Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[moderatorzy] Był temat,nie ma tematu!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#201 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 01 marca 2007 - 03:07

Poza wyznaczeniem funkcji, Code może z tej funkcji również zdjąć każdego.

:)
Tego to chyba nigdy się nie doczekamy.
Poza tym nie mógłbyś prowadzić swojej jawnej działalności.
A może i tajnej ? to takie modne teraz w PL. ;)

#202 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2007 - 16:28

Drogi kolego. Jeżeli masz w stosunku do mnie jakieś zarzuty, to przestań zgrywać Piotrusia Pana, tylko rzuć konkretami. TIA

#203 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 01 marca 2007 - 18:10

Drogi kolego. Jeżeli masz w stosunku do mnie jakieś zarzuty, to przestań zgrywać Piotrusia Pana, tylko rzuć konkretami. TIA


Ja nie mam żadnych zarzutów.
Jeśli zrobiłeś coś nie tak, to powinieneś je mieć sam w stosunku do siebie.
Ja nie jestem uprawniony do tego żeby Tobie zarzuty przedstawiać.

Ja mam rzucać konkretami, dowodami itd. ?
Ja to już znam doskonale w Twoim wydaniu.

Ja uważam że było by milo , wesoło i radośnie jakbyś sam napisał np.

" Drodzy Myapplekowiczowie jestem kretem, żadna praca nie hańbi, ktoś to musi robić i mieć nad Wami oko. Tak poza tym to Wam chętnie pomagam i na pewno z tego korzystacie i dalej będziecie korzystać " :)

Możesz tez napisać:

"na forum jest kolega który ma nie zła fantazje, czepia bez sensu, nie ma dowodów ,rządnych konkretów, wymyśla bzdury o bezpieczeństwie komputerów Apple, przecież każdy wie że nie ma możliwości włamek do kompa Apple i zassania sobie trochę danych, a jakiekolwiek Forum to już na pewno w tym nie pomaga, bo przecież ludzi posiadających kompy Apple można namierzyć przy pomocy czarnego ołtarza z przywiązaną nagą dziewicą i zwłokami kota,itd." :)

Czyż nie lepiej do tego podejść radośnie i bez stresowo ? :)
Przecież ani jedno , ani drugie nikomu nie przeszkadza.

Powodzenia w ciężkiej pracy.

ps.1.Cieszy mnie ze słuchasz muzyki przy której tworzeniu sporo lat temu miałem przyjemność uczestniczyć .

ps.2. Widze ze się watki zamykają http://www.myapple.p...?t=34110&page=2
Czyli jedynie słuszna informacja , dyskusja, i żarty mogą być przedstawiane. :) Miłego zamykania.

#204 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 01 marca 2007 - 18:25

:)
Tego to chyba nigdy się nie doczekamy.
Poza tym nie mógłbyś prowadzić swojej jawnej działalności.
A może i tajnej ? to takie modne teraz w PL. ;)


Drogi kolego. Jeżeli masz w stosunku do mnie jakieś zarzuty, to przestań zgrywać Piotrusia Pana, tylko rzuć konkretami. TIA


[url]http://www.myapple.pl/showthread.php?t=10930[/url] ???????????????????????

#205 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 marca 2007 - 18:30


ps.2. Widze ze się watki zamykają http://www.myapple.p...?t=34110&page=2
Czyli jedynie słuszna informacja , dyskusja, i żarty mogą być przedstawiane. :) Miłego zamykania.


Przypominam o istnieniu dwoch narzedzi: "raportuj" i "wyslij prywatna wiadomosc". Jesli uwazasz, ze ktos cos napisal nie tak, nieslusznie zamknal watek: zraportuj taki post. Jesli masz powody, by watek istnial dalej , napisz mi (bo ja go zamknalem ) prywatna wiadomosc. Znany jestem z braku sympatii do SADu, watek zamknalem bo poziom zartu siegnal dna. Zawsze mozesz probowac mnie przekonac, ze tolerowanie pustoslowia i gra w skojarzenia są na forum niezbedne, potrzebne i przydatne. Wnosi ozywcza atmosfere i powoduje, ze wszyscy swietnie sie bawia. Wtedy otworze watek.

#206 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2007 - 19:11

Ja nie mam żadnych zarzutów.
Ja nie jestem uprawniony do tego żeby Tobie zarzuty przedstawiać.

Więc trzymaj się tej wersji i skończ z insynuacjami pod moim adresem.

#207 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 01 marca 2007 - 20:18

Co do wątku o SAD'ie to uważam ze mogła by się rozwinąć świetna i zabawna sytuacja ale moderator moderatorem i nie kłócę się ponieważ pewnie miał jakieś słuszne pobudki i dlatego jest moderatorem bo jest odpowiedzialnym i sprawdzonym "pracownikiem porządkowym" . Pomysł z raportowaniem - jak najbardziej pomysł z reputacją - jak najbardziej ale jak się za dużo pozwala i robi się zbyt skąplikowany system zaczynają się niejasności i konflikty . Doskonałym przykładem jest demokracja i to nie chodzi o Polskę tylko o system - niby się sprawdza a jest syf ... @Heidi A tak tak Heidi mam coś pod twoim adresem ! Możesz mi zdradzić tajemnice skąd masz taką fajną czapkę ? Chciałem sobie taką kupić tylko ze z białym jabuszkiem ale takie oldschool również mi się podoba :D

#208 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 marca 2007 - 20:20

Co do wątku o SAD'ie to uważam ze mogła by się rozwinąć świetna i zabawna sytuacja


Okej. Przekonałeś mnie. Odwieszę tamten wątek.

#209 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2007 - 20:22

A tak tak Heidi mam coś pod twoim adresem ! Możesz mi zdradzić tajemnice skąd masz taką fajną czapkę ? Chciałem sobie taką kupić tylko ze z białym jabuszkiem ale takie oldschool również mi się podoba :D

Mnie się podoba wyłącznie wersja tęczowa. A czapka? No cóż, wyjazdy, eBay, Allegro. W domu mam cały zestaw macowych "śmiesznot": od kubeczków, przez garderobę, po magnesiki lodówkowe. Mam gdzieś nawet czapeczkę Chicago Bulls, na której z tyłu wyhaftowane jest logo Apple, bo akurat było sponsorem tej drużyny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych