Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z widgetami.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 orius

orius
  • 370 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój, PL

Napisano 20 września 2011 - 19:56

niedawno postawiłem sobie Liona na czysto i widzę mały problem z widgetami, otóż zazwyczaj mam ustawione zegary na Nowy York/Warszawa/Tokio oraz giełdę na waluty EURPLN=x/GBPPLN=x/USDPLN=x jednak za każdym razem gdy uruchomię ponownie komputer zegary przestawiają mi się na Warszawa/Warszawa/Tokio a giełda wraca do pierwotnych ustawień czyli jakiś formułek o których nie mam pojęcia i które mnie nie interesują. trochę mnie to wkurza bo były to wygodne rozwiązania dla mnie a tak muszę teraz ciągle sprawdzać po jakiś stronach te rzeczy, nie wiem czemu nagle przestało działać.

#2 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 20 września 2011 - 20:07

masz system beta przejdź na SL, albo przyzwyczaj się się do takich zagrywek ja by na twoim miejscu naprawił uprawnienia (wcześniej wywal widgety) możesz to zrobić w disk utillity lub użyj applejacka jak nie zadziała czekaj na poprawki systemowe beta2

#3 orius

orius
  • 370 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój, PL

Napisano 20 września 2011 - 20:36

ściągnąłem Applejack 1.6 ale okazało się że nie działa on Lionem. pozmieniałem uprawnienia aplikacji z "tylko do odczytu" na "do odczytu/zapisu" w ustawieniach aplikacji - nic nie dało, tylko tyle że zegary się nie przestawiły ale z giełdą dalej jest problem. i jak już jestem przy źle działających aplikacjach - iTunes nie chce za cholerę zapamiętać mi rozmiaru i umiejscowienia okna, mam 13" MacBooka i nie chcę ani nie potrzebuję by uruchamiał mi się on na 3/4 ekranu, a ciągłe zmniejszanie i zmienianie pozycje jest uciążliwe. na pewno nie da się jakoś tego ponaprawiać? do SL nie chce mi się za bardzo wracać.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych