Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PROBLEM Z KLAWIATURA NIE MA LITERY JEST Ó


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 asiekbb

asiekbb
  • 3 postów

Napisano 06 grudnia 2011 - 20:06

Witam mam mega problem zacznijmy od tego jak juz moderator zauwazyl mam pecha mianowicie cos stalo sie z moja klawiatura najpierw typowa zamiana miejscami y i z itp ok poradzilam sobie wlaczylam polski pro i jest ok z tym ze jedna litera h (teraz robie kopiuj wklej) nie wyskkuje a zamiast niej jest ķķķķķķ to cos a z capslokiem jest ÓÓÓ poprostu juz nie wiem co mam robic wchodze we wszystkie mozliwe opcje ale juz nie daje rady czy ktos moglby mi pomoc?? do tego jak pisze pytajnik czyli shift i / to mac mi wylacza glos lub wlacza juz nie mam pomyslu co tu jest grane dodam ze ostatnio zostal odrobinke zalany mlekiem ale to doslownie 3 4 klawsze i to w gornym prawym rogu ale odrazu odwrocilam go do gory nogami zeby nie weszlo i wytarlam  h jest w srodku klawiatury czy to moze byc od zalania klawisza enter i tycķ obok? enter dziala dobrze... pomocy

#2 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 06 grudnia 2011 - 20:17

typowe zalanie, zmień klawiaturę Możesz też ewentualnie spróbować wykąpać ją w wodzie destylowanej, chociaż jak już wyschła to może być za późno.

#3 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 grudnia 2011 - 06:51

typowe zalanie, zmień klawiaturę
(...).


Tradycyjne pytanie .... jaki komputer? Czy czujesz się na siłach go rozebrać? Jak nie... oddaj do serwisu.
 

Możesz też ewentualnie spróbować wykąpać ją w wodzie destylowanej, chociaż jak już wyschła to może być za późno


Przy sklejonej folii klawiatury sama kąpiel nie pomoże... Trzeba rozebrać klawiaturę, oczyścić zobaczyć, czy nie ma uszkodzeń ścieżek, złożyć...lub jak napisał Tojot - wymienić całą. Klawiatura zewnętrzna może pomóc, tylko pod warunkiem , że wewnętrzna "sama nie stawia znaków". Jednakże jest to wyjście tymczasowe, gdyż uszkodzenie może doprowadzić do uszkodzenia kontrolera PSOC.


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com

#4 asiekbb

asiekbb
  • 3 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 11:53

omg ale narozrabialam  typowe zalanie szkoda bo cķyba naprawa przewyzszy koszt mojego maca os x 10.6.8 siostra znalazla sposob i jak sie wcisnie spacje razem z  h to wychodzi  he he 

---------- Wpis dodano o 11:53 ---------- Poprzedni wpis dodano o 11:50 ----------

jeszcze mam odrobinke nadziei mam madrego brata moze on rozkreci i cos poradzi:P bo tu gdzie mieszkam w bielsku bialej nie ma serwisu apple 




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych