Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Adobe CS3 Design Premium PL - czy będzie działał pod Mac OSX 10.6 Snow Leopard?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 dambyd

dambyd
  • 120 postów

Napisano 19 września 2011 - 08:53

Witam, Dokładnie jak w temacie - zamierzam kupić nowego iMaca - jest on sprzedawany z systemem 10.6 - obecnie pracuję na Macu Pro (10.4.11), z zainstalowanym w/w CS3. Jeżeli CS3 jest na 10.6 niestabilny to ewentualnie pytanie czy na 10.5 będzie chodził? Gdyby ktoś coś wiedział w tym temacie - będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

#2 Jeremy

Jeremy
  • 378 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 września 2011 - 20:38

Ale CS3 na 10.6 chodzi bardzo dobrze.

#3 dambyd

dambyd
  • 120 postów

Napisano 20 września 2011 - 12:37

Właśnie stąd moje pytanie - nie miałem dotychczas możliwości prac na 10.6 a sprzedawca zastrzegł że nie daje gwarancjii czy kupiony przeze mnie kilka lat temu CS3 pl będzie stabilnie chodził pod 10.6. Jeśli to sprawdzona wiadomość to świetnie - nie będę musiał kombinować z przinstalowywaniem systemu w dół - bardzo dziękuję za informację i pozdrawiam:)

#4 tinto_brass

tinto_brass
  • 105 postów

Napisano 24 września 2011 - 19:53

sam pracuje na cs3 i 10.6 i smiga az milo :-)

#5 dambyd

dambyd
  • 120 postów

Napisano 03 października 2011 - 13:58

Witam, Bardzo wszystkim dziękuję za informacje. Od tygodnia mam już iMaca z 10.6.8 i potwierdzam to co napisaliście - CS3 design premium pl, na którym pracuję - śmiga i szczerze powiem - lepiej się na nim pracuje niż pod 10.4.11, który mam na macu pro (zniknął m.in. problem irytującej "piłki plażowej" pojawiającej się i trwającej czasami kilkanaście (!!!!) minut przy zapisywaniu plików). Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

#6 dambyd

dambyd
  • 120 postów

Napisano 24 października 2011 - 10:16

Witam, Czy wersja Twojego photoshopa to 10.0 czy 10.01 - na mojej płycie instalacyjnej z cs3 pl jest niestety ps 10.0 i nie działa funkcja "zachowaj dla internetu" - do niedawna można było ściągnąć łatę ze strony adobe, ale od zeszłego tygodnia jest ona już niedostępna dla wersji polskiej. Niestety nie zarchiwizowałem sobie tego pliku parę lat temu... Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację w tym temacie. Pozdrawiam

#7 dambyd

dambyd
  • 120 postów

Napisano 25 października 2011 - 08:14

Witam, Rozmawiałem wczoraj z konsultantem z Adobe - twierdził że niemożliwe jest zainstalowanie cs3 na SL 10.6.8 - zostałem również poinformowany o braku wsparcia dla tego pakietu w wersji pl - bo jest to już stary pakiet i najlepiej będzie dokonać upgreadu do wersji 5 lub zakupienie nowego pakietu cs 5.5 Reasumując - jeśli ktoś taki jak ja kupił cztery lata temu maca pro dual core 2,66 Intel Xeon z pakietem cs3 pl - i jeśli nie zarchiwizował uaktualnień to jest niestety frajerem bo przy awaryjnej reinstalacji nie uzyska wsparcia. Na dziś mogę od siebie dodać że cs3 spokojnie chodzi również - wbrew temu co mówił konsultant - na nowym iMacu 21.5'' 3,2 Ghz IC i3 pod systemem SL 10.6.8 - niestety warunkiem podstawowym jest posiadanie przynajmniej tego poniższego uaktualnienia - ponieważ psw wersji 10.0 nie będzie poprawnie pracował pod żadnym systemem. Jeśli chodzi o nieszczęsnego photoshopa - może komuś przydać się ta informacja - uaktualnienie photoshopa cs3 extended pl z wersji 10.0 do 10.01 znajduje się tu: Download free update for Adobe, FileMaker and WinSoft International software do pobrania konieczne jest założenie konta na stronie - w wybieraniu należy podać wersję dla windows bo podanie wersji mac ściągnie wersje win - i tyle. W związku z powyższym proszę o zamknięcie tematu Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych