Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook pro 2.4 - wyłącza się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adi3124

adi3124
  • 531 postów
  • SkądGdynia

Napisano 19 stycznia 2012 - 10:24

Witam, Znalazłem na forum informacje o podobnym problemie ale niestety nikt nie udzielił odpowiedzi co wkońcu się działo. Więc mój macbook to pro 2.4 z dyskiem 200gb i kartą gf8600, wczoraj po uśpieniu zawiesił się a po zresetowaniu i próbie włączenia słychać jak startuje dysk, napęd i po około 2sek jest ,,pyk" z okolic dysku i sprzęt sie wyłącza. Dzieje się tak i na naładowanej bateri która była tydzień temu wymieniana i na podpiętym zasilaczu, wszystkie czynności z resetem pram itp zrobione i nie pomogło. Sprzęt ma 44 miesiące, czy jeżeli jest to wada karty graficznej podlega to wymianie? gwarancja dawno się skończyła :evil: Czy ktoś kto miał podobny problem znalazł rozwiązanie ?

#2 gathor

gathor
  • 94 postów
  • Płeć:
  • SkądBristol, UK

Napisano 19 stycznia 2012 - 14:56

Najprawdopodobniej padła karta graficzna na skutek przegrzania. Polecam udać się do dobrego serwisu, który owy procesor graficzny wymieni a nie wygrzeje. Cena zależna od serwisu. U mnie cena to 200funtów (przesyłka do klienta w cenie).

#3 adi3124

adi3124
  • 531 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 lutego 2012 - 18:59

Macbook oddany do cortlandu, naprawa trwała równo 8dni. Darmowa wymiana płyty głównej wraz z kartą graficzną :) więc mac ożył i mam nadzieje że kolejne 4 lata zlecą równie bezawaryjnie!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych