Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WWDC 07 - Już dziś - Czym nas zaskoczy S. Jobs?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
351 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: WWDC 07 - Już dziś - Czym nas zaskoczy S. Jobs? (0 użytkowników oddało głos)

  1. Beta Leoparda (109 głosów [22.47%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 22.47%

  2. iPhone (93 głosów [19.18%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 19.18%

  3. Upgrade Mac Pro (24 głosów [4.95%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.95%

  4. Upgrade MacBooka pro (58 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  5. Upgrade Mac Mini (47 głosów [9.69%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.69%

  6. Upgrade Apple TV (17 głosów [3.51%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.51%

  7. Nowy iPod (47 głosów [9.69%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.69%

  8. ADC z iSight (31 głosów [6.39%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.39%

  9. i inne (59 głosów [12.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.16%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 02 czerwca 2007 - 08:24

Witam!

Z racji tego, że za 9 dni rozpoczyna się WWDC 2007 i równocześnie zobaczymy Keynote S. Jobsa który przedstawi nam nowości związane z Mac-em, iPod-em, iPhone-m czy z Apple TV :)

Więc proszę w tym temaci wpisywać Wasze przypuszczenia, przeczucia, wróżby, plotki usłyszane gdzieś na innych forach czy inne źródła dotyczące nowości :)

Moje przeczucie:
- oczywiście iPhone,
- upgrade MacBook-a pro
- upgrade MacMini
- upgrade Mac Pro
- oraz pokaz najnowszej bety Leoparda

:)

#2 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 09:11

To, że będzie prezentacja bety Leoparda to jest pewne i nic nie trzeba zgadywać. W końcu mają wszystkim tam rozdawać CD'ki. Co do reszty... nie lubię się bawić w proroka.

#3 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 czerwca 2007 - 09:24

Ja obstawiam premierę bety leoparda, oraz upgrade macbook'a pro, ponieważ to już ostatni staruszek w gronie ;P

#4 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 09:43

Ja daję dwa do jednego, że przedstawią już nowe MacBooki, ale powiedzą, że sprzedaż będzie dopiero od pażdziernika, wraz z Leopardem

#5 gizmo3800

gizmo3800
  • 1 906 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 10:21

ehh powinni nam po cd wyslac:)

#6 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 02 czerwca 2007 - 10:32

kamera w ACD tez była by miła :)

#7 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 10:42

Tak jak mówiłem: * Beta Leoparda miała być, więc to żadna rewelacja. * Apple TV też, bo na dniach był upgrade ;) * Upgrade Mac Pro niedawno był! * Nowy iPod? Bez przesady ;) * iPhone - wydaje mi się, że będzie nowa prezentacja. To wszystko napisałem z głową, obserwując to co dzieje się w Apple. O magicznych nowych wersjach produktów które niedawno przeszły lifting wypowiadać się nie będę.

#8 Hektor

Hektor
  • 1 568 postów
  • SkądPolska

Napisano 02 czerwca 2007 - 11:07

Tak jak mówiłem:
* Beta Leoparda miała być, więc to żadna rewelacja.
* Apple TV też, bo na dniach był upgrade ;)
* Upgrade Mac Pro niedawno był!
* Nowy iPod? Bez przesady ;)
* iPhone - wydaje mi się, że będzie nowa prezentacja.

To wszystko napisałem z głową, obserwując to co dzieje się w Apple. O magicznych nowych wersjach produktów które niedawno przeszły lifting wypowiadać się nie będę.


Upgrade Maca Pro nie bylo, wyszedl tylko szybszy model a upgrade to cos nowego co sie starym zastepuje w tym sensie nic takiego nie bylo.

#9 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 11:09

Wyszedł upgrade w postaci 2 procesorów 4-ro rdzeniowych.

Upgrade - po polsku ulepszenie. Może to być ulepszenie sprzętu albo gry.



#10 Hektor

Hektor
  • 1 568 postów
  • SkądPolska

Napisano 02 czerwca 2007 - 11:36

Wyszedł upgrade w postaci 2 procesorów 4-ro rdzeniowych.


Wikipedia nie precyzuje tego juz nie wspominajac o tym ze nie polecalbym tego zrodla jako nawet wmiare precyzyjne.
Ksiazkowym przykladem jest ostatni macbook i jego upgrade czyli stare zostalo ulepszone i na miejsce starego wchodzi nowy.
W wypadku Maca Pro po prostu doszedl nastepny model.

#11 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 czerwca 2007 - 11:40

Chciałbym bardzo a żeby macbook pro przeszedł redesign, może i to aluminium jest ładne, ale bez przesady, od tylu lat bez zmiany... fuj!

#12 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 12:24

Wikipedia nie precyzuje tego juz nie wspominajac o tym ze nie polecalbym tego zrodla jako nawet wmiare precyzyjne.
Ksiazkowym przykladem jest ostatni macbook i jego upgrade czyli stare zostalo ulepszone i na miejsce starego wchodzi nowy.
W wypadku Maca Pro po prostu doszedl nastepny model.

Upgrade'owano linię MacBook'ów/Pro, upgrade'owano linię Mac'ów Pro.

Upgrade - [ʌp`greɪd] poprawiać, podwyższać, podnosić, awansować, usprawniać, ulepszać; wzniesienie

Chciałbym bardzo a żeby macbook pro przeszedł redesign, może i to aluminium jest ładne, ale bez przesady, od tylu lat bez zmiany... fuj!

I właśnie. We wszystkich tego typu wątkach nie piszecie o tym co może być, tylko to co Wy byście chcieli. Załóżcie własne firmy i realizujcie marzenia.

#13 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 02 czerwca 2007 - 12:46

Czym nas zaskoczy S. Jobs


Zmieni ubranie?

#14 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 12:50

mini musza zmienic;)

#15 Dr.Logic

Dr.Logic
  • 278 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 02 czerwca 2007 - 13:09

Może jednak zupgrejdują resztę lini Mac Pro, kto wie cena Clovertown-a poszła w dół i można się spodziewać upgrejdu 2,66 GHz .

#16 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 czerwca 2007 - 13:54

Zmieni ubranie?


Juz zmienil. Przez jakis czas nosil buty Nike a ostatnio wrocil do
New Balance :D

#17 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 02 czerwca 2007 - 14:19

Jedyne chyba co może tym razem zaskoczyć to nowe funkcje leoparda, chociaż obawiam się że na wyrost są one "secret features", w drugą prezentację iphona wątpię, bo już wiekszość pokazali, więc czymś będą musieli wypełnić czas ;) , ipod mało prawdopodobny, ale kto wie, pojawiały się też plotki o nowym designie imaca i chyba to by mnie najbardziej zaskoczyło...

#18 Hektor

Hektor
  • 1 568 postów
  • SkądPolska

Napisano 02 czerwca 2007 - 14:21

Upgrade'owano linię MacBook'ów/Pro, upgrade'owano linię Mac'ów Pro.

Upgrade - [ʌp`greɪd] poprawiać, podwyższać, podnosić, awansować, usprawniać, ulepszać; wzniesienie


I właśnie. We wszystkich tego typu wątkach nie piszecie o tym co może być, tylko to co Wy byście chcieli. Załóżcie własne firmy i realizujcie marzenia.


Powiedz mi co zupgrejdowano w macu pro 2,66 i 2,0 ?
Zartujesz sobie ze mnie czy nie widzisz roznicy ze linia 4 rdzeniowych macow pro w ogole nie zostala zupgrejdowana ?

#19 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 02 czerwca 2007 - 14:23

:D az sie rozmarzylem: a wiec chcialbym: nowy iPod z dodykowym ekranem :D nowe iPody nano - w kolorach moro szufli nie rusza ... nowy mac mini - zostanie przerobiony i dostanie nowego "kosmicznego designu" oficjalna linia mac mini zniknie iMac - zostanie przerobiony tak ja mac mini mac pro poczeka na redesign tak samo jak mac book macbook pro . nowy design . i wiele nowosci !! rewolucja to bedzie :D acd - przezroczyste + dotykowy ekran :D rozmarzylem sie :D

#20 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 02 czerwca 2007 - 14:39

szufli nie rusza ...


A mi się*dzisiaj śniła nowa szufla. Prawie to samo co 2g, ale była cała okrągła, zakładana na rękę*jak zegarek i nad kółkiem do sterowania był taki mały lcd na jeden rząd liter, które podświetlały się*na niebiesko.

#21 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 14:58

Zartujesz sobie ze mnie czy nie widzisz roznicy ze linia 4 rdzeniowych macow pro w ogole nie zostala zupgrejdowana ?

Została. EOT.

#22 Wicko

Wicko
  • 1 405 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 02 czerwca 2007 - 15:52

Wydaje mi sie że faktycznie zrobią coś z Miniaczkiem ;-) Nie wiem, zmniejszą? No i pokażą coś z 15,3" ekranem LED. Ale czy to będzie MBP? ;-]

#23 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 02 czerwca 2007 - 16:26

Mam nadzieje ze doloza cos do Mini. Magazyn Macworld pokazal Maki Pro z 8-mioma rdzeniami. Ale to juz pewnie Wszyscy wiedza.

#24 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2007 - 16:33

Magazyn Macworld pokazal Maki Pro z 8-mioma rdzeniami. Ale to juz pewnie Wszyscy wiedza.

Apple tez go pokazało :P

#25 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 02 czerwca 2007 - 16:45

Ja dla przekory powiem, ze Steve nas niczym nie zaskoczy. Leo Beta wyjdzie to wiedza wszyscy, update macbokow pro spodziewany jest juz we wtorek, to tez wiedza wszyscy, o iPhone wiedza wszyscy (tu jest moze szansa na jakis nowy feature, ktorego Steve zachowal w tajemnicy) Shipping Iphone'a - stawiam dopiero na ostatni dzien czerwca..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych