Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę zsynchronizować iPod / iPad / iPhone z iTunes & problem z poprawną synchronizacją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

#26 iUsername

iUsername
  • 113 postów
  • SkądPL

Napisano 18 listopada 2011 - 14:26

Może spróbuj go odłączyć i podłączyć jeszcze raz sposób "cepowaty" ale czasami działa i jest z pewnością najprostszy. Jeśli się nie powiedzie "zreinstalluj" iTunes. Jeśli nadal nie będzie działało,to już nie pomogę. Nie jestem xpertem w sprawach iTunes :(

#27 sylwinka134

sylwinka134
  • 3 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 listopada 2011 - 13:01

mam ten sa problem :P ktos wie?

#28 imm333

imm333
  • 4 postów

Napisano 05 grudnia 2011 - 18:06

problem solved;) w moim przypadku była to kwestia problemu z portami USB i ich zasilaniem, pomógł aktywny hub USB.

#29 mysteriousmb

mysteriousmb
  • 6 postów

Napisano 07 stycznia 2012 - 12:08

Nie mogę zsynchronizować iPod / iPad / iPhone z iTunes - mam problem z synchornizacją Mam iPoda Touch 4g, iOS 5, jest po jailbreaku. Mimo, że teoretycznie w iTunes coś tam się synchronizuje, to w iPodzie nic się nie zmienia. Poza tym zniknęła mi cała muzyka, wszystkie albumy, a nic nie było kasowane. Co może być nie tak? :/ Szukałam już odpowiedzi i nic..

#30 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 07 stycznia 2012 - 12:23

a brak muzyki był po zrobieniu JB?

#31 mysteriousmb

mysteriousmb
  • 6 postów

Napisano 07 stycznia 2012 - 18:30

no właśnie nie sprawdzałam bezpośrednio po jailbreaku, ale wydaje mi się, że to właśnie po jailbreaku tak się zrobiło

#32 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 07 stycznia 2012 - 18:57

to sprobuj wgrac na nowo ios 5. i nastepnie JB

#33 Ptycha

Ptycha
  • 1 postów

Napisano 11 stycznia 2012 - 16:15

itunes nie wgrywa utworów na ipod shuffle

Problem polega na tym że nie mogę skopiować listy utworów do ipoda.

Kilka sposobami próbowałam i nic :/ Jest informacja ze zaczyna się synchronizowanie ipoda i wszystko tak jak było ale żadnych utworów w ostateczności nie dodaje :/

Szukałam i próbowałam to naprawić według wskazówek na stronie ale dalej nic :/

Jedynie da się przez itunes zgrać jak zaraz po instalacji wybiera się opcje losowego zapełnienia ipoda ale ciągle nie będą odinstalowywała...

Mam najnowszą wersje itunes. Format utworów jest prawidłowy.
System Windows XP Pro z zainstalowanym niedawno Service Pack 3
Podejrzewam ze to coś z SP3 blokuje albo coś popsuło xD.

Próbowałam też powrócić do ustawień fabrycznych ipoda ale nie wiem czy to coś daje i czy nie zawiesza się bo proces nie chce się zakończyć. Po godzinie albo i dłużej muszę przerwać bo niema żadnej reakcji i blokuje cały pulpit (brak możliwości zminimalizowania).

Zrobiłam również diagnostykę i takie cuś mi wykazało [url=http://wklej.to/DqUKJ]Wklej.to - po prostu wklej to! - paste: DqUKJ[/url]

W końcu znalazłam sposób by bez użycia itunes wgrać pliku muzyczne i można było je odtworzyć ale pojawił się kolejny problem... Żeby wgrać pliki ipod musi działać jako dysk i jest tak ustawiany ale po każdym odłączeniu ipoda lub itunes ustawienia resetują się :/

Nie wiem już co to może być i jak to naprawić. Formata nie chce robić xD

Mam ipod Shuffle 2g.

Czekam na pomoc :P

#34 poli_x

poli_x
  • 347 postów

Napisano 21 stycznia 2012 - 14:48

Problem synchronizacji na iphonie,ipadzie,ipodzie... Ja nie wiem moze jestem glupi i nie wiem jak to przestawic czy zmienic,ale czemu podlaczajac kazde urzadzenie pod itunesa nie jest ono rozpoznawane jako nowe niezalezne urzadzenie. Z oddzielnym oprogramowaniem. Czemu np.podlaczajac pierw ipoda dziewczyny ktorego zsynchronizuje to po podlaczeniu iphona czy ipada rowniez caly syf ktory nie jest mi potrzebny od dziewczyny ipoda wgrywa sie na ipada czy iphona Owszem wiem ze mozna odznaczyc fajkami wszelkie automatyczne synchronizacje ale znow po co caly ten itunes....

#35 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 stycznia 2012 - 17:11

Bo jeden iTunes jest na urządzenia jednego użytkownika, dziewczyna chyba może używać go na swoim komputerze

#36 poli_x

poli_x
  • 347 postów

Napisano 22 stycznia 2012 - 18:39

A jezeli posiadam jeden komputer?poniewaz dwa nie sa mi potrzebne.

#37 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 22 stycznia 2012 - 18:41

To drugiej osobie zrób na kompie inne konto. Nie ma z tym problemu ani na win ani na osx. I każdy będzie miał swój 'syf' u siebie w home.

#38 poli_x

poli_x
  • 347 postów

Napisano 23 stycznia 2012 - 10:43

To drugiej osobie zrób na kompie inne konto. Nie ma z tym problemu ani na win ani na osx. I każdy będzie miał swój 'syf' u siebie w home.


W sumie fakt to powinno rozwiazac problem,niestety połowicznie poniewaz wciaz zostaje iphone i ipad,niektore aplikacje nie sa upscalowane do wielkosci wyswietlacza ipada,wiec aplikacje w malych okienkach nie interesuja mnie,a te i tak beda sie wgrywaly.Musial bym pewnie miec jeszcze jedno konto na komputerze specjalnie dla ipada....Dziwne podejscie Apple do iTunesa.

#39 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 23 stycznia 2012 - 10:59

Eeee, zakupione rzeczy się przecież automatycznie nie poinstalują, a jak będziesz miał 2 konta na kompie, to każdy będzie miał swój backup u siebie w home, wspólne będą tylko pliki aplikacji itunes. Będzie ok, sprawdź sobie.

#40 CIchyMateO

CIchyMateO
  • 3 postów

Napisano 06 lutego 2012 - 17:13

Itunes wyłącza się przy synchronizacji Witam, mam problem z iTunes - mianowicie program wyłącza się przy synchronizacji. Wcześniej wyłączał się po dokonaniu archiwizacji, więc ściągnąłem program Backup Switch, lecz problem występuje nadal. W czasie synchronizacji program po prostu się wyłącza i wyskakuje okienko "wystąpił problem z aplikacją iTunes i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty" i pyta mnie czy chcę wysłać raport o błędach. Próbowałem robić reinstalkę, lecz nic to nie dało. Zainstalowałem iTunes do innej lokalizacji - ten sam efekt. Z góry dziękuję za pomoc.

#41 acric

acric
  • 53 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 05 maja 2012 - 11:35

Witam.
Mam problem z synchronizowaniem iPada2(3g) (podpięty kabelkiem do komputera). Problem polega na tym, że kiedy chcę coś zsynchronizować dochodzi do momentu, w którym pojawia się komunikat u góry "Sprawdzam rzeczy do pobrania", potem znika i koniec. Nadal widnieje przycisk synchronizuj.
Nie wiem co zrobić aby synchronizacja zakończyła się powodzeniem. W związku z tym proszę o pomoc.


Od razu powiem, że odinstalowałem iTunes i zainstalowałem najnowszą wersję - to nie pomogło.


---------- Wpis dodano o 12:35 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:19 ----------

Czy ktoś pomoże? Bardzo pilnie potrzebuję rozwiązania...

#42 mart3112

mart3112
  • 8 postów

Napisano 20 maja 2012 - 18:25

Witam mój problem polega na tym, że wrzucając na mojego toucha 4g, utwór do itunes zmieniam tagi by nazwa utworu była nazwą utworu, a wykonawca wykonawcą. W itunes'ie kiedy zmienie tagi, to są prawidłowo lecz na ipodzie już nie. Ipod wyświetla nazwę utworu prawidłowo, ale album i wykonawca są już nieznani. Próbowałem z różnymi wersjami itunes'a, wielokrotnie odtwarzany, ipod ma 5.1.1. Co ciekawe ipoda oddawałem na gwarancję, bo były z nim inne problemy i dostałem nowego tylko, że nowy ma ten sam problem. Wydaje mi się, że problem leży w itunes i jego synchronizacją tylko, że próbowałem na różnych komputerach i problem jest dalej. Szukając rozwiązania na google z podobnymi przypadkami spotkałem się dopiero na jakiś zagranicznych forach i tego też nie było za dużo. Z góry dziękuję za pomoc ;)

#43 franca16

franca16
  • 3 postów

Napisano 10 sierpnia 2012 - 10:22

Itunes nie chce synchronizować Witam. Tak jak w temacie. Na forum są podobne wątki, ale żaden nie dotyczy mojego problemu. Miałam iphone 3gs i wszystko grało. Po jakimś czasie przestał synchronizować z kompem. Po prostu po podłączeniu tel. do kompa synch. zatrzymuje się na 2 kroku i dalej nie idzie. Po chwili wyskakuje błąd, że itunes ma trudności i jak znajdą przyczynę to dadzą znać. Teraz kupiłam iphone 4s i jest to samo. Całkowite odinstalowanie itunes i jego składników nie pomaga. Tak samo zainstalowanie straszej wersji nie przynosi rezultatów. Co robić i skąd to się bierze? W międzyczasie kupiłam nowego laptopa i jest to samo. Pozdrawiam

#44 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 10 sierpnia 2012 - 10:43

Prawdopodobnie nie masz włączonej synchronizacji muzyki programów w iTunes. Trzeba top zrobić klikając po lewej na nazwę swojego telefonu i wybierając u góry poszczególne zakładki zaznaczyć żeby je synchronizowało
Dołączona grafika

#45 franca16

franca16
  • 3 postów

Napisano 10 sierpnia 2012 - 18:57

Problem tkwi w tym, że nawet nie zdążę tego zrobić. Od razu po podłączeniu tel. do kompa itunes zaczyna synchronizować. Tak jak pisałam przy 2 kroku się zacina i nie mogę kliknąć synchronizacji np. muzyki, bo wyskakuje opisany błąd.

#46 franca16

franca16
  • 3 postów

Napisano 13 sierpnia 2012 - 14:25

Proszę o pomocne odpowiedzi w tym temacie. Robiłam już wszystko co mi przyszło do głowy, ale problem nie rozwiązał się.

#47 lukaszx

lukaszx
  • 16 postów

Napisano 14 września 2012 - 16:35

Brak synchronizacji w Itunes, APSDaemon+AppleDeviceHelper Witam. Otóż od pewnego czasu, dokładnie jakichś 3 dni mam problem z Itunes. Chodzi dokładnie o to, że przy próbie włączenia Itunes się zacina. W procesach zauważyłem pewne procesy, których wcześniej nie było, a mianowicie: AppleDeviceHelper.exe oraz APSDaemon.exe Itunes zaktualizowałem do wersji 10.7 i dalej nic. Dodam tylko, że problem występuje tylko w przypadku Iphone, w przypadku Ipod`a Nano 6g wszystko jest ok. Na końcu po próbie synchronizacji pojawia się komunikat: Itunes nie mógł załadować informacji o klasie danych od usług synchronizacji. Połącz się ponownie lub spróbuj ponownie później.

#48 quarka

quarka
  • 6 postów

Napisano 15 września 2012 - 22:53

Problem z synchronizacją iPhone z iTunes

Witam
Chcę zrzucić na iPhone muzykę i filmy, klikam '"synchronizuj" i synchronizacja odbywa się tylko do 2 kroku z 6. Następnie wyskakuje "program iTunes przestał działać" i program się zamyka. Proszę o pomoc.



Na forum zabronione jest sztuczne podbijanie tematu nic niewnoszącymi postami. Jest to traktowane jako spam i karane ostrzeżeniem. Posty podbijające usunąłem, następnym razem ukarzę ostrzeżeniem. renqien

#49 quarka

quarka
  • 6 postów

Napisano 16 września 2012 - 08:58

Co zrobić, aby udało się zrzucić filmy ponownie?

#50 mteam

mteam
  • 56 postów
  • SkądOkolice Krakowa

Napisano 17 września 2012 - 20:15

Problem z synchronizacją/wgrywaniem rzeczy/uruchamianiem.

Zacznijmy od tego, że iTunes działał normalnie, bez szwanku. Dosłownie nagle zacząłem mieć z nim takie problemy jak:
- długie włączanie się - po odpaleniu, pokazywał się zarys okna i przez jakieś 4-5 minut zwieszał cały pulpit, później jednak działał w miarę normalnie;
- problem z synchronizacją - podłączając i4 do PC nie słychać charakterystycznego "pik" oraz na baterii brak ikonki klucza (i baterii na środku zablokowanego ekranu), ale za to i4 i tak się ładuje; dodatkowo, po kliknięciu "Synchronizuj" na górnym pasku wyświetla się niby "Krok 1..", "Krok 2..", ale dochodząc do "Ustalania ścieżek do zsynchronizowania" iTunes zacina się na kilka minut (jak przy włączaniu) i później różnie - albo pokazuje się błąd albo i4 znika z listy albo jeszcze wyskakuje błąd, że iP nie został odnaleziony - niezależenie czy synchronizacja odbywa się przez USB czy przez Wi-Fi;
- również przy dodawaniu nowych rzeczy do biblioteki iTunes zwiesza się na parę minut niezależnie czy wgrywam jedna piosenkę, 50 czy jednogigabajtową aplikację.


Dodam jeszcze, że zrobiłem taki eksperyment. Utworzyłem nowy folder z plikami do synchronizacji w Dokumentach (Moja Muzyka/iTunes) i odpaliłem program. Włączył się bez problemu, jak przedtem. Próbował dodawać również pliki i również bez szwanku. Nie synchronizowałem jednak go z i4, by nie usunąć sobie tamtych plików.

Z ciekawości, zgrałem tę samą bibliotekę (tę właściwą - nie testową) na drugi komputer i dokładnie odwzorowałem i ku mojemu zdziwieniu iTunes się nie wieszał.

Nie mam pojęcia czy to wina telefonu, komputera, iTunesa. Pomoże ktoś? :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych