Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Internet t-mobile 9zl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 24 listopada 2011 - 18:46

Niedlugo bede posiadaczem iphona i konieczny bedzie zakup pakietu internetowego.

Ktos ma w T-mobile ten internet za 9zl?
Blueconnect w telefonie. Ile to kosztuje? - era.pl

Poniewaz zszokowany rachunkami na kilka tysiecy zlotych ktore przychodzily uzytkownika iphona mam pytania.

- czy ten pakiet mi gwarantuje ze nie zaplace wiecej niz te 9zl? Czy sa jakies ukryte kruczki?
- czy trzeba jakos konfigurowac specjalnie iphona zeby korzystal z tego neta w t-mobile, mam w domu wi-fi wiec nie chce zeby w tym czasie zasyal internet z t-mobile? Automatycznie przestawia sie na wi-fi czy za kazdym razem trzeba to zmieniac recznie?
- ile ten pakiet za 9zl ma danych i czy po przekroczeniu limitu da sie cokolwik robic (sluchac radia internetowego, przegladac strony) czy tz moze internet zwlania tak ze google.com otwiera sie 5 min?
- Czy ten pakiet dziala za granica?

#2 Sgt Pepper

Sgt Pepper
  • 724 postów

Napisano 24 listopada 2011 - 18:52

Wiesz... wszystko w sumie jest na stronie T-mobile... Jako że mam taki pakiet na jednym telefonie- odpowiem. Zamawiasz usługę na 6 miesięcy. Masz gwarancję ceny 9pln, po 6 miesiącach cena też wynosi 9pln z tym że możesz ją przerwać w dowolnym momencie (już swoje 6 m-cy odbębniłeś). Zakończenie i ponowne wzięcie za jakiś czas skutkuje kolejnym zobowiązaniem na 6 m-cy. Danych masz 200MB, po przekroczeniu dostajesz SMSa i zwalnia do GPRS, czyli tak jakbyś go wcale nie miał. Nie, nie nabija dodatkowej kasy. Śpisz spokojnie. Za granicą ? Zapomnij. Roaming liczony jest osobno.

#3 danone

danone
  • 157 postów
  • SkądwrocLove

Napisano 28 listopada 2011 - 22:16

Ja tylko dodam, że używam na iPhone 3G i jeżeli korzystam z readera(rss), jakdojade i FB to spokojnie się mieszczę. Jeżeli zaszaleje i przekroczę to GPRS spokojnie wystarcza do mobilnych aplikacji takich jak jakdojadę i reader (jest wolniej, ale w granicach rozsądku). PS Danych w 9zł jest 100MB/m-c.

#4 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 29 listopada 2011 - 13:13

A to cos trzeba przelaczac/zmieniac na ten gprs w ustaiweniach, gdy przekrocze ten limit czy on sie sam przelacza? Czy jest mozliwosc zeby mi sie przelaczyl bez mojej wiedzy na jakas inna siec i zaczal pobierac danne po wygorowanych cenach? Czy ten pakiet za 9zl chroni mnie przed takimi typu sytuacjami?

#5 nie_z_krakowa

nie_z_krakowa
  • 230 postów

Napisano 29 listopada 2011 - 13:28

Po wykorzystaniu 100MB spada prędkość transferu. Nic nie musisz przełączać.

#6 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 11:27

1)Dla jasnosci wchodze w ustawienia>ogolne>siec> Dane sieci kom. (tutaj sobie wlaczam/wylaczam ten internet z t-mobile) tak? Taka literka niebieska E na gorze to znaczy ze korzysta z tego intenrtu tak? 2)I jak przychodze do domu to mi sie to automatycznie na wi fi przelacza tak i wtedy nie korzysta z internetu t mobile tak?

#7 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 grudnia 2011 - 11:40

1. Tak włączasz i wyłączasz Interent poprzez włącznie i wyłączanie danych sieci komórkowej. 2. Nie. Będzie korzystał z wifi tylko wówczas kiedy wifi w ustawieniach będzie włączone i telefon nie będzie uśpiony. Po uśpieniu przełączy się na interet "komórkowy".

#8 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 10 grudnia 2011 - 15:22

Po uśpieniu przełączy się na interet "komórkowy". hmm, nawet jak mam w ustawieniach wylaczony internet mobilny?

I jesli np slucham stacji internetowej przez wi fi to po wygaszeniu ekranu przelacza sie to na internet mobilny?

#9 magdi

magdi
  • 74 postów

Napisano 06 stycznia 2012 - 02:39

Nie polecam ci tego pakietu. 200 mb na miesiac to zart. Mi przy normalnym uzytkowaniu starczyl na 1 dzien.

#10 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 06 stycznia 2012 - 08:39

Nie, nie przelacza sie... Jak wylaczysz w ustawieniach, to sie nie przelaczy i moim zdaniem to sie oplaca, do maila, podogdy, czasem FB, bo ja nie ogladam filmow, czy cuś.

#11 piaseczny

piaseczny
  • 12 postów

Napisano 02 lutego 2012 - 15:47

mam taki sami pakiet w Heyah i powiem Wam, ze w zupelności wystarczy na potrzeby smartfona. Ani razu mi się lejek jeszcze nie włączył, a oprócz tego pierwszy tydzień miałem całkowicie za darmo :)

#12 vlodarchyck

vlodarchyck
  • 62 postów
  • SkądWarsaw

Napisano 02 lutego 2012 - 15:55

a ja wolę internet w orange free na kartę. Mam internet za... darmo. Za każde doładowanie dostaję pakiet. I tak przy dodałodowaniu za 25zł dostaję 1GB a 25zł wykorzystuję na rozmowy i sms. ;) nigdy nie stracił zasięgu. korzystam na ipadzie i iphonie.

#13 straubus

straubus
  • 390 postów
  • SkądOpole/ Prudnik

Napisano 29 lutego 2012 - 15:35

Prosze wszystkich zorientowanych o informację w sprawie tego pakietu w przypadku tak-taka. Z tego co tu piszecie zrozumiałem że zamawiając tą usługę korzystamy z niej przez pół roku. Jak to jest z prepaidem i takim pakietem internetowym? jak sie skończy pakiet to włącza się lejek czy zjada kase z konta? Rozumiem że takie półroczne zobowiązanie ma sens i logikę w przypadku abonamentu ale jak to jest z prepaidem. Dzięki z góry za odpowiedź bo na stronie T tez niewiele jest

#14 piaseczny

piaseczny
  • 12 postów

Napisano 10 marca 2012 - 11:26

Ostatnio doszły do Tak Taka i Heyah nowe pakiety internetu, w Heyah są 100, 600 i 1,2GB, a w TakTaku 100, 350, 600, 1,2. Co sądzicie? W łapie włączyłem sobie już pakiet 600 MB i w końcu mogę oglądać YouTube z telefonu :D

#15 BIGER

BIGER
  • 60 postów

Napisano 14 marca 2012 - 00:23

Na Androidzie spokojnie wystarczało mi 250mb. Dzisiaj byłem w T-Mobile i wziąłem 500mb za 9zł. Fajna opcja, bo jak wykorzysta się te 500mb, to internet nadal jest darmowy, jedynie traci na prędkości. Za 18zł jest 1GB też fajna opcja.

#16 piaseczny

piaseczny
  • 12 postów

Napisano 28 marca 2012 - 01:58

Biger, to w abonamencie? bo w T-Mobile widziałem inne ceny jeśli chodzi o prepaid, a jeśli chodzi o androida to rzeczywiście, wystarczy 300 MB, ale maniaków nie brakuje :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych