Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

stawka za zlamanie strony>


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#26 mcfrey

mcfrey
  • 424 postów
  • SkądGizycko

Napisano 02 lipca 2007 - 12:20

Ty Heidi to na pewno nie jezdzisz maluchem po tej Warszawie:) Chyba ze z perwesji:)

#27 silverball

silverball
  • 218 postów
  • Skądhome is where the heart lies

Napisano 02 lipca 2007 - 16:32

wedlug moich informacji Heidi z obrzydzenia do pojazdow malych i uwielbienia do duzych po tej Warszawie jezdzi autobusem. Tylko nie pamietam ktorej linii. Pytanie z tematu dotyczylo tego, ile mozna zadac od klienta za konkretna usluge. Prosze nie zagladac Heidiemu w kieszen, bo mnie to razi. Nie chce op..lac, tylko prosze.

#28 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 02 lipca 2007 - 16:36

wedlug moich informacji Heidi z obrzydzenia do pojazdow malych i uwielbienia do duzych po tej Warszawie jezdzi autobusem. Tylko nie pamietam ktorej linii. Pytanie z tematu dotyczylo tego, ile mozna zadac od klienta za konkretna usluge. Prosze nie zagladac Heidiemu w kieszen, bo mnie to razi. Nie chce op..lac, tylko prosze.


O, rzecznik Heidiego, sam się wybrałeś na tą funkcję czy Heidi cię zatrudnił?

#29 silverball

silverball
  • 218 postów
  • Skądhome is where the heart lies

Napisano 02 lipca 2007 - 16:48

O, rzecznik Heidiego, sam się wybrałeś na tą funkcję czy Heidi cię zatrudnił?


sam się wybrałem, w obawie, że jeśli będę milczał, to następny mogę być ja. celowo zapisałem się na MyApple a nie na MyUrządSkarbowy. co prawda nie jeżdżę po tej Warszawie maluchem, ale tamta wypowiedź mnie razi i nie zawahałem się o tym napisać. Przepraszam, że wypowiedź nie jest związana z tematem i po dalsze słowa w tym temacie na PW zapraszam.
  • jar lubi to

#30 jar

jar
  • 228 postów
  • SkądWarszawa/Bydgoszcz

Napisano 02 lipca 2007 - 16:51

O, rzecznik Heidiego, sam się wybrałeś na tą funkcję czy Heidi cię zatrudnił?


- kazdy z nas jest - lub winien byc - rzecznikiem przyzwoitosci i zyczliwosci w stosunku do KAZDEGO Kolegi; to brzydko nawet w zartach "podliczac" inne osoby. Juz nie wspominam, ze tym pamietajacym czasy dawniejsze kojarzy sie to jednoznacznie.

Jak zawsze

Jacek A.R.

#31 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 02 lipca 2007 - 17:00

- kazdy z nas jest - lub winien byc - rzecznikiem przyzwoitosci i zyczliwosci w stosunku do KAZDEGO Kolegi; to brzydko nawet w zartach "podliczac" inne osoby. Juz nie wspominam, ze tym pamietajacym czasy dawniejsze kojarzy sie to jednoznacznie.

Jak zawsze

Jacek A.R.


Ale nie wydaje mi się żeby ktoś tu kogoś podliczał. Facet zadał pytanie a to czy się na nie odpowie czy nie to już prywatna sprawa odpowiadającego. A Heidi akurat był tak miły i odpowiedział więc po co takie marudzenie? Bo chyba nie chodzi o żarcik na temat porszaka?

#32 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2007 - 17:10

Panowie! Tematem jest to, ile płaci klient, a nie to, co się potem dzieje z tymi pieniędzmi. Więc może skupmy się na tym i zakończmy temat moich wydatków. Bo konfabulujecie strasznie. Hint: kto Wam powiedział, że te pieniądze idą wyłącznie do mojej kieszeni?

#33 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 02 lipca 2007 - 17:13

Hint: kto Wam powiedział, że te pieniądze idą wyłącznie do mojej kieszeni?


Tak... Żony bywają gorsze niż Urząd Skarbowy ;)

#34 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 02 lipca 2007 - 17:16

Panowie! Tematem jest to, ile płaci klient, a nie to, co się potem dzieje z tymi pieniędzmi. Więc może skupmy się na tym i zakończmy temat moich wydatków. Bo konfabulujecie strasznie.

Hint: kto Wam powiedział, że te pieniądze idą wyłącznie do mojej kieszeni?


Boszsz, kto konfabuluje na temat Twoich wydatków? Człowiek sobie zażartował, może faktycznie mało śmiesznie, a podniosło się larum jakby obraził Twoją matkę.

#35 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2007 - 17:27

jakby obraził Twoją matkę.

Kto wie, kto wie. Może trzymam pieniądze na koncie mojej mamy? ;-)

#36 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 02 lipca 2007 - 17:30

Kto wie, kto wie. Może trzymam pieniądze na koncie mojej mamy? ;-)


Hehe. W szwajcarii?

#37 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2007 - 17:32

Hehe. W szwaicarii?


Gdzie??? Oj, bo napiszę coś o polszczyźnie współczesnej młodzieży :-D

#38 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 02 lipca 2007 - 17:47

Gdzie??? Oj, bo napiszę coś o polszczyźnie współczesnej młodzieży :-D


Aaaaaaaaaaaa. Ale babol. Już poprawiłem.

#39 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 lipca 2007 - 18:02

Wracając do tematu:
http://www.wzornictw...ennikiuslug.php

Może to niekompletne, ale daje pewien punkt odniesienia.

#40 mcfrey

mcfrey
  • 424 postów
  • SkądGizycko

Napisano 03 lipca 2007 - 04:47

O ludzie:) czlowiek zazartowal a tu burza:) Pojechalem sobie kosic trawe na dzialce, wracam a tu prosze:) Dla mnie Heidi moze i na wrotkach pozlacanych jezdzic:) albo samolotem latac:) A propos wlasnie otworzyli lotnisko na pod Gizyckiem:) i osiedle domkow. Beda na grzyby wpadac:) Ci co lataja samolotami:)

#41 Jess

Jess
  • 391 postów
  • SkądWilanów

Napisano 03 lipca 2007 - 08:06

A może by stworzyć listę konkretnych prac, które robiliśmy z cenami. Oczywiście z różnymi cenami bo każdy by wpisywał swoją własną ze swojego regionu :)

#42 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 lipca 2007 - 09:45

A może by stworzyć listę konkretnych prac, które robiliśmy z cenami. Oczywiście z różnymi cenami bo każdy by wpisywał swoją własną ze swojego regionu :)


Spotykałem się z propozycjami stworzenia "widełek" cenowych na usługi związane z grafiką i DTP, zwykle kończących się niepowodzeniem bo, jak już wspomniano, zbyt wiele tutaj zmiennych.
Wcześniej zapodałem odnośnik do strony z minimalnymi, maksymalnymi i średnimi cenami za pewne rodzaje usług.
Byłoby miło, gdyby udało się coś takiego u nas ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych