Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Online Store Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

#26 dexter77

dexter77
  • 120 postów

Napisano 06 grudnia 2011 - 08:27

Może zaktualizuje ;) Przesyłka dotarła szybciej niż przewidywali na stronie apple, jest tylko jeden mały szczegół dotyczący przewoźnika UPS, otóż zostawił on paczkę u mnie w firmie nieznanej mi osobie i odjechał! całe szczęście ta osoba od razu mi ją przekazała, ale dlaczego nie wział podpisu?! teraz mogę do nich zadzwonić gdzie jest moja paczka. Cwaniak w panelu monitorowania przesyłki napisał jeszcze, że oddał klientowi, a ten podobno się podpisał, na dodatek przekręcił moje nazwisko... żałosne... jak myślicie - zrobić im małą zadymę za niekompetentność?

#27 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 10 grudnia 2011 - 17:29

Troszkę odkopię temat. Mam pytanie odnośnie zakupów w AOS dla sektora edukacji. Jako student przysługuje mi zniżka 6%. Ktoś wie jak wyglądają zakupy online z tą zniżką? Tzn. AOS poprosi mnie o skan legitymacji studenckiej i wysłanie na maila, czy odbywa się to jakoś inaczej?

#28 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 23:56

Poważnie? Nikt nie ma pojęcia? Planuje jutro dokonać zakupu, ale wciąż nie wiem jak wygląda sprawa z tą zniżką. Dzwoniłem dziś do nich, ale nie mogłem się połączyć z konsultantem - po wybraniu "0" na klawiaturze telefonu, po prostu mnie rozłączało.

#29 TuaX

TuaX
  • 37 postów
  • SkądEłk

Napisano 14 grudnia 2011 - 11:15

Może zaktualizuje ;) Przesyłka dotarła szybciej niż przewidywali na stronie apple, jest tylko jeden mały szczegół dotyczący przewoźnika UPS, otóż zostawił on paczkę u mnie w firmie nieznanej mi osobie i odjechał! całe szczęście ta osoba od razu mi ją przekazała, ale dlaczego nie wział podpisu?! teraz mogę do nich zadzwonić gdzie jest moja paczka. Cwaniak w panelu monitorowania przesyłki napisał jeszcze, że oddał klientowi, a ten podobno się podpisał, na dodatek przekręcił moje nazwisko... żałosne... jak myślicie - zrobić im małą zadymę za niekompetentność?


u mnie było podobnie. kurier z ups zostawił ipada u sąsiada. na stronie z monitoringiem pokazało się info że ja odebrałem i podpisałem. nikt nie zostawił informacji u jakiego sąsiada jest paczka, w infolinii podali że jakaś blondynka odebrała. dopiero koło 21 zjawił się sąsiad. złożyłem skargę ale tylko telefonicznie i myślę że nikt konsekwencji z tego nie wyciągnął. przeprosili i tłumaczyli że nowy kurier. ale jeśli w innych miastach robią to samo to raczej takie mają praktyki. wkurw miałem cały dzień. a najlepsze że na paczce jest info "no delivery to neighbour"

#30 dexter77

dexter77
  • 120 postów

Napisano 15 grudnia 2011 - 08:28

miałem dokładnie tak samo ;) całe szczęście mój iphone jest w stanie bdb :)

#31 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 15 grudnia 2011 - 08:38

Często tak robią. U mnie zwykle dzwonią przed tym jak oddadzą komuś z moich sąsiadów i zostawiają kartkę u kogo zostawili...

#32 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 15 grudnia 2011 - 20:38

Wasze zakupy/przesyłki też jechały z Pragi? Tej czeskiej ma się rozumieć.

#33 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 15 grudnia 2011 - 20:40

Wasze zakupy/przesyłki też jechały z Pragi? Tej czeskiej ma się rozumieć.


U mnie jechały z Czech przez Niemcy, aż do Polski.

#34 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 15 grudnia 2011 - 20:43

Widzę, że mieszkasz niedaleko mnie. Zatem mam pytanie, ile czekałeś na przesyłkę? :)

#35 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 15 grudnia 2011 - 20:51

Widzę, że mieszkasz niedaleko mnie. Zatem mam pytanie, ile czekałeś na przesyłkę? :)


2 dni kurierem

#36 Mikis525

Mikis525
  • 43 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 grudnia 2011 - 18:57

Czyli można spokojnie brać iPhone 4S w AOS ? Bo cena 3200 za 32GB jest bardzo opłacalna ;)

#37 _Artek_

_Artek_
  • 1 009 postów

Napisano 22 grudnia 2011 - 22:08

witam mam pytanie zamówiłem iPhone 4s wczoraj dostałem potwierdzenie zaksięgowania przelewu datę dostawy mam od 3 do 11 stycznia czy ja go dostane do 13 stycznia czy termin dostawy może się zmienić (wydłużyć)? ponieważ 13 mam zjazd na studia i nie będzie mnie w domu dzięki za odp

#38 dexter77

dexter77
  • 120 postów

Napisano 30 grudnia 2011 - 14:22

raczej sie skroci niz wydluzy, no chyba ze kurier zostawi paczke nie tej osobie co powinien :D

#39 DD7

DD7
  • 100 postów
  • SkądPL

Napisano 24 sierpnia 2012 - 16:05

Sorry, że odkopuję temat, ale kwestia jest dość ważna - nie wiecie, czy przy płatności kartą przez Internet akceptują także debetowe? Na stronie jest informacja tylko o kredytowych, ale czy to automatycznie powoduje brak akceptacji dla debetówek z włączonymi transakcjami internetowymi?

#40 luk4sek

luk4sek
  • 283 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 16:11

Akceptują, nie masz się co martwić:) generalnie zawsze jest napisane, że karty kredytowe tylko, a debetówki też działają

#41 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 24 sierpnia 2012 - 16:12

Akceptują, jeśli tylko w banku masz ustalone limity do transakcji internetowych, bo np.: w mBanku i WBKu standardowo ustawione są one na 0zł.

#42 Łukasz CIN

Łukasz CIN
  • 190 postów
  • SkądKruszwica

Napisano 27 października 2012 - 11:56

Odkopie trochę temat. Mam taki problem. W zeszłą sobotę 20.10 kupiłem iPhone'a w AOS i natychmiast zrobiłem przelew a do dziś nie dostałem potwierdzenia i cały czas jest status " Oczekiwanie na płatność". Czy to normalne, że tak długo idzie przelew z WBK, czy mam zacząć się stresować? Wcześniej kupowałem iPad'a i wtedy na potwierdzenie czekałem 3 dni a tu już 6 minęło. Jak myślicie warto do nich zadzwonić, przyspieszy to jakoś sprawę?

#43 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 27 października 2012 - 12:22

Zawsze warto zadzwonić jak są jakieś wątpliwości. Od tego są, żebyś zadzwonił i popytał i żeby Ci pomogli :)

#44 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 listopada 2012 - 13:05

Ma ktos jakies informacje na temat obnizek w czarny piatek? Wiem tylko ze bedzie 23.11 I czy dziala w AOS cashback z aliorsynca?

#45 jogaz

jogaz
  • 2 postów

Napisano 21 listopada 2012 - 01:00

Podbijam pytanie, wiadomo coś o wysokości zniżek i godzinie rozpoczęcia?

- - - Połączono posty - - -

Podbijam pytanie, wiadomo coś o wysokości zniżek i godzinie rozpoczęcia?

#46 ZlyPL

ZlyPL
  • 229 postów

Napisano 21 listopada 2012 - 01:42

zdaje się promocja czarny piątek dotyczy towaru magazynowego a że iphone 5 nie leży w magazynie to też nie uświadczymy raczej promocji w jego przypadku lecz rozsądnym jest jednak się wstrzymać do tego piątku gdyż na razie to tylko spekulacje jakie i czego bedą dotyczyć obniżki na razie centrala nie zdradziła

#47 JaBo

JaBo
  • 211 postów

Napisano 21 listopada 2012 - 11:15

Mam nadzieję, że będzie jakaś sensowna zniżka na MacBooki, bo planuję zakup Pro.

#48 Spike

Spike
  • 84 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2012 - 15:54

Chciał bym się dowiedzieć czy kto kolwiek z was kupował, iPhona 5 w Angli bo poprosiłem znajomą aby mi go kupiła w tamtejszej siedzibie Apple jak się okazało telefonów nie mają i można unich zamówić. Zamówiła telefon w salonie ale nie dostała maila potwierdzającego zamówienie, poszła jeszcze raz to salonu Apple i jak się okazało telefonu u nich będą za miesiąc :/. A więc zamówiła telefon przez sklep online czas oczekiwania do 4 grudnia. I tu moje pytanie, ponieważ ona przyjeżdza do Polski 30 listopada czy jest szansa że ten telefon do niej dotrze przed jej wyjazdem ?

#49 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 21 listopada 2012 - 16:01

Szansa zawsze jest. W polskim AOS czytałem że niektórym 1-2 dni przed planowaną dostawą dochodziły,więc może dojdzie,może nie.

#50 kubusm

kubusm
  • 9 postów
  • SkądKnurów, Poland

Napisano 22 listopada 2012 - 19:26

Orientuje się ktoś może, kiedy będą widoczne ceny w czarny piątek? Chodzi mi o to, czy zaraz po północy czy dopiero rano.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych