Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MojaFaktura/MyInvoice - fakturowanie na iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 thom_ek

thom_ek
  • 42 postów

Napisano 16 maja 2012 - 11:35

i dziękuję wam bardzo za taką aktualizację.
Mam w pytę faktur do wystawienia a nowa wersja na ipad 1 sypie się dosłownie na wszystkim, na dodawaniu produktu, czy zapisie nr faktury.
Uwaliliście mnie konkretnie!!!


Na wstępie chciałbym przeprosić za powstałe niedogodności. Faktycznie, w wersji, która poszła na App Store znalazł się krytyczny błąd powodujący brak możliwości zapisania faktury u niektórych klientów. Błąd nie został wykryty na etapie beta testów. Na App Store już czeka na akceptację poprawiona wersja.

Poza tym, w sprawie wsparcia technicznego proszę o kontakt dostępny na naszej stronie internetowej, a nie na forum. Niniejsze forum nie służy do tego celu.

Jednocześnie zachęcam do zgłaszania się chętnych wolontariuszy do przeprowadzania beta testów. Beta tester powinien posiadać drugie urządzenie na którym może swobodnie instalować program i go usuwać. Kontakt dostępny jest na naszej stronie MojaFaktura.

#27 meiss

meiss
  • 1 345 postów

Napisano 16 maja 2012 - 11:51

W sumie racja z działem technicznym a nie forum, zapamiętam na przyszłość? Przeedytowałem wpis wyżej na bardziej stonowany ;)

#28 thom_ek

thom_ek
  • 42 postów

Napisano 16 maja 2012 - 11:55

W sumie racja z działem technicznym a nie forum, zapamiętam na przyszłość


Nie ma problemu :) Do wpisów w tym wątku to mamy automatyczne powiadomienie, ale w jakimś innym to nawet tego nie znajdziemy. Podobnie, zgłaszanie błędów w recenzjach App Store jest pozbawione sensu - nie mamy żadnej możliwości kontaktu zwrotnego, aby pomóc w rozwiązaniu problemu, a zdarza się, że problem wynika z winy użytkownika a nie programu.

W przypadku wersji 1.5.0 to niestety nasza wina i bijemy się w pierś za taką wpadkę!

#29 thom_ek

thom_ek
  • 42 postów

Napisano 17 maja 2012 - 07:38

W przypadku wersji 1.5.0 to niestety nasza wina i bijemy się w pierś za taką wpadkę!


No proszę... poprawka 1.5.1 jest już dostępna! :)

#30 meiss

meiss
  • 1 345 postów

Napisano 01 czerwca 2012 - 22:41

A dzisiaj pojawiła się poprawka 1.5.2, pompy ostatniej prośby wysłałem listę tego co mi doskwiera na waszego maila ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych