Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Presonus FireStudio Project - warto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Michalek

Michalek
  • 1 031 postów
  • SkądWołomin/ Chełm

Napisano 26 listopada 2011 - 23:22

Jako, że nadchodzi nowy rok, a z nim prawdopodobnie wreszcie jakieś fundusze na inwestycje, planuje zakup interfejsu audio. Służyłby głównie do nagrywania dźwięku z miksera podczas koncertów i innych niezbyt dużych wydarzeń, czasem nagrania jakiegoś demo cd. Moje wymagania: -współpraca z Makiem (GarageBand, w późniejszym czasie także Logic, najlepiej żeby nie było problemów pod Lionem. Współpraca z Windowsem nie wymagana, ale byłaby miłym dodatkiem, bo może się kiedyś przydać.) -minimum 8 wejść mikrofonowych -połączenie przez FireWire Po przejrzeniu oferty sklepów internetowych (głównie fabrykadzwieku.pl) mój wybór padł na Presonusa FireStudio Project. Myślicie, że to dobry wybór? Ma/ Miał ktoś z was ten interfejs i może o nim powiedzieć coś istotnego? Ewentualnie co proponujecie w cenie do ok. 2000 PLN (mogą być także używane). Ewentualnie jeśli ktoś ma taki lub inny spełniający moje wymagania interfejs, jestem chętny kupić, ale to dopiero po nowym roku (konkretnie w okolicach lutego/ początku marca).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych