Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Facebook iOS universal iPhone iPad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

#51 JKK

JKK
  • 411 postów
  • SkądOsolin

Napisano 26 grudnia 2010 - 17:50

Kurcze - ja też niedawno przestawiałem bo testowałem moje układanki po angielsku ;-) Może dla tego po aktualizacji FB mnie chińszczyzną nie zaatakował...

#52 Stivo

Stivo
  • 1 232 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 28 grudnia 2010 - 10:54

te aplikacje dla FB mają masę błędów. Ja korzystam w przeglądarce i działa wyśmienicie.

#53 Ziolo87

Ziolo87
  • 459 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 stycznia 2011 - 11:55

Od wczoraj nie mogę wysłać zdjęcia do newsa poprzez aplikację, pojawia się komunikat, że teraz jest to niemożliwe i aby spróbować później. Jak próbuję po raz drugi to wyrzuca mnie od razu na główną, bez komunikatu nawet... :( Wy też tak macie?

#54 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 stycznia 2011 - 19:29

Może nie masz połączenia z internetem? ;)

#55 macubongo

macubongo
  • 11 postów

Napisano 29 stycznia 2011 - 19:16

Facebook po chińsku na Iphone 4- co robić W 2007 ktoś miał tu podobny problem, ale nie dostał odpowiedzi. Może mi się uda. Iphone z tajemniczych powodów wyświetla mi aplikację Facebooka w języku chińskim/ japońskim. W każdym razie są krzaczki, choć nie dałem ani razu App storowi podstawy do sądzenia, że krzaczki rozumiem. Czy ktoś ma może pomysł, jak z tym wygrać? Tam nigdzie nie ma opcji zmiany języka. Nigdzie nie znalazłem miejsca gdzie jest zadeklarowany chiński.

#56 Endi

Endi
  • 414 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 stycznia 2011 - 19:40

Było już kiedyś wraz z rozwiązaniem tego problemu. O ile dobrze pamiętam, to musisz przestawić język iPhone'a np. na angielski i potem z powrotem na polski (ewentualnie w międzyczasie zresetować urządzenie)

#57 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 stycznia 2011 - 20:26

Wałkowane 1000 razy. Pomaga przeinstalowanie aplikacji/wylogowanie i zalogowanie się/restart urządzenia, albo właśnie zmiana języka telefonu na angielski i z powrotem na polski.

#58 michsony

michsony
  • 181 postów
  • SkądOpole

Napisano 19 lutego 2011 - 20:27

Facebook iOS universal iPhone iPad Witam! Od aktualizacji systemu do wersji 4.2.1 Mam problem z Facebookiem, mianowicie, uruchamiam aplikacje wpisuje e-mail i hasło i pisze Logging in... i nic więcej się nie dzieje, nie loguje się ani nic, czekałem około 10 minut bez reakcji, Jeśli wchodzę na facebooka z Safari to wszystko jest ok a przez aplikacje się nie chce zalogować. Czy ktoś miał może już taki problem?? Czy ktoś wie jak to rozwiązać?? Z góry dzięki

#59 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2011 - 20:44

odinstaluj app z telefonu i zainstaluj na nowo - u mnie pomogło

#60 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2011 - 23:26

Albo zrestartuj telefon.

#61 michsony

michsony
  • 181 postów
  • SkądOpole

Napisano 20 lutego 2011 - 14:16

PRóbowałem redtsatrowac telefon kasowac i instalowac aplikacjie na iPhonie, kasowac i intsalowac przez itunse, nic nie pomogło. Ale jest pewien progress mianowicie wyczysciłem cache przeglądraki Safari i teraz jak sie loguje to wyswietla sie przez pół sekundy tablica a potem sie wylogowuje, wyswietla sie logging out i koniec. Znów moge sie zalogowac na pó sekundy i potem znów sie wylogowuje. Gorzej niż myślałem, założyłem szybko nowe konto na Facebooku i o dziwo na to właśnie konto mogę się zalogować, a na normalne nie. Na pewno nie będę tworzył nowego profilu, chyba będę musiał zakończyć korzystanie z aplikacji, przynajmniej do jakiegoś updatu.

#62 Efren Reyes

Efren Reyes
  • 1 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 lutego 2011 - 09:04

Mam dokładnie ten sam problem. Co gorsze odinstalowalem aplikacje Facebook i chcialem jeszcze raz zainstalowac. Pojawila sie ikonka "czekam" i nic sie nie dzieje. Nie moge teraz nic innego zainstalowac, bo tamto ma chyba priorytet a sie nie sciaga :/ Jakies pomysly?

#63 piotrgo88

piotrgo88
  • 192 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 18 sierpnia 2011 - 14:17

Facebook messenger pytanie? Ostatnio zainstalowałem sobie Facebook messenger z USA appstore. Od znajomego otrzymałem info, że cały czas jestem dostępny na facebookowym chat'cie, a obok zielonego kółeczka wyświetlona jest ikonka telefonu. Też tak macie? Da radę tak ustawić, że będę offline na chat'cie, a wiadomości będą przychodziły do messengera?

#64 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 sierpnia 2011 - 07:24

Takie jest jego działanie, jak ktoś nie korzysta z paska bocznego na stronie FB, to będzie Cię wydział jako dostępnego. Natomiast przy włączonym sidebarze będzie pokazywał ikonkę telefonu, a zielone kółko dopiero jak się zalogujesz na stronie czy pełnym kliencie FB. Jedyne co możesz zrobić to wylogowywać się z Messenger'a za każdym razem jak nie chcesz być dostępny, ale wtedy nie będziesz dostawał powiadomień.

#65 kubens

kubens
  • 30 postów

Napisano 10 października 2011 - 23:53

Facebook iOS universal iPhone iPad

W iTunes dzisiaj zlokalizowałem nową wersje facebooka - co najlepsze w app store z iphona nie widać aktualizacji. Przyznam szczerze, iż imho 100x lepiej teraz aplikacja wygląda. Również dostępna jest wersja na iPada. Zaraz się tym pobawię :)

Aplikację właśnie testuję.

Screeny z nowej wersji:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#66 simonszop

simonszop
  • 29 postów

Napisano 11 października 2011 - 00:06

Ja normalnie przez app store z ajfona zaktualizowałem. Na pierwszy rzut oka - bardzo sympatycznie to wygląda.

#67 kisio

kisio
  • 414 postów
  • SkądBartoszyce

Napisano 11 października 2011 - 07:44

Mobilny facebook wygląda prawie tak samo z poziomu Safari, a ładuje się znacznie szybciej (na pewno na starszych modelach). Na pewno wygląda o niebo lepiej!

#68 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 11 października 2011 - 08:39

U mnie sie laduje i nic sie nie dzieje:] ciagle widze niebieskie tlo i biale napisy facebook. Ktos zauwazyl taki problem? Soft 4.3.2

#69 kubens

kubens
  • 30 postów

Napisano 11 października 2011 - 10:48

najman miałem podobnie - musiałem wywalić aplikacje z iPhone'a i jeszcze raz zainstalować

#70 DarekWa

DarekWa
  • 9 postów

Napisano 11 października 2011 - 12:03

oczywiście nadal brakuje trochę polskich tłumaczeń

#71 kuziek

kuziek
  • 57 postów
  • SkądOlsztynek

Napisano 11 października 2011 - 17:42

Ja z iPhone zaktualizowałem i śmiga pięknie. Siostra ma na iPadzie 1 16GB bez 3G i też śmiga super.

#72 rowerek0000

rowerek0000
  • 115 postów

Napisano 11 października 2011 - 18:47

@najman mam to samo, czekam już ze 3min i nic...

#73 ChemikDBC

ChemikDBC
  • 45 postów
  • SkądDeszczno, Poland

Napisano 11 października 2011 - 21:04

@najman mam to samo, czekam już ze 3min i nic...

Wystarczy usunąć aplikację i zainstalować na nowo. Jest to podane przy aktualizacji, oraz zostało powiedziane 2 posty wyżej.

#74 holas

holas
  • 38 postów

Napisano 12 października 2011 - 11:05

Hey, nowa aplikacja pozytywna ale mam z nia jeden problem. Nie dziala mi chat :/ W niej jest ze wyslano ale juz we wiadomosciach w samej aplikacji, czy na stronie, czy w facebook messengerze nie ma i osoba (adresat) nie dostaje nic. Ma ktos tez moze tak?

#75 WojtasW

WojtasW
  • 70 postów

Napisano 12 października 2011 - 15:06

czy jest może w nowej wersji możliwość kopiowania zdjęć z profilu FB na dany kontakt w książce telefonicznej ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych