Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

macbook nie widzi dysku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ziomek2111

ziomek2111
  • 1 postów

Napisano 23 stycznia 2012 - 01:07

witam to pierwszy moj post dlatego jezeli jest w zlym dziale prosze o przeniesienie. mam problem dostalem macbooka niestety po jakims czasie potrzebowalem dysku do przeniesienia danych z innego kompa wiec niewiele myslac wyciagnalem i zrobilem jak zrobilem. potem sformatowalem dysk ustawilem system plików hfs+ i próbowalem zainstalowac system. oczywiscie z kopi zapasowej. problem w tym że macbook w instalatorze nie wykrwa urzadzenia na którym moglby to zainstalowac. i tutaj moje pytanie czy mam złą wersje softu i nie da rady i trzeba inna czy coś zrobiłem nie tak. oczywiscie rozwazam tez uszkodzenie mechaniczne polaczenia dysku z plyta bo przez nieuwage zsuneła sie guma która była tam chyba jako szyna po której umieszczalo sie dysk i ona wpadła miedzy dysk a wtyczke. oczywiscie pomimo niedogodnien którys z moich genialnych kolegów wsadził ten dysk na siłe i się zmiescił i dało sie zakrecic. później dowiedziałem sie o tej gumie. ale to chyba nie uszkodzenie mechaniczne bo po wczesniejszej probie sformatowania dysku i ustawieniu systemu plikow pod linuksa i probie zainsntalowania linuxa a potem mac osa pojawilo sie ponad 2 gb danych. wiec raczej nie pojawilyby sie skoro dysk bylby odpiety. pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych