Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co cię denerwuje/Czego ci brakuje na Forum ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1840 odpowiedzi w tym temacie

#1701 Dastia

Dastia
  • 905 postów

Napisano 15 sierpnia 2021 - 09:55

Za taką miłą odpowiedź do na kolanach do Częstochowy :D
To chyba nie ten geniusz, albo już ktoś zauważył, że wszędzie tym forum sobie gębę wycierają od dłuższego czasu. Dziwi mnie tylko postawa admina, ale nie mój cyrk, nie moje małpy jak to mówią. Mi doby nie wystarcza na swoje życie, poza tym w poważaniu mam całą resztę. Także luzik :D Szkoda życia na czyjeś kompleksy. To tylko internet i forum z najdziwniejszymi zasadami. Albo się z tego śmiejesz i podczytujesz jak potrzeba, albo ruszaj w inne miejsce ;)

Użytkownik Dastia edytował ten post 15 sierpnia 2021 - 09:59

  • ali_cja lubi to

iPhone 14 PRO Max


#1702 Sag

Sag
  • 67 postów

Napisano 17 października 2021 - 12:23

Chce się z wami pożegnać :) Mogłoby być ok., ale macie moderatora (FTPD) który spokojnie nadaje się na terapię. Jest złośliwy, aspołeczny i bezczelny. Nie wiem kto i jak go skrzywdził w dzieciństwie, ale jego problemy nie usprawiedliwiają takiego toksycznego zachowania. Dziwi mnie też brak reakcji ze strony Admina. Po co takie forum. Ono służy tylko do mobingu. Tu żadnej pomocy nie można uzyskać. Zaznaczam, że oczywiście nie dotyczy to pozostałych, ale jestem zdegustowana, więc...


  • jazz77 i Dastia lubią to

#1703 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 października 2021 - 15:01

Nasz ulubieniec ftpd jak zwykle w formie. Otóż nasz wspaniałomyślny moderator znowu wylał swój intelektualny chlew na jednego z użytkowników w wątku o baterii iPhone i gdy tylko wielmożnemu zasugerowało się melisskę i zasugerowało, że może jego frustracja wynika z tego, że nie udało mu się wyrwać z tego forum to co zrobił? usunął post (chyba, uderzyło w czuły punkt) i obdarował 4 punktami ostrzeżenia. Cóż za rozrzutność z jego strony. Dziwię się, że admini czy też właściciel forum serio nie widzi problemu z tym człowiekiem. Zastanawiam się tylko ile szamba musi się z tego kogoś jeszcze wylać, że ktoś przejrzał na oczy. Cieplutkie pozdrowienia dla naszego ulubieńca ftdp. Ps. serio pomyśl o melissce chociaż tutaj to raczej dobry terapeuta by się przydał bo źle z Tobą.

Użytkownik Arshe edytował ten post 25 października 2021 - 15:01

  • jazz77 i Dastia lubią to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#1704 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 25 października 2021 - 15:17

Dla ścisłości dodam, że wpis ukryłem ja, a nie ftpd (bo był zupełnie nie na temat). 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1705 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 października 2021 - 16:48

A ja dla ścisłości dodam, że 'melisa' piszemy przez jedno 's'. I że wolę rumianek.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1706 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 25 października 2021 - 20:33

A ja dla ścisłości dodam, że 'melisa' piszemy przez jedno 's'. I że wolę rumianek.

Nie tylko człowiek wysokiej kultury osobistej, ale i humanista i intelektualista. Ukłony!


  • Fifty-50 i jazz77 lubią to

#1707 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 października 2021 - 21:21

A ja dla ścisłości dodam, że 'melisa' piszemy przez jedno 's'. I że wolę rumianek.

Ale zauważyłeś, że w twoim przypadku ten Rumianek nie działa? Bo jak bucem byłeś taki jesteś a może nawet wręcz się nasiliło. Myślę że warto zmienić ziółka, albo zasięgać opinii specjalisty.
  • jazz77 lubi to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#1708 leonk1974

leonk1974
  • 117 postów
  • SkądLubuskie

Napisano 30 października 2021 - 21:02

Jestem tu nowy na forum, ale najbardziej denerwuje mnie jasny motyw forum. Właściwie brak możliwości zmiany na ciemny
  • DanielF i revanmj lubią to

#1709 jazz77

jazz77
  • 19 postów

Napisano 02 grudnia 2021 - 11:52

A ja dla ścisłości dodam, że 'melisa' piszemy przez jedno 's'. I że wolę rumianek.

A ja gwoli ścisłości dodam, że jak chcesz cytować, to nie używaj apostrofów tylko cudzysłowów. 


Chce się z wami pożegnać :) Mogłoby być ok., ale macie moderatora (FTPD) który spokojnie nadaje się na terapię. Jest złośliwy, aspołeczny i bezczelny. Nie wiem kto i jak go skrzywdził w dzieciństwie, ale jego problemy nie usprawiedliwiają takiego toksycznego zachowania. Dziwi mnie też brak reakcji ze strony Admina. Po co takie forum. Ono służy tylko do mobingu. Tu żadnej pomocy nie można uzyskać. Zaznaczam, że oczywiście nie dotyczy to pozostałych, ale jestem zdegustowana, więc...

 +1 

 

Ten typ powinien stąd zniknąć. Jest totalnym chamem nieudolnie pozującym na eksperta, zwłaszcza w dziedzinie poprawnej polszczyzny.

Totalna hańba dla myapple.pl


Nasz ulubieniec ftpd jak zwykle w formie. Otóż nasz wspaniałomyślny moderator znowu wylał swój intelektualny chlew na jednego z użytkowników w wątku o baterii iPhone i gdy tylko wielmożnemu zasugerowało się melisskę i zasugerowało, że może jego frustracja wynika z tego, że nie udało mu się wyrwać z tego forum to co zrobił? usunął post (chyba, uderzyło w czuły punkt) i obdarował 4 punktami ostrzeżenia. Cóż za rozrzutność z jego strony. Dziwię się, że admini czy też właściciel forum serio nie widzi problemu z tym człowiekiem. Zastanawiam się tylko ile szamba musi się z tego kogoś jeszcze wylać, że ktoś przejrzał na oczy. Cieplutkie pozdrowienia dla naszego ulubieńca ftdp. Ps. serio pomyśl o melissce chociaż tutaj to raczej dobry terapeuta by się przydał bo źle z Tobą.

+1 

Ten typ jest do wymiany. Mogę się podzielić screenami z korespondencji z panem Bartkiem S. Nie przysporzą mu chwały.  Nie mam czasu na zabawę, ale to się kwalifikuje na jeden paragraf.

Jest zniewagą dla tej społeczności i powinien przestać pełnić tu jakąkolwiek funkcję. I mam to głęboko w d... czy Pan Bartek Stalewski aka ftpd przyzna mi za ten komentarz swoje żałosne punkciki karne, czy na stałe wyrzuci z forum. Nie chce mi się z niego korzystać. Może wrócę, jak on stąd zniknie. 



#1710 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 grudnia 2021 - 13:10

No to się zdecyduj - chcesz dać SZOKUJĄCE SCREENY [ZOBACZ GALERIĘ], czy jednak IDĘ SOBIE Z WASZEJ PIASKOWNICY?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1711 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 02 grudnia 2021 - 13:26

*
Popularny

No to się zdecyduj - chcesz dać SZOKUJĄCE SCREENY [ZOBACZ GALERIĘ], czy jednak IDĘ SOBIE Z WASZEJ PIASKOWNICY?

Zapewne znasz tę zasadę, że jak jesteś na imprezie i jedna osoba Ci mówi, że jesteś pijany, to możesz to zignorować. Jeśli powie to druga osoba, warto się nad tym zastanowić. Jeśli trzecia osoba powie to samo, to nie zastanawiaj się już dłużej, tylko idź się przespać.



#1712 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 grudnia 2021 - 13:28

Nie mogę zrobić nic innego, niż kliknąć 'Like' przy powyższym poście ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1713 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 02 grudnia 2021 - 13:33

Nie mogę zrobić nic innego, niż kliknąć 'Like' przy powyższym poście ;-)

Mógłbyś zrobić więcej, zapewniam Cię.


  • MC_ i Dastia lubią to

#1714 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 grudnia 2021 - 15:47

Wydaje mi się, że jak zwartą grupą uderzycie do Tomka, to mnie w końcu wywali na zbity pysk. Ja lubię sobie przy porannym papierosie poczyścić wątki 'problem z ...' albo pytania w rozmowach ogólnych, więc sam odejść nie zamierzam. Potraktuj to jako oficjalne stanowisko.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1715 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 grudnia 2021 - 23:04

Wydaje mi się, że jak zwartą grupą uderzycie do Tomka, to mnie w końcu wywali na zbity pysk. Ja lubię sobie przy porannym papierosie poczyścić wątki 'problem z ...' albo pytania w rozmowach ogólnych, więc sam odejść nie zamierzam. Potraktuj to jako oficjalne stanowisko.

Problem w tym, że z jakiś niewyjaśnionych okoliczności Tomek broni Twoich pleców. Nie wnikam, ale jedno jest niemalże pewne, nie zależy mu na zadowoleniu forumowiczów tylko trzymaniu starego składu kosztem forumowiczów. Zauważ, że wiele osób ma z Tobą albo raczej z Twoim podejściem do forum problem. Najgorsze jest to, że nie potrafisz przyznać, że takie zachowanie jest niestosowne. Masz totalną samowolę przez co masz z zadzie to czy trzymasz jakikolwiek poziom intelektualny wypowiedzi w wątkach gdzie ktoś popełnił błąd, etc. Nie sądzisz, że gdybyś zmienił nastawienie to wpłynęłoby to na plus? że nam forumowiczom żyłoby się tutaj lepiej? Może zamiast od razu do kosza wrzucać wątki, warto je jednak przenieść w odpowiednie miejsce, a autorowi zwrócić uwagę z uśmiechem w formie nauki co i gdzie powinno być? Serio może warto to przemyśleć? W Szkocji mamy takie fajne powiedzenie: “it’s nice to be nice”
Nic Cię to nie kosztuje, a zmienić może wiele.

Użytkownik Arshe edytował ten post 02 grudnia 2021 - 23:05

  • Dastia i bktpl lubią to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#1716 Jash

Jash
  • 233 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 03 grudnia 2021 - 12:28

Panowie, ale ile można się tak męczyć? Skoro drzewa się nie da przesadzić, ani wyciąć to idę na inną łąkę. Sytuację znam bardzo dobrze, bo to już moje drugie konto na forum i wróciłem w sumie nie wiem z jakiego powodu. Może jakiś wewnętrzny masochizm :D Nie zmienia to faktu, że to forum, a właściwie jego obsługa to ewenement na skalę światową.


  • Dastia lubi to

iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016


#1717 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 grudnia 2021 - 00:48

Nie wnikam, ale jedno jest niemalże pewne, nie zależy mu na zadowoleniu forumowiczów tylko trzymaniu starego składu kosztem forumowiczów.


Bardziej chodzi chyba o to, że ktoś musi czyścić forum z ewidentnie złych rzeczy, a jesteśmy we dwóch z Maćkiem. Nie ma chętnych na tę niewdzięczną robotę moderatora.

Najgorsze jest to, że nie potrafisz przyznać, że takie zachowanie jest niestosowne.


Trochę nieprawda. Ja wiem, że czasami przeginam i to przyznaję. Tylko... (czytaj dalej).

Może zamiast od razu do kosza wrzucać wątki, warto je jednak przenieść w odpowiednie miejsce, a autorowi zwrócić uwagę z uśmiechem w formie nauki co i gdzie powinno być?


Kiedyś, kiedy grono moderatorskie było większe, przyjęliśmy zasadę 'wywalać, bo inaczej się nie nauczą - chyba, że jest dużo sensownych odpowiedzi, to wtedy ost'. Tak mi wpojono, tak działam.

Serio może warto to przemyśleć? W Szkocji mamy takie fajne powiedzenie: “it’s nice to be nice”
Nic Cię to nie kosztuje, a zmienić może wiele.


Ja chyba nie umiem być miły dla ludzi. W sensie, lubię swoją oschłość i bezpośredniość. Nie wiem, w sumie, czemu Ci to teraz piszę - normalnie tego nie przyznaję. Może mam jakiś sentymentalny dzień.


Ale dobra, niech będzie, że w ten sentymentalny dzień postanowiłem Was posłuchać. Ale coś za coś.
Zrobiłem Wam challenge: https://myapple.pl/f...yskusja/page-19
Powodzenia!

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1718 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 02 stycznia 2022 - 18:15

Może się po prostu zastanówcie nad odchudzeniem tego forum. 

Jest pierdylion działów, w większości których i tak nikt się nie udziela, albo jest to post na kwartał, na który nie ma odpowiedzi.

Chore zasady - "tu tylko pytamy", "tu tylko odpowiadamy", "tu nie wolno o oprogramowaniu!!!!!!111",  "tu tylko w zasadzie nie wiadomo co wolno pisać, a co nie" - na co to komu, nie da się w tym labiryncie działów i poddziałów nic znaleźć, nikomu się zresztą nie chce szukać, więc pogódźcie się wreszcie z tym, że wasz wymarzony mega posegregowany układ się nie sprawdza. I nie ma znaczenia z jakiego powodu - po prostu się nie sprawdza i jest nieprzyjazny.

Inna sprawa, że nie spotkałem się nigdy w życiu z drugim forum o dowolnej tematyce, gdzie byłaby tak zażarta walka z rzekomym "offtopikiem" - na siłę przenosicie tematy, kasujecie posty, mimo że zwykle te dyskusje krążą wokół głównego wątku/działu. Ale wszystko musi być 0 lub 1, nic po przecinku. Nie da się w taki sposób zrobić przyjaznych warunków do "życia" społeczności 


  • bktpl lubi to

#1719 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 stycznia 2022 - 22:55

Był plan, że nowa struktura będzie z nowym silnikiem. Niestety, nowego silnika na horyzoncie nie widać, a obecnego burdelu się już raczej 'nie da' wysprzątać.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1720 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 02 stycznia 2022 - 23:32

A co tu sprzątać - zaorać niepotrzebne, praktycznie martwe działy, pozmieniać nazwy gdzie ma to sens, żeby ostatecznie zostały takie najsensowniejsze. Nawet jeśli część tematów/postów przepadnie, to i tak najpewniej nikt tego nawet nie zauważy. Do ogarnięcia w jedno popołudnie spokojnie

#1721 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 stycznia 2022 - 00:00

No cóż, ja mam za małą manę, żeby podjąć taką decyzję globalnie i wykonać te czynności. Zawsze możesz napisać do Tomka i, nie wiem, zaofiarować pomoc, czy coś. Tylko (z doświadczenia) podpowiem, że warto wtedy przyjść z gotowym pomysłem na strukturę.


  • Arshe lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1722 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 stycznia 2022 - 00:46

No cóż, ja mam za małą manę, żeby podjąć taką decyzję globalnie i wykonać te czynności. Zawsze możesz napisać do Tomka i, nie wiem, zaofiarować pomoc, czy coś. Tylko (z doświadczenia) podpowiem, że warto wtedy przyjść z gotowym pomysłem na strukturę.

Aż miło się czyta tak kulturalną i przyjaźnie napisaną odpowiedź :) tak trzymaj :D
  • Fifty-50 i Mikołaj Maciejko lubią to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#1723 mistrzswiata2

mistrzswiata2
  • 4 postów

Napisano 07 stycznia 2022 - 23:37

Moderator WINMACIEK i FTPD to słabi moderatorzy. 

W kosz znajduje dużo tematów, które są ciekawe, ale...
np. zły temat więc do kosza.. a może moderatorze przeniósłbyś ten temat do działu gdzie on pasuje zamiast go usuwać?
lub

np. ktoś opisał swój problem na pół ekranu, a moderator usuwa, bo temat posta powinien bardziej pasować do treści...
Serio? Cisną się na myśl same wulgarne słowa w kierunku tych ludzi. Widać, że jesteście użytkownikami starych urządzeń Apple ;D  


  • bktpl lubi to

#1724 lelekCk

lelekCk
  • 240 postów
  • Skądz południa

Napisano 27 stycznia 2022 - 09:07

Wróciłem na forum po 5 latach, posiedziałem tu miesiąc aby zobaczyć jak funkcjonuje obecnie.

Podsumowanie będzie gorzkie, dla niektórych.

 

Żenująco mała ilość wartościowych konwersacji, można wręcz powiedzieć że to forum widmo. Zakładane wątki przez nowych użytkowników które lecą z automatu do kosza. Zero jakiejkolwiek dyskusji w której warto się udzielać/śledzić.

Ci sami słabi ludzie umiejący wyłącznie rzucać wątki do kosza, mający o sobie mniemanie moderatorów - "śmiech"

Wisienką na torcie niech będzie ostatnia obecność administratora ponad miesiąc temu na forum, którą zostawię bez komentarza.

Generalnie jakość forum szoruje po dnie.


  • Newstad i Dastia lubią to

iPhone 3GS


#1725 Szaden

Szaden
  • 252 postów

Napisano 27 stycznia 2022 - 13:30

Ja również miałem tu spięcia z moderatorami, ale wszystkie zakończone pomyślnie, także nie czuję się pokrzywdzony :P

 

Moderatorzy mogą być jak panie w przedszkolu i prowadzić cię za rączkę przez wszystkie zawiłe zasady i każdą rzecz tłumaczyć kilkukrotnie jak dziecku, albo jak panie w urzędzie oburzone, że czegoś nie wiesz i przerywasz im pasjansa...

 

Mam wrażenie, że czasem administracja wykazuje za mało cierpliwości dla nowych userów, nie znających zasad (np: piszących w złym dziale), ale z drugiej strony zawsze, gdy mój post/temat był usuwany, to byłem dokładnie informowany dlaczego.


Użytkownik Szaden edytował ten post 27 stycznia 2022 - 13:31





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych