Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Polski app o Darwinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Iwek

Iwek
  • 4 postów

Napisano 08 listopada 2011 - 21:21

Wcześniej zadałem to pytanie w nieodpowiednim dziale, przepraszam. A zależy mi na pomocy w następującej kwestii. Zainstalowałem książkę o Darwinie Libroid: Darwin na moim urządzeniu i mimo, że w AppStore umieszczono informację, że książka ta jest w języku polskim, to mnie instaluje się wersja niemiecka. Już dwa razy instalowywałem wszystko od nowa, a wciąż nie mam wersji polskiej. Sprawa może być banalnie prosta, ale dla mnie iPad to jest jeszcze "nowy świat". Walczył ktoś już z tym problemem? Pozdrawiam.

#2 aston

aston
  • 41 postów

Napisano 08 listopada 2011 - 21:31

Kliknij "Ustawienia" i sprawdź czy nie ma tam tego programu i możliwości wyboru języka. Tak jest np. w Angry Birds - język zmienia się nie w aplikacji tylko w ustawieniach.

#3 janma

janma
  • 7 postów

Napisano 09 listopada 2011 - 00:07

Wszystko jest OK. To jest książka, która ma w sobie wiele języków i wybierasz sobie ten, który Cię interesuje. U mnie instalacja odbyła się podobnie. Ale np. u kolegi pojawiła się strona angielska. Najważniejsze aby kliknąć na dole przycisk "Czytaj" - po Niemiecku to jest chyba "Lese" - a później na pasku wybrać ikonę ustawień, wygląda to jak trybik. Tam się właśnie wybiera język. Życzę pożytecznej lektury. Acha, jeszcze jedno, na okładce jest przycisk "i". On pozwala na przywołanie filmu, który pokaże Ci wszystkie możliwości tego niezwykłego appa.

#4 Iwek

Iwek
  • 4 postów

Napisano 10 listopada 2011 - 18:02

Dziękuję za przekazane informacje. Uruchomiłem i wreszcie mogę naciwszyć się tym co nabyłem. Też jestem pod ogromnym wrażeniem tego sposobu publikacji książek. Mam już kilka książek, ale one w porównaniu z Libroidem wyglądają jak z poprzedniej epoki. Dziękuję ja pomoc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych