Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

macbook zaczyna pekac:/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#51 subs

subs
  • 860 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 lipca 2007 - 16:30

a braliście macbooka do ręki (podnosiliście za prawą stronę) w czasie obracania się CD? ;)

#52 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 11 lipca 2007 - 17:33

a braliście macbooka do ręki (podnosiliście za prawą stronę) w czasie obracania się CD? ;)


No, fajnie grzechocze tylko plyta sie rysuje :P

#53 JJB

JJB
  • 53 postów

Napisano 12 lipca 2007 - 19:36

Wyraznie za rzadko zagladam na to forum:) Standardowe programy naprawcze - ktos gdzies dal nie takie tworzywo MacBook - Crack or splintering of plastics MacBook - Hairline cracks on bottom case Prosze sie kontaktowac z serwisem - wymiana to pol godziny, tylko nie zawsze mamy elementy (podaz marna), wiec prosciej zglosic sprawe, jak przyjda to sie kontaktujemy i wymieniamy pozdrawiam Janusz J. Borodzinski
  • MacDada lubi to

#54 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 12 lipca 2007 - 20:14

Kto to był ?;)

#55 JJB

JJB
  • 53 postów

Napisano 12 lipca 2007 - 20:55

jesli pytasz o mnie, to zajrzyj na inne watki dotyczace serwisu, na ktoryms sie przedstawialem jjb p.s. serwis mi podlega

#56 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 12 lipca 2007 - 21:01

No w sumie masy postów nie masz więc sprawa jest prosta :)

#57 hayden

hayden
  • 68 postów

Napisano 13 lipca 2007 - 08:27

p.s. serwis mi podlega


świetnie, wiec może uzyskamy w końcu pewną informację czy nowy plastik (ten pod klawiatura, jak to sie nazywa? TopCase czy tam BottomCase) jest z lepszego materiału.

#58 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 13 lipca 2007 - 12:46

Taki moze lekki OT. To co mnie najbardziej zdziwilo po wymianie klawiatury to fakt, ze nowa jest cicha. Nie wiem, czy to przez fakt, ze wsadzili europejska zamiast US (nie w PL), a moze po prostu nowe klawiatury takie sa, ale przy starej to sie spac nie dalo jak ktos pisal, a ta prawie bezglosna : )




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych