Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

J. Dudek negocjuje transfer z Realem Madryt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#1 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 16:14

Długi, nudny, nieczytany post. Szkoda czasu na przewijanie strony. Temat jest mylący bo w późniejszej fazie przeradza się w dyskusje o moderatorach z samymi zainteresowanymi. Wg. mnie temat ciekawy, warty przeczytania.
  • voitek lubi to

#2 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 16:30

Jeżeli jako "naczelny faktu" piszesz na onecie to ja się w sumie zgadzam z tym onetowym komentarzem: "Jestem chyba jedyną osobą która przeczytała twoje wypociny do końca i już żałuje. Zmarnowałem 5 minut życia na marne pierdoły. Mógłbyś pisać nekrologi ale napewno nie śmieszne teksty" z tym że ja byłem mądrzejszy i przestałem czytać po pierwszym akapicie.

#3 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 16:38

Co do transferu J.Dudka to uważam że niepotrzebne by grzał ławę. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... niepokonanym.

#4 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 14 czerwca 2007 - 17:14

@pank: te avatarki lepiej wygladaja. A co do transferu to niech mu sie dzieje najlepiej jak moze!

#5 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 18:07

widzę że Ty, razorek też się odświeżyłeś :)

#6 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 14 czerwca 2007 - 18:12

@MAster... masz zryty beret :cool:

#7 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 18:36

Adler> najgorzej jest być bezbarwnym i zatonąć w morzu szarości. :)

#8 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 20:41

Adler>
najgorzej jest być bezbarwnym i zatonąć w morzu szarości. :)


Pytanie, czy lepiej zostać w szarości, czy znaleźć się po przeciwnej strony skali niż ci co są dowcipni.

---- Dodano 14-06-2007 o godzinie 19:42 ----

@pank: te avatarki lepiej wygladaja.


Byłem bardziej emocjonalnie związany z hasłem "doda zrób mi loda"

#9 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 20:43

lepiej być kwasiarzem bo o nich ktoś kiedyś będzie pamiętał. Człowiek żyje póki żyje pamięć o nim. :-) PS tez masz punkty... :-P

#10 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 20:48

lepiej być kwasiarzem bo o nich ktoś kiedyś będzie pamiętał. Człowiek żyje póki żyje pamięć o nim. :-) PS tez masz punkty... :-P


A co w takiej pamięci jest dobrego? Co Ci przyjdzie po tym że ktoś będzie pamiętał Twoje kwaśne teksty? Zresztą z nie kwaśnymi jest dokładnie tak samo. Myślisz że Lemowi robi teraz różnicę czy ktoś go czyta czy nie?
Ps. Punkty są za niewinność, jest to spisek administratorów i smutasów z forum.

#11 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 14 czerwca 2007 - 21:07

Adler>
najgorzej jest być bezbarwnym i zatonąć w morzu szarości. :)

kolory trza umieć mieszać inaczej barwe można spier****

#12 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 21:24

kolory trza umieć mieszać inaczej barwe można spier****


Zależy, może ktoś lubi być w kolorach kupy.

#13 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 14 czerwca 2007 - 21:59

Zależy, może ktoś lubi być w kolorach kupy.

Jak go czytam to mi się wydaje że On raczej w róż poleci...

#14 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:31

Panowie, dajcie już spokój z tymi niewybrednymi komentarzami. Narzekacie na innych ostatnio a sami robicie to samo.

#15 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:34

Panowie, dajcie już spokój z tymi niewybrednymi komentarzami. Narzekacie na innych ostatnio a sami robicie to samo.

tak... a zwierzątko w twoim awatarku jest smutne.

#16 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:41

A wytłumaczysz mi co to ma do rzeczy, bo na prawdę nie wiem. Zresztą lepiej może nie, na prawdę bym prosił żebyśmy na tym skończyli ten OT.

#17 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:43

A wytłumaczysz mi co to ma do rzeczy, bo na prawdę nie wiem. Zresztą lepiej może nie, na prawdę bym prosił żebyśmy na tym skończyli ten OT.


Znaczy się, głupoty można pisać tylko związane z tematem?

#18 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:50

Powiem ci to tak, ja czasem jak patrzę na poniektóre tematy to na prawdę mam je ochotę skasować, za samo to o czym one są, ale jeśli są one zgodne z regulaminem, a na dodatek znajdują się userzy którzy w nich odpowiadają to po prostu ignoruję taki temat - nie zaglądam do niego i tyle. Głupoty pisać można, ale wy w tych głupotach chyba trochę przesadzacie. Chcecie pisać głupoty, proszę bardzo, ale róbcie to z jakimś umiarem i klasą, a nie tylko cały czas o kupie i czterech literach. Szczególnie że ostatnio narzekaliście na innych użytkowników że piszą głupoty!

#19 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:51

ja sobie wypraszam, ja tam o żadnych kupach nigdzie nie pisałem, zresztą twoje zwierzątko jest smutne...

#20 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:52

Głupoty pisać można, ale wy w tych głupotach chyba trochę przesadzacie. Chcecie pisać głupoty, proszę bardzo, ale róbcie to z jakimś umiarem i klasą, a nie tylko cały czas o kupie i czterech literach. Szczególnie że ostatnio narzekaliście na innych użytkowników że piszą głupoty!


Hehe, ale jak tu nie pisać głupot jak pierwszy post w temacie jest nie wiadomo czym? Ktoś*to przeczytał*w ogóle w całości?

#21 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 23:01

ja sobie wypraszam, ja tam o żadnych kupach nigdzie nie pisałem, zresztą twoje zwierzątko jest smutne...


Bardzo często jak się zaczyna robić wesoło przychodzi jakieś smutne zwierzątko z gwiazdą moderatora w klapie i szybko przestaje być wesoło.

#22 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 23:02

A jak to świadczy o kimś kto nie przeczytał nawet pierwszego postu i się zaczyna nabijać sam nie wie z czego? Oczywiście, żeby nie było niedomówień, teoretyzuję.

Adler, przepraszam cię bardzo, ale to było takie coś co się nazywa uogólnienie. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby te wasze głupoty stały na jakimś sensownym poziomie. Co do zwierzątka to jak chcesz to załóż osobny temat i tam się z tego ponabijaj, nie mam nic przeciwko. Może jest smutne, a może jest mu przykro... a może po prostu taki ma wyraz buźki.

---- Dodano 15-06-2007 o godzinie 00:04 ----

Bardzo często jak się zaczyna robić wesoło przychodzi smutne jakieś smutne zwierzątko z gwiazdą moderatora w klapie i szybko przestaje być wesoło.


Może gdyby było wesoło na poziomie zwierzątko posmęciłoby gdzie indziej?

#23 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 14 czerwca 2007 - 23:06

Adler, przepraszam cię bardzo, ale to było takie coś co się nazywa uogólnienie.


Nie powninieneś uogólniać i wszystkich do jedengo wora pakować, szczególnie że jesteś stróżem porządku tego forum.

Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby te wasze głupoty stały na jakimś sensownym poziomie.


Nasz poziom wydaje mi się jest wysublimowany i nie każdy go kuma

Co do zwierzątka to jak chcesz to załóż osobny temat i tam się z tego ponabijaj, nie mam nic przeciwko. Może jest smutne, a może jest mu przykro... a może po prostu taki ma wyraz buźki.

Twoje zwierzątko mogło być molestowane, rozważ to.

#24 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 23:08

A jak to świadczy o kimś kto nie przeczytał nawet pierwszego postu i się zaczyna nabijać sam nie wie z czego? Oczywiście, żeby nie było niedomówień, teoretyzuję.


Żeby się nabijać z pierwszego postu wystarczy przeczytać jego pierwsze 2-3 zdania.

Adler, przepraszam cię bardzo, ale to było takie coś co się nazywa uogólnienie. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby te wasze głupoty stały na jakimś sensownym poziomie.



A kto będzie oceniał co jest na poziomie a co nie i jakie będą kryteria? Wiesz że takiego np. Van Gogha doceniono dopiero po śmierci?

Może gdyby było wesoło na poziomie zwierzątka posmęciłoby gdzie indziej?


Ale czy koniecznie trzeba się zniżać aż do takiego poziomu?

#25 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 14 czerwca 2007 - 23:20

A jak to świadczy o kimś kto nie przeczytał nawet pierwszego postu i się zaczyna nabijać sam nie wie z czego? Oczywiście, żeby nie było niedomówień, teoretyzuję.


Jeżeli przeczytałeś*to w całości to gratuluje. Ja wymiękłem gdzieś w okolicy "burczenia brzucha"
:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych