Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Online Store Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

#101 superlo

superlo
  • 140 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 20:41

Witam, a ja mam dziwną sprawę... Zamówilem w AOS iMaka- zaplaciłem kartą Debit MasterCard (karta z możliwością płatności internetowych). Pieniądze zostały od razu pobrane z konta (saldo księgowe pomniejszone o odpowiednią kwotę). Dostałem także maila od Apple, ze pozycja jest przetwarzana i wysyłka ma nastąpić w styczniu. Pomyślałem, ze wszystko się udało i czekam na maka. Jednak dziś patrzę na konto a tam stan konta (zarówno saldo księgowe jak i saldo dostępne) wynosi tyle co przed zapłaceniem za imaka. Czy to wogóle możliwe- Apple przetwarza już moje zamówienie a mi tak jakby nie zaksięgowało kwoty za komputer- jednak informacji o cofnięciu księgowania ani wpłaty na konto nie mam. Po prostu jakby nic mi nie zabrało z konta a zamówienie Apple przetwarza. Czy to wogóle możliwe?

#102 Łukasz Bochen

Łukasz Bochen
  • 140 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 21:36

Zawsze tak jest. Kasę zabiorą ci przed wysyłką

#103 cortez79

cortez79
  • 276 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2013 - 09:58

Czy ktoś na dniach dokonywał zakupu iPhone w AOS? Jak zrobiłem przelew w piątek podając w tytule numer referencyjny to ile może potrwać transakcja przekazania pieniędzy do Apple?

#104 verce

verce
  • 83 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 12:14

Pewnie w pierwszy dzien roboczy sie zaksieguje czyli w poniedzialek

#105 ArekP

ArekP
  • 38 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 15:07

Niech mi ktoś wytłumaczy czemu ceny w apple store pl i uk są tak różne? Np w przypadku MBP 15" z i7 w 2 konfiguracjach różnica wynosi 1200zł i 1400zł. Wynika to tylko z tego że nad Wisłą mamy nieco wyższy vat niż Brytyjczycy? Czy w takim razie mogę jechać do uk, tam kupić interesujący mnie produkt z oferty apple a następnie wrócić do kraju z kilkoma stówkami w kieszeni?

#106 cortez79

cortez79
  • 276 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2013 - 15:08

Pewnie w pierwszy dzien roboczy sie zaksieguje czyli w poniedzialek

To w praktyce czy tylko Twoja teoria?

#107 nemesis

nemesis
  • 364 postów
  • SkądPoznań/Berlin

Napisano 10 lutego 2013 - 15:17

Sesje ELIXIR > Banki tu mozesz zobaczyc czy wogole twoj przelew polecial z twojego banku

#108 verce

verce
  • 83 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 15:32

Niech mi ktoś wytłumaczy czemu ceny w apple store pl i uk są tak różne? Np w przypadku MBP 15" z i7 w 2 konfiguracjach różnica wynosi 1200zł i 1400zł.
Wynika to tylko z tego że nad Wisłą mamy nieco wyższy vat niż Brytyjczycy?

Czy w takim razie mogę jechać do uk, tam kupić interesujący mnie produkt z oferty apple a następnie wrócić do kraju z kilkoma stówkami w kieszeni?


To musisz kupic bilety itd, jak chcesz najtaniej to tu johny chyba sprzedaje z usa, (apple sotre 1799 dol na tego mbp i7) tylko trzeba czekac, ale chyba najbardziej sie oplaca. porownujac 5,7k usa 7,2k uk i 8,5 pl

- - - Połączono posty - - -

To w praktyce czy tylko Twoja teoria?


teoria bankowa chyba :D, jesli wplacasz w sobote to ksieguje sie w dzien roboczy, chyba ze posiada cos takiego jak payu na alle, to ksieguje odrazu. Ale po co sobie psuc image. Ksieguje w pon i tyle ;)

#109 cortez79

cortez79
  • 276 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2013 - 17:17

Sesje ELIXIR > Banki tu mozesz zobaczyc czy wogole twoj przelew polecial z twojego banku

Poleciał w piątek do RBS, więc w poniedziałek będzie u nich. Natomiast jeszcze muszą kasę przesłać do Apple, więc stad moje pytanie ile średnio to trwa.

#110 Iras PL

Iras PL
  • 284 postów

Napisano 06 czerwca 2013 - 17:06

Pierwszy zakup w Apple Online Store i wtopa.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że cały dzień siedzę w domu, mieszkam 120 kilometrów od Warszawy, a właściwe centrum spedycyjne DHL dla mojej miejscowości jest w Łodzi. Szczerze mówiąc wybierając nienajniższą ofertę na rynku i kupując w AOS liczyłem na więcej. Poczekam do jutra i jeśli wpisy w trackingu i na stronie Apple nie nabiorą sensu, to komuś się przez telefon oberwie.

#111 scooti

scooti
  • 18 postów

Napisano 14 września 2013 - 09:28

Kupiłem koło 40 produktów w Apple story dostawa TNT na 2 dzień zero problemów Płatnośc kartą MASTERCARD

#112 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 20 marca 2014 - 14:46

Jaki jest telefon do apple jeśli chce się dzwonić z komórki? czy ten zaczynający się od 800 działa też z komórek? Jeśli tak to jaki jest koszt, bo to chyba numer do Irlandii...

#113 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 20 marca 2014 - 15:33

Jaki jest telefon do apple jeśli chce się dzwonić z komórki? czy ten zaczynający się od 800 działa też z komórek? Jeśli tak to jaki jest koszt, bo to chyba numer do Irlandii...


Temat był omawiany na forum ;)

#114 mikol

mikol
  • 159 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 16 lipca 2014 - 08:23

Właśnie zamówiłem pokrowiec na iPada z Apple Store PL. No i tu pojawia się problem, wybrałem płatność przelewem - Wpisałem wszystko tak jak w temacie tutaj, numer referencyjny dałem jako temat ( Przelew z ING ) Ale nie dałem żadnych danych osobistych w tym oto przelewie, czy to może oznaczać problem ? Czy jednak nie mam się czym martwić ?

#115 Negatyf

Negatyf
  • 317 postów

Napisano 18 lipca 2014 - 10:21

Dane osobiste są zawarte w polu nadawcy.

#116 mikol

mikol
  • 159 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 19 lipca 2014 - 12:19

Dostałem wczoraj SMS że paczka została już wysłana i przesyłka powinna być w przyszłym tygodniu :)

#117 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 19 lipca 2014 - 13:56

Dostałem wczoraj SMS że paczka została już wysłana i przesyłka powinna być w przyszłym tygodniu :)


Pewnie będzie w poniedziałek:)

Ostatni mój zakup to zamówiłem koło 17/18 w piątek a w poniedziałek o 10 kurier dzownił, że zaraz będzie :) (tak to ja mogę kupować).

#118 krisdiverse

krisdiverse
  • 363 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2014 - 16:14

Jak na chwilę obecną wygląda sprawa księgowania przelewów za zakupy? Nadal jest to 2 dni?

#119 torell

torell
  • 138 postów

Napisano 26 listopada 2014 - 08:54

Witam, Chciałem zakupić w AOS iPada Air w wersji 32GB, jednak na etapie pozycji w koszyku wyświetla mi się informacja: Numer artykułu: MD786FD/B. Natomiast jak widzę ten sam artykuł np. w Saturnie, Komputroniku, RTV Euro AGD czy innym sklepie, ma oznaczenia MD786FD/A. Czy to oznacza, że AOS sprzedaje w PL urządzenia przeznaczone na inne rynki?

#120 edyp

edyp
  • 121 postów
  • SkądDE / PL

Napisano 16 grudnia 2014 - 18:25

Temat był omawiany na forum ;)

 

Mozesz napisac gdzie temat kontaktu z PL Apple Store Online na numer inny niz 0800... byl omawiany na forum? Sam nie moge sie dodzwonic z Niemiec do PL ASO, a pomimo checi wyszukania tematu nie trafilem na niego.



#121 meethxd

meethxd
  • 8 postów

Napisano 26 grudnia 2014 - 22:20

Mozesz napisac gdzie temat kontaktu z PL Apple Store Online na numer inny niz 0800... byl omawiany na forum? Sam nie moge sie dodzwonic z Niemiec do PL ASO, a pomimo checi wyszukania tematu nie trafilem na niego.


Jeśli chcesz z Niemiec połączyć z polskim AOS to dzwonisz na niemiecki i prosisz o połączenie z polskim.

#122 Wujekgornik

Wujekgornik
  • 4 postów

Napisano 03 marca 2015 - 16:40

Ciekawy przypadek... Miałem na koncie ( kartka prepaid bzwbk ) 300 zł kupiłem produkt w AOS po czym część ich 259 zł została zamrożona ( rozumiem że na poczet zapłaty ) dziś wchodzę na konto i widnieje tam o zgrozo ujemne saldo na wysokość tych 259 zł. Może ktoś mi wyjaśnić tą sytuację? Bo nie bardzo ją ogarniam... 



#123 opa_pl

opa_pl
  • 411 postów

Napisano 15 grudnia 2016 - 21:58

Witam,
Wiem, temat stary. Chcę zamówić jeden produkt z AOS. Zakup na firmę, chciałbym zapłacić przelewem, czy nadal istnieje taka opcja? Ostatni zakup ok roku temu - płatność przelewem.

#124 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 stycznia 2017 - 23:42

Chce sobie kupić czerwonego ipoda, bo tylko na str jest- ispot, cortland nie maja. 

W formach płatności jest karta kredytowa- normalna karta z banku nie przejdzie, muszę zapłacić kredytową? A jak ktoś nie ma kredytowej? 



#125 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 26 stycznia 2017 - 04:52

Chce sobie kupić czerwonego ipoda, bo tylko na str jest- ispot, cortland nie maja. 
W formach płatności jest karta kredytowa- normalna karta z banku nie przejdzie, muszę zapłacić kredytową? A jak ktoś nie ma kredytowej?


Normalna debetówka przejdzie, płaciłem tydzień temu i było wszystko ok.

MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych