Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaką taryfę wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#26 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 21 września 2011 - 22:13

ja tym bardziej... Chwalą się tym darmowym internetem, ale już o tym, że poza jakimś obszarem zgarniają kasę to nie. No nic... jutro idę wycofać umowę, no chyba, że znajdą jakieś kruczki prawne, że nie mogę zerwać, bo coś tam, coś tam.

#27 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2011 - 22:16

W Play Fresh (karta) nie ma podziału na obszary. Dziwna sprawa.

#28 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2011 - 22:19

Siostrzyczka ma abonament w Playu i nie ma żadnego podziału , co miesiąc 1GB , po wykorzystaniu 1GB zwalnia do masakrycznej prędkości ale dalej działa i można korzystać bezpłatnie

#29 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 21 września 2011 - 22:36

Jutro podjadę do punktu, w którym podpisałem umowę i się dowiem, bo na razie jestem... zdenerwowany.

#30 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2011 - 22:37

W ustawieniach iPhone'a możesz ręcznie wybrać operatora - wybierz POL. Wtedy nie będziesz dodatkowo płacił - poza strefą stracisz zasięg.

#31 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 21 września 2011 - 22:42

W ustawieniach iPhone'a możesz ręcznie wybrać operatora - wybierz POL. Wtedy nie będziesz dodatkowo płacił - poza strefą stracisz zasięg.


Tak, wiem. Można też co chwilę wpisywać *104# i będę wiedział czy jestem w tej strefie czy nie, ale nie o to chodzi... Wole mieć mniej tych mega a mieć uczciwie a nie dużo, ale pod jakimś warunkiem.

#32 Gabi2

Gabi2
  • 3 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 13:56

Czy ktoś mógłby mi polecic jakaś taryfę (fajną i tanią) w orange dla firm, mam salon kosmetyczny i chciałabym tam wrzucić chociaż część kosztów.

#33 Gabi2

Gabi2
  • 3 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 20:57

Konsultant Klienta

Zdecydowałam się na telefon , oczywiscie Iphone :) A czy ktos z was korzystał może z "tzw. Konsultantów Klienta". Dostałam namiar na Panią Magdalenę Czerw ([URL="http://orangefirma.pl"]Orangefirma.pl[/URL]). Koleżanka korzystała z jej uslug, zobaczymy co dla mnie znajdzie.

#34 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 06:54

Jak wczoraj patrzalem na ceny telefonow i jakie abonamenty sa w Orange to przebija cenami wszystkich, Plusa, T-mobile i Play w Play wychodzi najtaniej i najwiecej. Mam kilka numerow w Play i kilka urzadzen od nich i jest super. I Pad 3 za free :) a w orange za ta kase za 900 zloty... parodia ALe kazdy robi "chyba" swiadomy wybor ;p

#35 Gabi2

Gabi2
  • 3 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 20:32

W jakiej ofercie masz Ipad 3 za free ?? Mozesz podesłać namiar ?

#36 Harrunio

Harrunio
  • 325 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 sierpnia 2012 - 21:12

Jak znam życie to pewnie oferta jest taka że taniej wyjdzie kupić iPada w autoryzowanym sklepie :D Chociaż swoją drogą to ja niedługo będę przedłużał abonament w Play i znalazłem super ofertę 65PLN i wszystkiego dużo za dużo jak dla mnie ale ...... za 260 PLN dostane PS3 :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych