Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czat na Facebooku nie działa niezależnie od systemu i przeglądarki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 października 2011 - 20:25

Hej, od kilku dni nie działa mi czat na FB - objawia się to tym, że w miejscu gdzie jest licznik znajomych cały czas wyświetlone jest zero. Sytuacja ta powtarza się niezależnie od przeglądarki i systemu operacyjnego. Czat w aplikacji FB także nie działa. Ma ktoś pomysły jak naprawić tą funkcję? Nie ukrywam, że używałem jej dość często do komunikowania się ze znajomymi, teraz jest to o wiele bardziej uciążliwe. Pozdrawiam, Michał

#2 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 25 października 2011 - 21:21

A coś konkretnego robiłeś te kilka dni temu, co mogło ewentualnie mieć wpływ na ten problem? Grzebałeś w ustawieniach FB?

#3 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 października 2011 - 21:26

Nie, nic nie zmieniałem właśnie. Problem pojawił się z dnia na dzień, nikt ze znajomych nie sygnalizował podobnego problemu. Oczywiście ich support milczy.

#4 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 25 października 2011 - 21:34

W Adium/iChacie masz ten sam problem? Logujesz się przy użyciu wbudowanego protokołu FB czy jako konto jabber?

#5 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 października 2011 - 21:38

W Adium i iChacie nie działa. W browserze korzystam z protokołu FB, bez żadnych dodatkowych wtyczek/kont.

#6 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 26 października 2011 - 07:32

Ciekawy problem ;) Ja z takim czymś się nie spotkałem, masz dostęp do Windowsa aby sprawdzić ?

#7 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 października 2011 - 07:35

Pisałem wyżej, że sprawdzałem na innych systemach, na Windowsie problem także występuje.

#8 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 26 października 2011 - 07:38

To przepraszam nie doczytałem ;) Czyli system można wykluczyć, czyżby wina konta ? Jakoś w to nie wierzę. A w ustawieniach tego nie wyłączyłeś ? Daj zdjęcie jak wygląda ten twój Facebook bez Chata.

#9 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 października 2011 - 08:14

Nie, nic nie zmieniałem w ustawieniach.

Dołączona grafika

#10 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 26 października 2011 - 08:36

no ale masz zdjęcia znajomych po lewej stronie + wyszukiwarka znajomych na czacie... jak klikniesz na daną fotkę to Ci się odpali rozmowa z daną osobą... a co do zera przy czacie po prawej stronie to kiedyś też tak miałem przez jakiś czas, a później wróciło wszystko do normy... pozdrawiam

#11 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 października 2011 - 15:56

Ale te osoby są niedostępne, ja też jestem niedostępny. Co mi z tego, że wyszukam znajomego jak wszyscy pokazywania są jako niedostępni?

#12 gasky

gasky
  • 78 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 października 2011 - 19:15

Jak ty jesteś niedostępny dla ludzi, to oni także są niedostępni dla ciebie. Pokaż się światu, a zobaczysz też swoich znajomych.

#13 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 października 2011 - 19:21

Dzięki za tanie złośliwości, nie mam problemów z kontaktem z ludźmi, z FB korzystam z prozaicznego powodu - nie wydaje horrendalnych pieniędzy na SMS'y czy telefony, można napisać wszsytko w wiadomości, która prawie każdy odczyta od razu.

#14 gasky

gasky
  • 78 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 października 2011 - 19:30

Nie jestem uszczypliwy. Próbuję przekazać, ze czat fejbuka tak działa, że jak jesteś niedostępny/niewidoczny to ty również nie widzisz dostępnych w tym czasie ludzi.

#15 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 października 2011 - 19:36

Dobrze, tylko ja jestem ustawiony jako dostępny, mimo to wszyscy są niedostępni i ja jestem niedostępny dla wszystkich. Chyba zostane anty-fanem Facebooka po takiej akcji... :|

#16 sikorka666

sikorka666
  • 2 postów

Napisano 31 października 2011 - 12:02

mam identyczną sutuację! Jestem ustawiona jako dostępna, a wszystkie osoby są niedostępne i to zero na dole czatu :/ wszystko działało normalnie i dwa tygodnie temu sie zwalilo :/ Czat dzialal mi ostatnio normalnie przez jeden dzien jak wybralam w czacie ogranicz dostepnosc i odznaczylam bliskich znajomych ale nastepengo dnia znowu przestal dzialac :/ i nie wiem jak to naprawic :/

#17 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 października 2011 - 12:21

Mam dokładnie tak samo, niestety nie znalazłem jeszcze rozwiązania tego problemu.

#18 sikorka666

sikorka666
  • 2 postów

Napisano 01 listopada 2011 - 12:49

wyczyściłam całą historię przeglądarki, a potem pogrzebałam w czacie "ogranicz dostępność" i czat mi działa juz od 4 godzin :D mam nadzieje ze nie bedzie tak jak ostatnio ze dzialal tylko przez jeden dzien xd Spróbuj ;)

#19 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 listopada 2011 - 21:37

Niestety nic to nie pomogło. No i mi czat nie działa niezależnie od przeglądarki.

#20 zieloonyxd

zieloonyxd
  • 110 postów

Napisano 19 listopada 2011 - 19:27

W ustawieniach czatu musisz mieć tak : Dostępny na Czacie A w ustawieniach ,,Ogranicz dostępność ,, jak jest Pokazuj mnie nie dostępnego dla - odznacz wszystkie i ,,Pokazuj mnie dostępnego dla ,, - tutaj zaznacz wszystko - powinno pomóc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych