Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co cię denerwuje/Czego ci brakuje na Forum ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1839 odpowiedzi w tym temacie

#1601 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 18 marca 2020 - 13:51

Forum moim zdaniem nie jest przede wszystkim miejscem gdzie ktoś powinien znaleźć pomoc

Tytuły nic nie mówiące o treści oraz rażąco niechlujne wyrażanie myśli utrudniają wyszukiwanie pomocy. O ile mam wiele zastrzeżeń do działań tutejszej moderacji i w ogóle do tego, jak to forum jest skonstruowane, co zresztą wielokrotnie wyrażałem, to akurat uważam, że bezmyślne, nic nie znaczące tytuły nie powinny być tolerowane.

 

Jeżeli forum ma być bazą wiedzy dla szukających pomocy użytkowników, to ta baza musi być "przeszukiwalna". Sensowny tytuł jest tutaj kluczowy. W przeciwnym razie będzie tu mnóstwo treści, zmieszanej w wielkim garze do postaci niestrawnego bigosu.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 18 marca 2020 - 14:10


#1602 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 18 marca 2020 - 15:05

Mnie przeszkadza poziom moderacji... nie wiem o co chodzi z tym wrzucaniem do kosza tematów, bo temat wątku nie podobał się moderatorowi. Moim zdaniem jest to bardziej fanaberia mająca na celu pokazać ja tu rządzę. Poza tym nie każdy umie się tak samo wyrażać a zwracanie komuś uwagi, albo usuwanie go z dyskusji bo zdaniem moderatora sposób wyrażania się nie pasuje do innych członków grupy jest przejawem braku kultury osobistej. Mam propozycję, by dać ludziom normalnie z tego forum korzystać... nawet tym którzy być może nie sa tak "elokwentni" jak moderatorzy... ewentualnie może zróbcie rozwijaną listę dostępnych, przykładowych tytułów wątku skoro moderatorzy maja alergię na inny niz ich sposób myślenia... Forum moim zdaniem jest przede wszystkim miejscem, gdzie ktoś powinien znaleźć pomoc w kwestiach sprzętowych, a jest to znacznie utrudnione przez taki rodzaj moderacji i zniechęca do korzystania z tego forum...

Ja nie traktuję tego w ramach fanaberii, ale raczej jako coś mniej niż ostrzeżenie. Można pisać ostrzeżenia, ale raz, że zabiera to więcej czasu, a dwa, że jak ktoś jest nowy, to może się zniechęcić, bo jednak trochę przykro jest dostać ostrzeżenie przy pierwszym wpisie. Chyba tak lepiej jest dla wszystkich, ale może się mylę.

A co do samych tytułów, to raz, że jest to spore forum, więc w opisowy tytuł jest przydatny, a dwa, że ułatwia wyszukanie czegoś. Jak ktoś nie umie się wyrazić, to może choćby wstawić w nawiasach model urządzenia, operatora czy wersję oprogramowania i już jest dużo lepiej. 

Ponadto, jak ktoś pisze temat w stylu „Problem z MacBookiem Pro”, to od razu widać, że żadnych zasad nie przeczytał przed zamieszczeniem wpisu. W związku z tym kosz jest zasadny. Tytuł mogę poprawić, jeśli ktoś popełnił literówkę czy nie wyraził się najlepiej. Nie będę wymyślał go na nowo, bo ktoś traktuje go tylko jako pole do wypełnienia czymkolwiek i nie przestrzega zasad. 

Jak ktoś ma wątpliwości, czy coś jest akceptowalne, to moje wiadomości prywatne są otwarte i zawsze staram się pomóc. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1603 a.s-6704ce448e

a.s-6704ce448e
  • 842 postów

Napisano 18 marca 2020 - 15:55

Ja nie traktuję tego w ramach fanaberii, ale raczej jako coś mniej niż ostrzeżenie. Można pisać ostrzeżenia, ale raz, że zabiera to więcej czasu, a dwa, że jak ktoś jest nowy, to może się zniechęcić, bo jednak trochę przykro jest dostać ostrzeżenie przy pierwszym wpisie. Chyba tak lepiej jest dla wszystkich, ale może się mylę.

A co do samych tytułów, to raz, że jest to spore forum, więc w opisowy tytuł jest przydatny, a dwa, że ułatwia wyszukanie czegoś. Jak ktoś nie umie się wyrazić, to może choćby wstawić w nawiasach model urządzenia, operatora czy wersję oprogramowania i już jest dużo lepiej. 

Ponadto, jak ktoś pisze temat w stylu „Problem z MacBookiem Pro”, to od razu widać, że żadnych zasad nie przeczytał przed zamieszczeniem wpisu. W związku z tym kosz jest zasadny. Tytuł mogę poprawić, jeśli ktoś popełnił literówkę czy nie wyraził się najlepiej. Nie będę wymyślał go na nowo, bo ktoś traktuje go tylko jako pole do wypełnienia czymkolwiek i nie przestrzega zasad. 

Jak ktoś ma wątpliwości, czy coś jest akceptowalne, to moje wiadomości prywatne są otwarte i zawsze staram się pomóc. 

Nie będę wdawała się w polemizowanie, bo nie mam na to czasu a Ty i tak nie przyjmiesz tego do wiadomoaci. Powiem Ci tylko jak ja to widzę -

 

1. Wyszukiwania przez bardziej rozwinięty temat nie pomoże i wiem to z autopsji (to forum jest niemal nieprzeszukiwalne :D ) ułatwić przeszukiwanie to mogłoby wprowadzenie obowiązku dodawania fraz po których wątek będzie filtrowany... 

2. twierdzisz że wystarczy dodać model urządzenia albo wersję oprogramowania... Ok. załóżmy mam firmę a w niej MB12, 2X MBP i MBA i do tego jeszcze Maca Mimi i MacPro i teraz chce zainstalować Catalinę na każdym z nich? Naprawdę istotne jest by wymienić wszystkie modele jakie posiadam skoro nie chodzi mi o problem z laptopem tylko o to czy system operacyjny jest sensowny? Moim zdaniem nie ma to większego sensu, bo laptop w tym przypadku nie ma znaczenia dla autora wątku...

3. Dlaczego odrazu masz dawać komuś ostrzeżenie - może warto na priv coś wrzucić... poza tym czemu właściwie tematy sa nieedytowalne? Miałam taki przypadek ze wtargnął mi błąd i przez przypadek zamiast go poprawić niechcący kliknęłam zapisz... i co? musze czekać aż Ty to usuniesz, bo ja nic z tym nie mogę zrobić... możesz powiedzieć dlaczego? Albo dlaczego musisz to usunąć zamiast np. w wątku poprosić by na przyszłość tak lub inaczej formułować tematy...

4. Twierdzisz, ze możesz edytować temat ale nie będziesz go przerabiał [bo Ci się nie chce], ok. ale ile zajęłoby Ci w moim wątku "Instalacja Cataliny" dopisanie słowa MB12... naprawdę więcej niż kliknięcie usuń...?

5. a propose ostatniego zdania.... Ty nie masz czasu by po kimś poprawić tytułu, ale ten ktoś ma do Ciebie pisać i tracić pół dnia by mieć pewność że wątek poprawnie zatytułował ... wow... wymagania jak przy doktoracie.... 

 

Daj spokój ... trochę przesadzacie... 


Tytuły nic nie mówiące o treści oraz rażąco niechlujne wyrażanie myśli utrudniają wyszukiwanie pomocy. O ile mam wiele zastrzeżeń do działań tutejszej moderacji i w ogóle do tego, jak to forum jest skonstruowane, co zresztą wielokrotnie wyrażałem, to akurat uważam, że bezmyślne, nic nie znaczące tytuły nie powinny być tolerowane.

 

Jeżeli forum ma być bazą wiedzy dla szukających pomocy użytkowników, to ta baza musi być "przeszukiwalna". Sensowny tytuł jest tutaj kluczowy. W przeciwnym razie będzie tu mnóstwo treści, zmieszanej w wielkim garze do postaci niestrawnego bigosu.

absolutnie tytuł tu nie pomoże przy wyszukiwaniu ... juz próbowałam i raczej ciężko coś na tym forum znaleść... poza tym nie ma nic niechlujnego w wyrażeniu " instalacja Cataliny" jeśli komus chodzi o instalację tego systemu... a jak miałam napisać według Ciebie - Catalina na wakacjach ? ... Misz Masz  to i tak jest ... forum jest tak przeszukiwalne że nikt nic nie może wyszukać i ciągle te same wątki tworzy... to widać na pierwszy rzut oka...


Użytkownik a.s edytował ten post 18 marca 2020 - 15:51

MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 


#1604 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 18 marca 2020 - 16:12

Nie będę wdawała się w polemizowanie, bo nie mam na to czasu.

Wow! Aż strach pomyśleć, jak długi byłby Twój powyższy post, gdybyś miała czas.  :D

 

Cóż, fakt faktem, że na forum jest burdel, co ma szereg przyczyn. Zarówno nieczytelny układ, gąszcz regulaminów, nierówna jakość moderacji, jak i olewcza, a często roszczeniowa postawa części użytkowników. Tego świata się już nie da uratować.


  • a.s-6704ce448e lubi to

#1605 a.s-6704ce448e

a.s-6704ce448e
  • 842 postów

Napisano 18 marca 2020 - 16:19

Wow! Aż strach pomyśleć, jak długi byłby Twój powyższy post, gdybyś miała czas.  :D

 

Cóż, fakt faktem, że na forum jest burdel, co ma szereg przyczyn. Zarówno nieczytelny układ, gąszcz regulaminów, nierówna jakość moderacji, jak i olewcza, a często roszczeniowa postawa części użytkowników. Tego świata się już nie da uratować.

 

Roszczeniowa postawa użytkowników...? jeśli pijesz do mnie to kto tutaj jest roszczeniowy? tytuł wątku "Co cię denerwuje/czego Ci brakuje na forum" więc wyraziłam swoją opinię (i chyba jednak nie tylko swoją, bo takie "roszczenia" już były). Natomiast roszczeniowa postawa nic nie ma tu do rzeczy, bo nikt by ni czego sobie nie rościł, gdyby porządnie to forum działało. Problemem jest w tym, że nikomu nic nie chce się przerobić, by było lepiej tylko stawia się na psucie krwi użytkownikom...


  • Sebosz lubi to

MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 


#1606 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 18 marca 2020 - 16:35

Roszczeniowa postawa użytkowników...? jeśli pijesz do mnie to kto tutaj jest roszczeniowy? 

Wymieniłem szereg różnych czynników, nie wskazując, który do kogo się odnosi, ale jeśli uważasz, że ten akurat jest do Ciebie, to przecież nie zabronię Ci się z nim identyfikować. Pozdrawiam!



#1607 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 18 marca 2020 - 16:38

winmaciek - spore forum? Ty tak na serio? Aktywnych użytkowników jest nas piszących ilu? 10-15 plus moderacja. Tematów czy postów na forum dziennie 5 do 10 z czego ile razy nie odpalę forum to połowa jest w koszu.
Serio nie można tego jakoś logicznie ogarnąć?
Ja, powiem szczerze mam coraz mniej ochoty na wchodzenie tutaj bo raz ze nic się nie dzieje, a dwa, o czym pisałem wyżej połowa napisanych tematów na dzień dobry w koszu. Zrozumiałbym jakby to było forum, jedno z tych na których bywam najczęściej gdzie liczba postów/tematów dziennie to 15 stron a na każdej stronie 15 wątków, ale tu? Przecież to jest forumowy dom spokojnej starości.
  • Sebosz, a.s-6704ce448e i Mikołaj Maciejko lubią to

#1608 a.s-6704ce448e

a.s-6704ce448e
  • 842 postów

Napisano 18 marca 2020 - 17:01

Wymieniłem szereg różnych czynników, nie wskazując, który do kogo się odnosi, ale jeśli uważasz, że ten akurat jest do Ciebie, to przecież nie zabronię Ci się z nim identyfikować. Pozdrawiam!

nie bądź złośliwy :D :D :D 


MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 


#1609 iDoit Serwis Apple

iDoit Serwis Apple
  • 451 postów
  • Płeć:
  • Skądwarszawa

Napisano 18 marca 2020 - 18:21

Mnie zadziwia zakaz zadawania pytań w niektórych działach. Można tylko stwierdzać, ale nie pytać. 


Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa
Warszawa, ul. Gagarina 31

 

Pogwarancyjny Serwis iPhone Wrocław

Wrocław, Kościuszki 65


#1610 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 18 marca 2020 - 19:54

Być może forum zarządzają ludzie o poglądach mocno zbliżonych do naszej polszy. W każdym bądź razie, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
No i póki co najwiecej roboty ma moderacja bo póki co więcej znika niż pojawia się na tym forum.

iPhone 11


#1611 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 marca 2020 - 10:18

Osobiście jako moderator częściowo wasze rozumiem Wasze pretensje, jednak odniosę się tylko do jednej:
 

(...) twierdzisz że wystarczy dodać model urządzenia albo wersję oprogramowania... Ok. załóżmy mam firmę a w niej MB12, 2X MBP i MBA i do tego jeszcze Maca Mimi i MacPro i teraz chce zainstalować Catalinę na każdym z nich? Naprawdę istotne jest by wymienić wszystkie modele jakie posiadam skoro nie chodzi mi o problem z laptopem tylko o to czy system operacyjny jest sensowny? Moim zdaniem nie ma to większego sensu, bo laptop w tym przypadku nie ma znaczenia dla autora wątku


Obowiązek podania modelu sprzętu oraz wersji oprogramowania to bezapelacyjny warunek zatwierdzenia postu . Ja - może jako "techniczny" - dam sobie radę po opisie, czy wyczytam model sprzętu z logu (choć często i tego nie da się zrobić), ale są tacy co nie dadzą rady. Dlatego, mimo że staram się Wam ułatwić życie edytując, przenosząc czy często wręcz wyciągając temat z kosza, bez podstawowych danych sam wywalam taki temat "w kosmos" - i to się nie zmieni.


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com

#1612 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 19 marca 2020 - 14:08

Czego wy oczekujecie zmian jak Admin tego forum wypowiadał się w tym wątku prawie 2 lata temu, a posta napisał w styczniu...

Cytując regulamin forum:

 

Prawo do ostatecznej decyzji dotyczącej zawartości merytorycznej i kierunku rozwoju forum mają Administratorzy. Mogą oni konsultować swoje pomysły z Użytkownikami Forum a także Moderatorami , zachowują jednak przywilej ostatniego słowa.

 

Nie twierdzę, że Moderatorzy nie przekazują jakichś wybranych wiadomości z tego bądź innego tematu gdzieś do Admina, albo wspólnych, ukrytych dla użytkowników, tematów, chociaż na to nie wygląda.

 

Rozumiem, każdy ma prywatne życie i sprawy ważniejsze niż forum, ale przez ostatni (naciągany) rok, a już na pewno od ostatnich 6 miesięcy pojawiają się posty w tym temacie na temat działań moderatorów, syfu panującego na forum a także prośby o ogarnięcie tego, czy nawet wprowadzenie ciemnej skórki na forum (co bodajże spotkało się bez odzewu, ale nie pamiętam), a Administratorowi się nie chce nawet napisać, czy dotarły do niego jakieś wiadomości i czy planuje coś działać. Cisza jak makiem zasiał, a zapis dotyczący konsultacji z Użytkownikami to chyba jakaś kpina.

 

Lipa.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 19 marca 2020 - 14:27

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#1613 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 20 marca 2020 - 09:06

Napisano 18 marca 2020 - 23:27

Witam,mam taki problem, otóż nie można nic pobrać na telefon poprzez przeglądarke google chrome , w safari wszystko działa normalnie,pliki się pobierają . Też tak macie ? Dodam też że np. jak włącze radio internetowe w google chrome (to w zasadzie drugi problem) to po chwili radio się wyłącza,tak jakby w uśpienie je wprowadza ,patrzyłem czy może wifi się wyłącza ale nie, w safari takie coś nie występuje ... Dlaczego tak się dzieje ?

 
ftpd
 

A teraz jeszcze raz, ale po polsku.

 

 

 

 

 

Temat: 

KOSZ: Brak możliwości pobrania pliku przez przeglądarkę Googlechrome

 

Napisano dziś, 00:18

 

Witam,mam taki problem, otóż nie można nic pobrać na telefon poprzez przeglądarke google chrome , w safari wszystko działa normalnie,pliki się pobierają . Dlaczego ?
 
ftpd
 
Miało być po polsku.
 
Ja wszystko rozumiem, ale bez przesady. Czego tu nie rozumiesz w tym poście? Kasuje i kasuje chłopu post za postem. Nie zdajesz sobie sprawy, że są na świecie ludzie z rożnymi dysleksjami i innymi ułomnościami (często niepełnosprawnościami), przez które nie są w stanie zaspokoić twoich wysokich wymagań językowych???  Opanuj się trochę, to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Użytkownik Regiss edytował ten post 20 marca 2020 - 09:14

  • Mateusze lubi to

iPhone 15 Pro


#1614 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 20 marca 2020 - 12:21

Jak widać niektórych celem życia jest zatruwanie go drugim. Ręce opadają.



#1615 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 marca 2020 - 13:54

Nawet nie wiesz, na ile błędów nauczyłem/zmusiłem się już przymykać oko. Rozumiem, że społeczeństwo zgłupiało i internet jest pełen kretynów, którzy nie potrafią sklecić sensownego zdania w języku ojczystym. Żyję z tym, ale nie będę tolerował rażących błędów. Spacje przed znakami przestankowymi są rażącym błędem; 'witam mam taki problem' powoduje u mnie skok agresora o miliard %.


  • NoneZ lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1616 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 20 marca 2020 - 13:57

To może rano, przed otwarciem forum szklanka Melisy? ;) Mnie też pewne oczywiste błędy rażą, ale daleko mi do bycia Grammar Nazi. Nie popadajmy w skrajności, szkoda życia na pierdoły.



#1617 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 20 marca 2020 - 14:00

Nie wiem jak to skomentować, brak słów. Niektórzy po prostu nie potrafią inaczej ( z różnych powodów), to znaczy że nie mogą liczyć na pomoc na tym forum ? Zastanów się trochę. Jak jesteś taki nerwowy to się melisy napij i odejdź od komputera. Wyjdzie to wszystkim na tym forum na dobre.

iPhone 15 Pro


#1618 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 marca 2020 - 14:01

Re: up.

Specjalnie wrzuciłeś te spacje po '(' i  przed'?', prawda? Taka pokazówa?

 

Re: JacentyEsz.
A ja jestem Grammar Nazi, specjalnie o tym nawet informuję w sygnaturce. I dobrze mi z tym.

 

Ogólnie.
Wrzucę swój stary artykuł: https://myapple.pl/p...ylo-sie-latwiej i po raz kolejny przypomnę, że to forum to nie jest komercyjna usługa, gdzie można wrzucić cokolwiek i domagać się odpowiedzi na podstawie 'płacę - wymagam'. Robimy to wszyscy (mam na myśli nie tylko Moderację, ale ogólnie wszystkich Użytkowników) bo chcemy w wolnych chwilach. Ja nie chcę dostawać raka oczu w wolnych chwilach, chronię też przed tym innych.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1619 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 20 marca 2020 - 14:01

Spacje przed znakami przestankowymi są rażącym błędem; 'witam mam taki problem' powoduje u mnie skok agresora o miliard %.

Spacje przed znakami interpunkcyjnymi są co najwyżej złą praktyką, ale w ogóle nie są błędem językowym, w tym znaczeniu, że żadna reguła językowa, o ile czegoś nie przespałem, nie odnosi się do tego.

 

Błędem językowym, choć też nie rażącym, jest natomiast użycie średnika zamiast kropki na końcu zdania.



#1620 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 20 marca 2020 - 14:07


Re: up.
Specjalnie wrzuciłeś te spacje po '(' i przed'?', prawda? Taka pokazówa?

Re: JacentyEsz.
A ja jestem Grammar Nazi, specjalnie o tym nawet informuję w sygnaturce. I dobrze mi z tym.

Ogólnie.
Wrzucę swój stary artykuł: https://myapple.pl/p...ylo-sie-latwiej i po raz kolejny przypomnę, że to forum to nie jest komercyjna usługa, gdzie można wrzucić cokolwiek i domagać się odpowiedzi na podstawie 'płacę - wymagam'. Robimy to wszyscy (mam na myśli nie tylko Moderację, ale ogólnie wszystkich Użytkowników) bo chcemy w wolnych chwilach. Ja nie chcę dostawać raka oczu w wolnych chwilach, chronię też przed tym innych.

Nie specjalnie, po prostu nie mam zboczenia na ten temat i nie zwracam na to uwagi. To jest luźna gadka na forum, a nie dyktando.

Użytkownik Regiss edytował ten post 20 marca 2020 - 14:09

  • Sebosz lubi to

iPhone 15 Pro


#1621 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 marca 2020 - 14:12

To zacznij, bo będę Ci kasował wątki ;-)


Słuchajcie, od zawsze jest tutaj zasada, że 'płacze na moderację kierujemy do administracji'. Przedstawiliście swoje zdanie, ja swoje. Nie zamierzam tego zmieniać, możecie uderzać wyżej, jeśli się Wam to nie podoba. Ja tę dyskusję kończę.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1622 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 20 marca 2020 - 16:13

 ;-) czy :-) tak z ciekawości  :) 



#1623 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 20 marca 2020 - 16:26

Słuchajcie, od zawsze jest tutaj zasada, że 'płacze na moderację kierujemy do administracji'. Przedstawiliście swoje zdanie, ja swoje. Nie zamierzam tego zmieniać, możecie uderzać wyżej, jeśli się Wam to nie podoba. Ja tę dyskusję kończę.

No to zapraszamy Admina do tego tematu. Po to ten temat jest, prawda? Tylko, że Admin od pół roku się tutaj nie pojawia, więc nie wiem gdzie mielibyśmy pisać. Na PW?


  • Sebosz lubi to

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#1624 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 marca 2020 - 16:38

 ;-) czy :-) tak z ciekawości  :) 

 

Całe życie używam ';-)'. Pamięć mięśniowa.

 

No to zapraszamy Admina do tego tematu. Po to ten temat jest, prawda? Tylko, że Admin od pół roku się tutaj nie pojawia, więc nie wiem gdzie mielibyśmy pisać. Na PW?

 

Tak, na PW najprościej.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1625 wojtek0706

wojtek0706
  • 77 postów
  • SkądDüsseldorf/Szczecin

Napisano 12 kwietnia 2020 - 13:31

Panie Globar Global moderator, już czas, żeby pan przestał być moderatorem, bo nie nawisc
nienawiść do ludzi, ta złość, cwaniactwo ipt itp. – jest pan tym przeżarty, wypalony.


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 12 kwietnia 2020 - 17:39
W ramach świątecznego altruizmu pozwoliłem sobie uczytelnić, żeby do „inkryminowanego” na pewno dotarło. Bezstresowej Wielkanocy dla wszystkich!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych