Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

J. Dudek negocjuje transfer z Realem Madryt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#101 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 18 czerwca 2007 - 06:49

Pank na moderatora !!!

#102 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 18 czerwca 2007 - 07:28

Pank na moderatora !!!


Nie, Nie, Nie! Pank na Króla ;)

#103 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 18 czerwca 2007 - 08:56

Tak, dalej twierdzę, że opisując tutaj jego udział w tamtym wątku "nie miał nic do powiedzenia", zachowałeś się agresywnie i prowokująco.


Acha, to o czym innym chyba piszemy.

---- Dodano 18-06-2007 o godzinie 07:58 ----

Masz rację, żaden. Ale też ten wątek niemal od początku nie miał wiele wspólnego z własnym tematem.
Na usprawiedliwienie dodam, że wciąż mam nadzieję uzmysłowić Pankowi, iż jego wypowiedzi mogą być odbierane zgoła odmiennie od jego intencji z racji takiego a nie innego stylu. A jeżeli to weźmie pod uwagę i chociaż odrobinę wczuje się w odczucia innych, będzie to z korzyścią dla wszystkich.


To ja na swoje usprawiedliwienie mogę tylko napisać że mój styl pisania nie wynika ze złej woli czy chęci przypieprzania się. Żeby było to jasne, zaraz dopiszę coś na ten temat w sygnaturce.

---- Dodano 18-06-2007 o godzinie 08:07 ----

Nie, Nie, Nie! Pank na Króla ;)


Jestem wzruszony, naprawdę. Niestety funkcja zarówno moderatora jak i króla nie odpowiada mojemu profilowi psychologicznemu. Wyobraźcie sobie, co by się działo gdybym sam decydował o tym czy się moderować czy nie, masakra. Mogę natomiast zaproponować moją skromną osobę na stanowisko etatowego malkontenta.

---- Dodano 18-06-2007 o godzinie 08:08 ----

A jaki Wasze dywagacje maja zwiazek z tematem wątku? :(


Ekhem... a myślisz że można jeszcze napisać coś związanego z tematem wątku?

#104 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 18 czerwca 2007 - 09:19

Wydaje mi się że Jurek Dudek nie używa sprzętu Apple, dlatego mu się nie wiedzie i musi siedzieć na ławie.

#105 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 18 czerwca 2007 - 09:34

Wydaje mi się że Jurek Dudek nie używa sprzętu Apple, dlatego mu się nie wiedzie i musi siedzieć na ławie.


A może odwrotnie, tak się zasłuchał w podcasty myapple, że zapomniał wyjść na boisko.

#106 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 18 czerwca 2007 - 11:19

A może odwrotnie, tak się zasłuchał w podcasty myapple, że zapomniał wyjść na boisko.


Hehehe. To bylo dobre! Ludzie bez poczycia humoru sie obrazaja!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych