Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Blokada SMS z wybranych numerów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 grudnia 2011 - 15:57

Witam was :D Na karcie heyah piszą do mnie osoby, z którymi kontaktu, że tak powiem, nie mam zamiaru utrzymywać. W związku z tym napisałem do BOKu heyah czy da się zablokować sms i połączenia przychodzące od innych numerów i poinformowałem jaki mam telefon. Dzisiaj dostałem odpowiedź

Heyah

W telefonie iPhone4 możliwe jest zainstalowanie aplikacji blokującej połączenia oraz SMS-y od danego numeru. Zapraszam do iTunes Store i pobranie aplikacji posiadającej w nazwie black list.

Pozostaję do dyspozycji
[...]


Czy ja o czymś nie wiem? To da się dzięki aplikacjom firm trzecich blokować połączenia przychodzące i wiadomości SMS?
Pozdrawiam

#2 gizmo3800

gizmo3800
  • 1 906 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 grudnia 2011 - 16:03

Ze skutecznych to ja znam tylko iBlacklist i nic wspolnego z iTunes to on nie ma. JB only

#3 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 13 grudnia 2011 - 16:14

Technicznie jest to jak najbardziej możliwe, ale nie wyobrażam sobie takiego programu bez JB, więc w appstore tego być nie może.

#4 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 14 grudnia 2011 - 19:31

Wczoraj przeglądając AppStore znalazłem aplikacje która ma za zadanie blokować niechciane połączenia oraz sms'y ale czy działa to nie wiem, program nazywa się Calls Blacklist Pro Link: http://itunes.apple....d482045949?mt=8

#5 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 20:15

Cokolwiek to jest w App Store to na pewno nie działa tak jak się tego spodziewacie. Bez JB nie jest to możliwe.

#6 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 14 grudnia 2011 - 20:30

iBlacklist - dodatek z Cydia :)

#7 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 grudnia 2011 - 21:40

Wczoraj przeglądając AppStore znalazłem aplikacje która ma za zadanie blokować niechciane połączenia oraz sms'y ale czy działa to nie wiem, program nazywa się Calls Blacklist Pro Link: App Store - Calls Blacklist Pro +

Ta aplikacja, to ciekawy przypadek. Większość komentarzy do aplikacji tego dewelopera jest z tłumacza internetowego, a jak są prawdziwe oceny, to negatywne. Ciekawe, czy takie przekręty można jakoś zgłaszać. Koleś robi ewidentne fejki i sprzedaje pod chwytliwym tytułem.

#8 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 grudnia 2011 - 21:45

HAHAHAHHA komentarz od Jerzy Duduke: "Wygląda na to, że byłem numerem jeden w każdej firmie listy. I naprawdę nie rozumiem, jak mógłbym dostać około 10 rozmów dziennie." Tłumacz google: "It seems that I was number one in every company list. I really do not understand how I could get about 10 calls a day." Kolega renqien ma całkowitą rację.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych