Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Internet na karte do iPada 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 es88

es88
  • 14 postów

Napisano 27 grudnia 2011 - 11:08

Zastanawiam się nad wyborem internetu na kartę do mojego iPada2. Przeglądając oferty operatorów najlepsze warunki ma jednak Orange freevkupiony na Allegro. Czy kupowaliscie te pakiety przez internet jeżeli tak to od jakich użytkowników bo ostatnio wyczytałem ze dużo jest oszustów właśnie na tych rożnych doladowaniach. W pierwszej wersji chciałam moja karate w Play zdublowac ale ktoś z forum powiedział ze się tak nie da więc szukam jakiejś alternatywy :( A czy ktoś brał " Orange free przez 14 dni za darmo" do testowania ? Jak tak to czy nie było problemu pozniej z rezygnacja ?

#2 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 27 grudnia 2011 - 11:40

To kup starter w Play nowy, aktywuj sobie taryfe internetowa i korzystaj co za problem. Po co Ci dublowanie karty, nie da sie karta zawsze dziala tylko jedna gdyz nie ma mozliwosci logowania sie 2 kart z tym samym numerem do sieci jest zawsze tak ze jedna jest aktywoana 2ga zas jest dezaktywowana w centrali. Tez mialem tak jak Ty chwile nostalgii i wybralem kolejny bo az 3Ci numer w Play, jak wlaczysz usluge jest on Ci nie potrzeby do niczego innego jak tylko do laczenia z internetem bo podawac go nie bedziesz nikomu gdyz nikt nie zadzwoni na aJPada

#3 es88

es88
  • 14 postów

Napisano 27 grudnia 2011 - 12:59

Czyli według ciebie oferta w play jesteśmy niż ta Orange free ?

#4 rafaello87

rafaello87
  • 403 postów
  • SkądBielsko - Biała

Napisano 27 grudnia 2011 - 14:00

Sam jak tylko zakupię iPada, zamawiam na allegro kartę Orange Free. Chyba taniej nie będzie. Choć teraz w Play dostałem ofertę przedłużenia internetu - 8GB za 24,50 miesięcznie. Tylko nie wiem czy taka oferta jest też dla nowych klientów.

#5 es88

es88
  • 14 postów

Napisano 27 grudnia 2011 - 17:33

No ja mam tel na abonament w play alemszukam jakiejś alternatywy na iPada żeby mieć w nim internet. Tylko podobno trzeba dobrze szukać na Allegro odnośnie Orange free bo ludzie oszukują. Przydałby się jakiś pewny sprzedawca

#6 Kruszek

Kruszek
  • 72 postów

Napisano 27 grudnia 2011 - 23:43

Ja biorę Orange z Allegro od dwoch sprzedawcow: daglez oraz hipo1975 w zależności kto akurat ma aukcje. Brałem jakos 5 razy dla siebie i znajomych. Zawsze szybko i sprawnie ze nie wspomnę o cenie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych