Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę zsynchronizować iPod / iPad / iPhone z iTunes & problem z poprawną synchronizacją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

#1 mosakowski

mosakowski
  • 1 postów

Napisano 28 maja 2011 - 17:46

Witam.
Kilka dni temu kupiłem używanego ipoda. Chcąc podłączyć go do kompa i wrzucić piosenki przez itunes zobaczyłem, że pc widzi go jako FlashMemory. Sprawdzany był na 2 kompach z win 7 i jednym z XP. Próbowałem już ipod updaterem ale tam też go nie widzi. Itunes przeinstalowałem i nic nie dało. Any ideas?

EDIT:
Wątki dotyczące problemów z synchronizacją zostały połączone. eualex.

Najbardziej pokrewne wątki:
[URL="http://myapple.pl/ipod-itunes-itunes-store/214920-synchronizacja-z-kilkoma-urzadzeniami-uzywanie-jednego-apple-id-na-kilku-urzadzeniach.html"]Synchronizacja z kilkoma urządzeniami & używanie jednego Apple ID na kilku urządzeniach[/URL]
[URL="http://myapple.pl/ipod-itunes-itunes-store/224893-synchronizacja-kilka-apple-id.html"]Synchronizacja a kilka Apple ID[/URL]
[URL="http://myapple.pl/ipod-itunes-itunes-store/199263-synchronizacja-z-itunes-wi-fi.html"]Synchronizacja z iTunes (Wi-Fi)[/URL]

Mogą Cię także zainteresować:
[URL="http://myapple.pl/ipod-itunes-itunes-store/174136-jak-przeniesc-biblioteke-itunes-na-inny-komputer-przeniesienie-biblioteki-itunes-pc-mac.html"]Jak przenieść bibliotekę iTunes na inny komputer? Przeniesienie biblioteki iTunes PC MAC[/URL]
[URL="http://myapple.pl/ipod-itunes-itunes-store/170521-przeniesienie-muzyki-z-biblioteki-itunes-na-inny-komputer-lub-dysk.html"]Przeniesienie muzyki z biblioteki iTunes na inny komputer lub dysk[/URL]
[URL="http://myapple.pl/ipod-itunes-itunes-store/224791-nowy-komputer-i-itunes-ponowna-instalacja-windowsa-stracona-synchronizacja-z-itunes.html"]Nowy komputer i iTunes & ponowna instalacja systemu & stracona synchronizacja z iTunes[/URL]
[url]http://myapple.pl/ipod-itunes-itunes-store/191473-autoryzacja-komputera-w-programie-itunes_.html[/url]

#2 APPLEIPODTOUCH

APPLEIPODTOUCH
  • 4 postów

Napisano 03 września 2011 - 10:20

Problem z synchronizacja ipoda 4g touch z itunes..POMOZCIE Witam to moj pierwszy post ;P Mam problem bo zainstalowalem nowy system na swoim komputerze i nowe itunes. Jest problem bo nie wiem jak przeniesc cala biblioteke gry film i zdjecia na komputer. Bo jak chce dodac zdjecia to pisze ze synchronizacja spowoduje usuniecie wszystkich plikow. Nie wiem co robisz bo zadnej gry ani zdjec nie moge wrzucic teraz na ipod 4g touch. Prosze pomozcie pozdrawiam:)

#3 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 września 2011 - 11:03

Przenoszenie muzyki na nowy komputer za pomocą odtwarzacza iPod
iTunes Mac 10.2 Help: Przenoszenie rzeczy do innego komputera

#4 mikolajp

mikolajp
  • 2 postów

Napisano 06 września 2011 - 08:38

problem z synchronizacją ipod classic 6g + Windows XP witam, zakupiłem ipoda classic 6g 80gb i chciałem zrzucić na niego piosenki. zapełniłem bibliotekę w itunesie ok. 70gb muzyki, podłączyłem ipoda (jakby co restartowałem już jego ustawienia kilka razy), i zaczęła się synchronizacja, jednak po ok. 25gb coś przycięło, i przestało synchronizować. itunes się zacina (dopóki nie odłączę ipoda) a na ipodzie zamiast "synchronizing" jest po prostu "connected". zresetowałem ipoda i znów to samo, po około 25gb przestał. próbowałem ręcznie po kilkadziesiąt piosenek i zawsze to samo, mogę prosić o pomoc?

#5 bula288

bula288
  • 19 postów

Napisano 17 września 2011 - 14:22

Nowy komputer i prbolem z iTunes Witam. Niedanwo zakupiłem sobie nowy komputer i mam problemy z iTunsem. Chociaż autroyzowałem komputer, nie mogę wrzucić nic na mojego iPoda. W czym może tkwić problem?

#6 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 17 września 2011 - 14:27

Za mało informacji.

#7 bula288

bula288
  • 19 postów

Napisano 17 września 2011 - 14:34

Sorry, postaram się bardziej rozwinąć ;) iPod Touch 4gen, bez jailbreaka, iOS 4.3.5 Kupuje jakiś program w iTunes, chcę go przeciągnąć do iPoda i zamiast kwadraicka z plusem przy kursorze, mam czerwone, przekreślone kółko. Coś jeszcze potrzeba?

#8 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 17 września 2011 - 15:16

Jakie przeciąganie?

#9 tomek:P

tomek:P
  • 173 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 17 września 2011 - 15:31

Bula288 pewnie probuje instalowac programy metodą przeciągnij-upuść. Tak się chyba nie da. Programy instalujesz tylko synchronizacją.

#10 bula288

bula288
  • 19 postów

Napisano 17 września 2011 - 15:32

Będąc w iTunsie, zaznaczam grę i przeciągam na iPoda.
[url]http://i.imgur.com/mhjOZ.jpg[/url]

EDIT: tak tomek, na starym komputerze tak robiłem i nigdy nie miałem z tym problemu. A z tą synchronizacją to jak to się robi?

#11 tomek:P

tomek:P
  • 173 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 17 września 2011 - 15:37

Klikasz na ikonke iPoda w pasku po lewej (u ciebie Tadzik). Na gorze masz zakładki. Klikasz na zakładkę "programy", zaznaczasz "synchronizuj programy" i wybierasz te, ktore chcesz miec na iPodzie. Na koniec zastosuj i synchro.

#12 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 września 2011 - 16:42

Synchronizowanie i porządkowanie programów pochodzących ze sklepu App Store

Polecam lekturę. Temat wiele razy wałkowany.

#13 BShKF

BShKF
  • 10 postów

Napisano 17 września 2011 - 17:53

Problem z poprawną synchronizacją programów na zreinstalowanym iTunes

Witam,

Reinstalowałem ostatnio Windowsa, a wraz z nim iTunes. Po zainstalowaniu najnowszej wersji programu i ściągnięciu wszystkich zakupionych programów z AppStore za pomocą pola "Purchased" chciałbym zsynchronizować je z iPhonem i iPadem, tak jak robiłem to zawsze (kupuje Appsy i ściągam aktualizacje w iTunes, a potem podłączam urządzenie i synchronizuje).

Niestety gdy podłączam urządzenie i zaznaczam "synchronizuj programy", iTunes "rozwala" mi całe ustawienie Appsów na iPadzie czy iPhonie (tzn. są one losowo porozrzucane po kilku pulpitach). Teoretycznie mógłbym to sobie poukładać jeszcze raz, ale jest tego kilka stron i wcale nie mam na to wielkiej ochoty. Jak sobie z tym poradzić?

Pewnie to co napisałem jest nie do końca jasne, więc wstawiam 2 obrazki pomocnicze ;)

Przed próbą synchronizacji:

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/23/ip1ol.jpg/]ImageShack® - Online Photo and Video Hosting[/url]

Po próbie synchronizacji:

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/263/ip2w.jpg/]ImageShack® - Online Photo and Video Hosting[/url]

#14 deoknife

deoknife
  • 35 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 25 września 2011 - 15:38

Problem z Synchronizacją iTunes. Witam, mam pytanie do użytkowników iTunes'a, czy jest możliwość synchronizowania poszczególnych utworów z całego Albumu z biblioteki iTunes? Rzecz w tym, że skończyła mi się pamięć w moim iPhonie a słucham tylko niektórych utworów z poszczególnych albumów, i zastanawiam się czy podczas synchronizacji, niektóre utwory mogą się nie wgrywać na iPhone'a a zostawać w bibliotece iTunes? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ to jest już mój któryś problem z Mac'iem i za każdym razem jak piszę jakiś post to nikt mi na niego nie odpowiada.. Pozdrawiam Deoknife

#15 PrzemOriginal

PrzemOriginal
  • 103 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 września 2011 - 15:45

Szukanie nie boli:)
http://support.apple...iewlocale=pl_PL

#16 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 września 2011 - 18:38

Szukanie nie boli:)
Synchronizowanie muzyki z odtwarzaczem iPod i telefonem iPhone


Dokładnie.

#17 Cukier

Cukier
  • 69 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 października 2011 - 18:25

iTunes 10.4.1 problem z synchronizacja zdjęć

Witam,

przy próbie synchronizacji zdjęć wyskakuje poniższy komunikat.

czy to kolejna dziura w iTunes do zapchania czy problem mojego software'u ?

Dokonałem reinstalacji iTunes oraz przywróciłem do ustawień fabrycznych iPhona i odtworzyłem go z kopii zapasowej.

Problem nadal występuje.

Poniżej screen z wyskakującego błędu

Zrzut ekranu 2011-10-7 o 19.15.45.png

#18 davideck

davideck
  • 15 postów

Napisano 23 października 2011 - 22:53

Problem ze synchronizacją iPoda touch z iTunes

Otóż problem polega na tym, że gdy mam włączony iTunes wykonuję następujące czynności:
-klikam na mój iPod
-klikam na zakładkę 'Programy'
-następnie klikam 'Zastosuj' (w celu synchronizacji programów z iPodem)
mówiąc wprost, kupiłem słownik Oxford Learner's i jest on na komputerze, dlatego próbuję go przenieść na iPoda poprzez synchronizację
- po kliknięciu na 'Zastosuj' wyświetla się okienko, że program iTunes przestał działać etc...

mam iPod touch 4g, niezaktualizowana wersja systemu iOS, system operacyjny komputera to Windows Vista.

Proszę serdecznie o radę i pozdrawiam.

#19 iSZ

iSZ
  • 2 postów

Napisano 08 listopada 2011 - 16:23

Nie mogę zsynchronizować iPod / iPad / iPhone z iTunes - mam problem z synchornizacją Witam Być może dla niektórych pytanie wyda się banalne no ale... Ostatnimi czasy stałem się posiadaczem lekko używanego IP 4G. Jako, że telefonik był używany posiada kilka zainstalowanych programów. Chciałem go zsynchronizować ze swoją biblioteką w iTunes, czego efektem ma być skasowanie programów zainstalowanych na telefonie a wrzucenie moich, uzywanych na poprzednim telefonie. I tu pojawia się problem - iTunes w momencie synchronizacji pokazuje okienko z informacją, że chce przeniesc zakupione programy do iTunes, w przeciwnym razie zostaną one utracone. Opcja przenies nie wchodzi w gre - wiadomo, są one przypisane do innej biblioteki i ich nie przeniesie. Ale dlaczego po kliknieciu opcji nie przenoś (czyli programy zostana usuniete) niewiele się dzieje - tj. archiwizuje telefon i.... i nic. Ani dogranych moich programów, ani skasowania starych. Proszę o pomoc, człowiek jednak z techniką troche poobcuje i sie gubi :/ Pozdrawiam iSZ!

#20 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 listopada 2011 - 17:25

A w ogole to wybrales mu jakie programy ma zainstalowac? Bo jesli nie, to calkiem sprytnie sie zachowuje.

---------- Wpis dodano o 17:25 ---------- Poprzedni wpis dodano o 17:23 ----------

Jeszcze jedno, czy przypadkiem nie masz telefonu jailbreakowanego? Bo te programy moga byc poza zasiegiem iTunes.

#21 iSZ

iSZ
  • 2 postów

Napisano 08 listopada 2011 - 22:21

Wybrałem wybrałem. Nie mam jailbreaka, zresztą, nawet jakby był to przecież powinny sie usunąc po kliknieciu opcji usunięcia. Zaobserwowalem natomiast ciekawą rzecz - spod poziomu Itunes gdzie wyswietlane są zainstalowane programy (na pulpitach telefonu) te wybrane przeze mnie istnieją - natomiast nie ma ich w telefonie :)

#22 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 09 listopada 2011 - 10:38

No to chyba musisz wyzerowac telefon. Najlepiej zrobic to poprzez apdejt do najnowszej wersji systemu. Swoja droga dosc dziwnie sie zachowuje. Podejrzewam ze uzywasz Windows. Tu tez moze byc pies pogrzebany, ze Twoj sprzedawca uzywal Maka.

#23 imm333

imm333
  • 4 postów

Napisano 14 listopada 2011 - 18:21

Problem z synchronizacją - Ipod Classic 80GB 6G Kupiłam używanego iPoda, dziś do mnie dotarł, wszystko było w porządku do momentu synchronizacji z iTunes, a konkretniej do momentu zgrywania (ręcznego) muzyki. IPod sam się zaczął "wypinać", przy tym w iTunes zaczęły wyskakiwać jakieś dziwne błędy (-67, coś w tym stylu) i komunikaty, że nie da się zsynchronizować iPoda, bo nie ma jakiegoś tam folderu. Zrobiłam restore, sprawa się polepszyła, myślałam że już po wszystkim, zgrałam całą muzykę, ale iPod zdążył się w międzyczasie jakieś kilkanaście razy "wypiąć". Po ponownym podłączeniu znowu wszystko grało - przez pewien czas. Jutro w drodze na uczelnię sprawdzę jak sprzęt gra, czy się nie wiesza, etc. Tak czy siak, iPoda mogę do piątku odesłać (i poszukać innego;)). Czy ktoś z forum miał może taki problem i może mi coś doradzić? Bo jeśli te problemy miałyby być zapowiedzią padnięcia dysku, to go odeślę:/

#24 raffal

raffal
  • 28 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 16 listopada 2011 - 22:58

Problem z synchronizacją muzyki iTunes -> iPhone Witajcie, mam dość duży problem z synchronizowaniem swoich urządzeń z iTunes. Przeniosłem dziś całą bilbiotekę z PC na Maca i spróbowałem zsynchronizować iPad'a 2 i iPhone'a 4. W przypadku pierwszego udało mi się (pokazało się okno mówiące, że iPad jest zschynchronizowany z inną bilbioteką, ale wszystko poszło OK). W przypadku iPhone'a po podłączeniu nie dzieje się zupełnie nic. Klikając synchronizuj niby nie ma żadnych błędów, ale nie widać żadnych efektów synchronizacji. Dodam jeszcze, że w opcjach obu urządzeń w menu "Synchr. z iTunes (Wi-Fi)" mam tylko swojego PC. Próbowałem już absolutnie wszystkiego, wylogowałem się na PC, usunąłem autoryzację i nic nie pomogło. Jeśli umieściłem temat w złym dziale to z góry przepraszam ;)

#25 kacperpokorski

kacperpokorski
  • 60 postów
  • SkądSochaczew

Napisano 18 listopada 2011 - 13:14

Nowy iTunes (10.5.1) i nowe kłopoty Apple zaczyna mnie rozczarowywać, najpierw przestało mi aktualizować albumy iPhoto w iPhonie, dziś zainstalowałem najnowszą wersję iTunes, która nie chce mi synchronizować programów na iPhonie (3G). Miał ktoś podobne problemy, zna ktoś rozwiązanie? Z góry dziękuję za pomoc. Treśc błędu: "iTunes nie może zsynchronizować programów z iPhonem ponieważ nie może ustalić jakie programy są zainstalowane na tym iPhonie" ehhhh




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych