012 - 10:31

A nie powinno być w temacie "w Appstore", a nie "na Appstore"? Tak samo na końcu posta "Zapraszamy na Appstore" zamiast np. "Zapraszamy do Appstore" ;)

#6 Basia_508

Basia_508
  • 2 postów

Napisano 29 stycznia 2012 - 21:57

O! Super, że jest wreszcie gra tego typu w języku Polskim ;) Dziwne, że tak długo musieliśmy na to czekać

#7 K_Y_S

K_Y_S
  • 133 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 stycznia 2012 - 21:59

o.. zaraz zakupie i będę grał w grę :)

#8 entropia

entropia
  • 49 postów
  • SkądPL

Napisano 03 lutego 2012 - 20:49

U w a g a U w a g a ! PROMOKODY NADCHODZĄ :-)

Już jutro, w godzinach popołudniowych na facebooku rozdajemy promokody do Wisielca. Serdecznie zapraszamy na Wisielec | Facebook
Ponadto wszystkie uwagi i sugestie są na bieżaco analizowane i niebawem na appstore będzie nowa wersja gry z game center, grą dla dwojga, rankingami i jeszcze większą liczbą kategorii.
Do zobaczenia jutro na facebooku :-)

p.s. dziękujemy za dotychczasowe ściągnięcia
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#9 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 03 lutego 2012 - 23:18

kody można by rozdać na forum a nie zmuszać do zakładania facebooka. Choć trochę sypnąć na forum, bo żadne inne miejsce nie robi moim zdaniem lepszej reklamy w Polsce

#10 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 04 lutego 2012 - 09:58

kody można by rozdać na forum a nie zmuszać do zakładania facebooka. Choć trochę sypnąć na forum, bo żadne inne miejsce nie robi moim zdaniem lepszej reklamy w Polsce


Nie musisz mieć facebooka by dostać kod :) .

#11 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lutego 2012 - 10:28

Jak napisał iron.gery, jest na forum dział do rozdawania kodów promocyjnych i w nim proszę te kody umieszczać. Jak ktoś chce sobie zwiększyć oglądalność własnej strony i popularność na FB, to już nie przy pomocy naszego forum.

#12 entropia

entropia
  • 49 postów
  • SkądPL

Napisano 04 lutego 2012 - 15:00

W związku z powyższym kody będą rozdane częściowo również na forum w dziale kody do AppStore i myślę że w ciągu najbliższej godziny można się ich spodziewać :-) Zapraszam serdecznie

#13 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 04 lutego 2012 - 18:57

To ja miałem fajne hasło, kategoria zwierzęta odpowiedź pchła xD weź to zgadnij ;P

#14 crash5

crash5
  • 404 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 lutego 2012 - 19:01

To ja miałem fajne hasło, kategoria zwierzęta odpowiedź pchła xD weź to zgadnij ;P


To chyba kategoria owady ;)

#15 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 04 lutego 2012 - 19:02

A no widzisz bądź tu mądry ;D

#16 crash5

crash5
  • 404 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 lutego 2012 - 19:39

Pani Entropio , to jak będzie GAME CENTER to , będzie można grać ONLINE z kimś tak?

#17 entropia

entropia
  • 49 postów
  • SkądPL

Napisano 04 lutego 2012 - 23:22

na appstore czeka już na akceptację wersja 1.1 gdzie będzie osobna kategoria na owady, więc pcheł w zwierzętach nie znajdziecie ;-) baza będzie poprawiona i pojawi się kilka nowych kategorii. A co do game center to będzie liczony wynik za każdą grę i sumowany tworząc ranking graczy oraz będzie tablica z osiągnięciami np. 5 haseł odgadniętych pod rząd. Więc globalnie będzie można swój wynik porównać z kimś online. Będzie tryb gry dla dwóch graczy na jednym urządzeniu, gdzie na zmianę wymyśla się słowo i zgaduje.

#18 raist_pl

raist_pl
  • 61 postów
  • SkądKrk

Napisano 04 lutego 2012 - 23:42

Gra naprawdę wciąga a zapowiadane powyżej zmiany wprowadzą element rywalizacji który z pewnością wpłynie na jeszcze większą radość z rozgrywki. Dobra robota!

#19 crash5

crash5
  • 404 postów
  • SkądGdynia

Napisano 05 lutego 2012 - 01:41

Czy wam też tak słabo wchodzą litery te w rządku po samej prawej? Trzeba kilkakrotnie wcisnąć , żeby weszło.

#20 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 05 lutego 2012 - 08:43

@up: mialem tak wczoraj kilka razy, ale pozniej (nawet teraz) wszystko jest w porządku

#21 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 05 lutego 2012 - 09:24

mam małe zastrzeżenie: po kategorii 'kuchnia' oczekiwalem raczej potraw, warzyw, owocow, itd... dlatego hasło: 'szafka' lekko mnie zaskoczylo

#22 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 05 lutego 2012 - 09:37

No niestety gra wymaga sporego dopracowania.. a i ikone też bym zmienił. Nie że się czepiam ale taka jakaś bez wyrazu. ;)

#23 entropia

entropia
  • 49 postów
  • SkądPL

Napisano 05 lutego 2012 - 13:05

Czy wam też tak słabo wchodzą litery te w rządku po samej prawej? Trzeba kilkakrotnie wcisnąć , żeby weszło.

klawiatura w wersji 1.1 dla iphone została ulepszona

No niestety gra wymaga sporego dopracowania.. a i ikone też bym zmienił. Nie że się czepiam ale taka jakaś bez wyrazu. ;)

co masz na myśli przez dopracowanie? bo to zbyt ogólne stwierdzenie żebyśmy mogli rozważyć jakie zmiany zrobić w kolejnej wersji.

mam małe zastrzeżenie: po kategorii 'kuchnia' oczekiwalem raczej potraw, warzyw, owocow, itd... dlatego hasło: 'szafka' lekko mnie zaskoczylo

Istnieje osobna kategoria 'Jedzenie' oraz 'Owoce i Warzywa' więc kategoria 'Kuchnia' nie zawiera takich haseł. Ciężko się dopasować do skojarzeń każdego z osobna ;-)

#24 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 10 lutego 2012 - 10:31

Moim zdaniem, przydałyby się jakieś efekty dźwiękowe. PS. Kiedy będzie aktualizacja? PSS. Bagietka jest w kat. Ogólne a nie w kat. Jedzenie ;)

#25 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 11 lutego 2012 - 12:22

Dzisiaj aktualizacja. Tryb dla dwóch graczy, game center. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych