Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[moderatorzy] Był temat,nie ma tematu!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#26 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 02 listopada 2005 - 02:19

Bez sensu jest łączenie problemów:
- niektórych serwerów DNS z resolvowaniem nazwy www.myapple.pl i/lub myapple.pl (czyli typowy problem z wejściem na forum)
- cookies (problemy z logowaniem, które ustępują po wyczyszczeniu cookies, wejściu na www.myapple.pl i zalogowaniu się)
- kret, na istnienie którego NIKT nie przedstawił żadnych dowodów

Także temat kreta został zablokowany ponieważ:
1. Nie ma dowodów na istnienie owego kreta a przynajmniej mi nic o nich nie wiadomo(jeśli problem dotyczy MyApple.pl to ja powinienem o nim wiedzieć gdyż jestem administratorem tak tego serwisu jak i serwera więc sprawa dotyczy bezpośrednio mnie)
2. Sieje postrach wśród użytkowników
3. Wporawdza użytkowników w błędne myślenie iż może im grozić jakiekolwiek niebezpieczeństwo podczas korzystania z www.MyApple.pl co jest kompletną bzdurą

No to powinienes tez wiedziec ile razy zostal zaatakowyny moj computer podczas pobytu na myapple. Ale to pewnie przypadek. :wink:
A juz napewno ile razy Twoj server i strona. A moze wlasnie wcale nie .
No jestem ciekaw.

#27 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 02 listopada 2005 - 02:28

No to powinienes tez wiedziec ile razy zostal zaatakowyny moj computer podczas pobytu na myapple.

Może powinienem ale nikt mi nie przedstawił dowodów na to iż Twój komputer atakuje ktoś kto jest związany w jakikolwiek sposób z myapple.pl, to że ktoś atakuje Twój komputer podczas gdy jesteś na myapple.pl nie świadczy o tym iż jest to wina samego myapple.pl
Logi, logi, gdzie są logi, które na to by wskazywały?

A juz napewno ile razy Twoj server i strona.

Ani razu.

W tym problem że to co podałeś w słynnym już temacie to bardziej efekt działania jakiegoś wirusa w dodatku działającego na Twoim terenie (sieć lokalna)
IP Spoofing o którym tu mowa to nie takie hop siup. Więc mało prawdopodobne jest iż ktoś podszywa sie pod IP Twojego Providera. Jeśli udałoby mu się tego dokonać to z pewnością dokonałby dotkliwszych zniszczeń niż TYLKO logi w Twoim komputerze, w dodatku na port 135(słynne RCP), NETBIOS,...

#28 sauo

sauo
  • 182 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 08:47

Wszystko ładnie pięknie ale mnie na przykład zastanowiła tylko jedna rzecz - w moim przekonaniu istotna. Mnie wyrzuca z forum, wylogowuje a inny użytkownik jest zalogowany 2, 3 razy.

Wiesz ile afer się robi wokół polityków, żeby wygrać wybory?? Bo Tuska dziadek to... itd. Nie wgłębiam. Potem wszystko okazuje się nieprawdą, albo sprawą nieistotną, ale zadyma była - ludzie niewnikający w szczegóły potem wyobrażają sobie niewiadomo co i takie "szczelanie" tylko szkodzi...


No i widzisz?? To co mówisz jest dowodem na to, że nie istotne są przytaczane niepokojące problemy same w sobie i ich znaczenie (mniejsze lub większe ale by tego dowieść należałoby problem rozwikłać) bo i tak odwracane są jak przysłowiowy kot ogonem i podsumowywane szczeknięciami do niczego nie prowadzącymi...

Na politykę proponuję nie wjeżdżać.

#29 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 09:43

No to powinienes tez wiedziec ile razy zostal zaatakowyny moj computer podczas pobytu na myapple.

Może powinienem ale nikt mi nie przedstawił dowodów na to iż Twój komputer atakuje ktoś kto jest związany w jakikolwiek sposób z myapple.pl, to że ktoś atakuje Twój komputer podczas gdy jesteś na myapple.pl nie świadczy o tym iż jest to wina samego myapple.pl
Logi, logi, gdzie są logi, które na to by wskazywały?

Code, czy mógłbyś mi w tym miejscu wyjaśnić jeszcze jedną kwestię? Jeżeli dobrze rozumiem, aby jednoznacznie powiązać osobę rzekomo atakującą komputer Digiface z serwisem MyApple.pl, trzeba poznać IP osób wchodzących na forum. Zwykli użytkownicy nie mają takiej możliwości, a moderatorzy mogą poznać IP jedynie osób piszących na forum w działach, które moderują. Jedynie administratorzy forum mogą poznać IP wszystkich osób wchodzących na forum, w tym użytkowników o statusie "gość". Jednak we wpisach Digiface czytamy:

ps. niewotpliwie wyglada na to ze "kret" zna j.polski bo sie wylaczyl, albo wlasnie jest w trakcie zmiany i pojawil z nowym IP adresem

Nasz "kret" jak to sie mowi w gacie narobil i jak narazie to zwial. (...) To co uprawial (a) to jest poprostu atak na moj computer i ponoc nie tylko moj.
Przeprowadzany zawsze jak bylem na Naszym Forum.
Na poczatku myslalem ze to zbieg okolicznosci. W koncu takich atakow jest sporo w necie.
Ale po czasie okazalo sie ze nie.

W powyższych wpisach Digiface jednoznacznie wskazuje na konkretną osobę zalogowaną na forum jako "gość". Jednoznacznie też wykazuje, że potrafi odróżnić jednego "gościa" od drugiego "gościa", chociaż jedyną między nimi różnicą jest ich adres IP. Jednak, jak już wcześniej napisałem, żeby móc z taką stanowczością wskazywać na konkretnego użytkownika, Digiface musiałby znać jego numer IP podczas wizyty na MyApple.pl, aby móc w ten sposób powiązać go z rzekomymi atakami na swój komputer i odróżnić od innych użytkowników zalogowanych jako "gość". Jako zwykły użytkownik nie powinien mieć takiej możliwości, a jednak wyraźnie ją posiada i z niej korzysta. Moje pytanie więc brzmi: w jaki sposób Digiface wchodzi w posiadanie wiedzy na temat adresów IP użytkowników odwiedzających serwis MyApple?

I jeszcze jedna kwestia, którą, moim zdaniem, należy rozważyć. Skoro Digiface napisał:

Mysle ze nie zaleznie od moich dzialan Administratorzy myapple.pl wraz z Administratorem servera na ktorym znajduje sie myapple.pl jak najbardziej powinni poczynic stosowne kroki.

to dlaczego uchyla się teraz przed dostarczeniem tym osobom informacji niezbędnych do poczynienia owych stosownych kroków? Czy przyczyną jest to, że w rzeczywistości te informacje nie istnieją, a cała historia rzekomego kreta jest jedynie snuciem domysłów i puszczaniem wodzy fantazji, czy też może obecność rzekomego kreta na forum jest Digiface'owi na rękę, gdyż, na przykład, stawia go w centrum zainteresowania innych użytkowników forum i mamy do czynienia z typowym "szukaniem swoich pięciu minut"?

#30 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2005 - 09:44



To było zdanie - przykład mający na celu uświadomić Ci "konkret" Twojej argumentacji o rzekomym krecie. Sam sobie przeczytaj swój wątek: jako atakującego Twój komputer wymieniasz adres, który po krótkim badaniu okazuje się być adresem Twojego providera po czym, gdy bodajże code Ci to uświadomił piszesz, że zmiana adresu dla kreta to żaden problem, że wiesz kim on jest ale on sie właśnie wylogował... Wiesz ale nie powiesz; zamiast zgłosić ataki providerowi stosujesz "inne rozwiązania" itp. Full konkretów. Wcale się nie dziwię, że wątek zamknieto.

No niestety nie podales konkretu. Swoje nie musze dwa razy czatac.


Bosh..Chłopie, czytaj ze zrozumieniem : moje zdanie full konkretów było ironicznym podsumowaniem tego co sam w wątku napisałeś - ja przytoczyłem tylko duży skrót. Sam , jak widzisz, uznałeś ten skrót jako mało konkretny. A to nic innego tylko wypis treści z Twojego wątku.

Powiedz gdze napisale ze to musi byc koniecznie ktos z forum ??


W Twoim wątku. Spekulujecie z innym forumowiczem, że go znacie. Piszesz nawet zdanie : proszę gościa by się zalogował i napisał na priv . To jednoznacznie wskazuje, że jest to forumowicz. Tylko forumowicze mogą się logować i zostawiać PW.


Komu poco watek na ktory nie mozna odpisac bo zostal czasowo zablokowany z nie wiadomych przyczyn.


Przyczyny są jasne. Ot, sam je wyłuszczam kilka postów wyżej. Szkoda, że nie dla Ciebie choć zostałeś szczegółowo o nich poinformowany.


Dalej możesz np. założyć wątek pt: "dowód na kreta" i wyłuszczyć wszystko co i jak w sposób nie budzący dodatkowych wątpliwości i nie rodzący podpytań :)


Dowody to sie w Sadzie przedstawia. Ja nie prowadze tu sledztwa tylko pisze o dolegliwosciach i pytam czy inni maja podobne problemy.


Poprowadziłeś publiczne spekulacje i domniemania. Nie przedstawiłeś żadnego sensownego uzasadnienia. Jeśli głosiś coś publicznie - musisz to potwierdzić. Jeśli masz podejrzenia a nie wiesz co i jak - piszesz do Administratora ( zresztą i tak z nim rozmawiałeś). Więc gadka Twoja o sądzie jest nie na miejscu - zwykła przyzwoitość i poszanowanie wspólnego dobra jakim jest forum wymaga, żebyś uzasadniał to co piszesz. Każdy tak robi jeśli publicznie krytykuje lub oskarża , proponuje zmiany czy coś mu się nie podoba. W dialogu inteligentnych ludzi nazywa się to argumentacją. Równoznaczne z przeprowadzaniem dowodu. Takowe istnieje nie tylko w sądach - w nauce również.

#31 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 09:53

No i widzisz?? To co mówisz jest dowodem na to, że nie istotne są przytaczane niepokojące problemy same w sobie i ich znaczenie (mniejsze lub większe ale by tego dowieść należałoby problem rozwikłać) bo i tak odwracane są jak przysłowiowy kot ogonem i podsumowywane szczeknięciami do niczego nie prowadzącymi...

Sauo, gdyby przytaczane były "problemy same w sobie" to nie byłoby dyskusji. Toczy się ona, ponieważ zostały przedstawione oskarżenia nie podparte żadnymi dowodami. Administratorzy forum i serwera przedstawili wyjaśnienie zaistniałych problemów, a mimo to pojawiło się inne wyjaśnienie (nie próba wyjaśnienia, ale konkretne stwierdzenie), forsowane na dodatek z dużym uporem pomimo braku jakichkolwiek dowodów jego prawdziwości.

#32 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 02 listopada 2005 - 09:58

PitMac - jeśli chcesz wiedzieć, to ja skasowałem co najmniej jeden wątek Digifac'a. W którym pisał o tym, że jego wątek "o sławnym zwierzątku którego imienia nie będe przytaczał" został zablokowany, napisałem uzasadnienie i to, aby skontaktował się z osobą która zablokowała temat - czyli reeye. Oki, może faktycznie przesadziliśmy z tym, że kasowaliśmy te wątki tak szybko i zdecydowanie, ale po prostu nie chcieliśmy wprowadzać niepotrzebnej paniki. Moderatorzy ze sobą na tym forum współpracują, i nie ma raczej uprawiania własnej prywaty, bo mamy swój dział gdzie omawiamy "drażliwe" kwestie. Może powinniśmy te wątki zamykać i pisać uzasadnienie, ale te wątki powstawały z niesamowitą prędkością. Co do wątku "o sławnym zwierzątku, którego imienia nie będe przytaczał" proponuje już przestać pisać o nim bo to się czysta mitologia zaczyna z tego robić, nie widziecie z tego? Dlatego zablokowaliśmy wątek, aby nie urządzać polowania na czarownice do czasu aż nie poznamy konkretów. Innymi słowy, albo Digiface dostarczy jednoznaczne dowody na istnienie kreta, albo całą to sprawę można uznać za swego rodzaju prowokacje. Digiface - mam prośbe - nie pisz nic "o sławnym zwierzątku, którego imienia nie będe przytaczał" do czasu aż dostarczysz dowody. Sprawa staję się zbyt nerwowa, oczywiście dowody zostaną upublicznione, zresztą Digiface może sam załóżyć wątek z dowodami i sprawa będzie jasna. Do tego czasu, pisanie "o sławnym zwierzątku, którego imienia nie będe przytaczał" jest czystym bajkopisaniem. BTW - czy jako forumowicze odczuwacie "negatywną" moderacje ? (ach, ale jestem kreatywny językowo dzisiaj :wink: )

#33 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 11:35

6,

robi się bardzo poważnie. Niepotrzebne podejrzenia.

To JA jestem kretem !

Dołączona grafika


kokos

#34 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 02 listopada 2005 - 13:37

Z powodu usuniecia moich watkow czytelnicy sami nie moga sobie wyrobic zdania i zabrac glos w dyskusji. Proponuje zeby je w calosci na Forum przedstawil Administratorzy. Tak to ze tak powiem jest nie sprawiedliwie. Usuwacie co Wam sie nie podoba bez zasadnie moim zdanie. I z tego ze mam problem z atakami na mojego compa i o tym napisalem puscila Wam moim zdaniem niezla fantazja. Malo tego ataki na privat comp to jak wiadomo dzialnosc kryminalna. A co nie ktorzy postanowili sie Tutaj pobawic w Policjantow. I tak to z osoby ktora Wam wszystkim przedstawila problem i celem tego bylo pytanie czy Wam tez sie tak dzieje oraz zwrocenie uwagi na takie zjawiska. Pouswano moje niektore watki, zablokowano Temat. Wy wszyscy Mod. zgodnie stwierdzili ze to nieprawda i ze mam dokumety przedstawic itd. To ja poprosze zeby chociaz jeden z Was przedstawil swoje dokumenty ze jest uprawniony do scigania takich przestepstw. To oczywiscie zart, ale widze ze sobie niezdajecie z tego sprawy o czym mowa. Na fantastyczne wersje i conajmiej dziwne interpretacje niektorych kolegow zamieszne w w Tym watku nie bede odpisywal Bo to sie nazywa bicie piany. Wiec tak jak wyzej juz napisalem dajcie czytelnikom mozliwosc zeby sobie poczytali usuniete watki. Przeciez nie ma w nich nic zlego. W tej chwili jest to jednostronne przedstawienie sprawy.

#35 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 02 listopada 2005 - 14:21

Digiface - proszę dajmy już temu spokój.... Proszę cię o jedno - przestań gadać i pisać o tym "sławnym zwierzątku, którego imienia nie będe przytaczał", bo i wniskować cokolwiek, bo bez dowodu twoje mogą komuś zaszkodzić. Co do fantazji, to ciebie przede wszystkim ponosi fantazja. My chcieliśmy dowodów, aby nie oskarżać nikogo niepotrzebnie i niekrzywdzić oszczerstwami nikogo z użytkowników forum. Nikt nie miał zamiaru bawić się policjanta, ale żadem moderator nie będzie pozwalał na pisanie wątków gdzie obrażani są inni użytkownicy. Co do usuwania, usuwamy zasadnie, naszym zdaniem. Jesteśmy tylko moderatorami, i staramy się utrzymać porządek na forum, przepraszam, jeśli komuś to przeszkadza. (BTW - to jet sarkazm...) I przestań z tymi usuniętymi wątkami - wszystkie byly o tym samym, że zablokowano ci temat. Nie wiem w czym ich treść miałaby innym użytkownikom pomóc, chyba tylko pokazać jak jesteś uparty. Co do bicia piany, jak na razie ty przodujesz... Co do wątków skasowanych, raczej na pewno ich nikt nie zobaczy, bo nie ma takiej możliwości, niestety, zostały wykasowane pernamętnie. Macie tylko zawierzyć lub nie w to, że moderatorzy nie mają za swój cenzurowania i, że nie działali w złej wierze, ani nie była to żadna samowolka w wykonaniu pojedyńczego moda. Cóż słowa kilku moderatorów wobec jednego usera.... arytmetyka jest prosta. (chyba że wierzycie w dziejową teorie spiskową moderatorów !?) Digiface - jeśli chcesz się dalej kłócić, to przedstaw dowody, nie bij piany, jak to sam ładnie ujołeś. Jeszcze raz będziesz pisał posty w stylu "moderatorzy" są źle bo skasowali moje posty to dam ci ostrzeżenie. Chyba już twoje trzecie... Konkrety, a nie bzdety... :twisted: :twisted: :twisted:

#36 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 02 listopada 2005 - 16:09

Nie dam już riposty. Szkoda czasu. Lepiej dać wnioski. Sprawa jest omawiana w grupie moderatorów i w przyszłości wątki nie będą już więcej tak usuwane, ale będą trafiały do archiwum, działu "Śmietnik" (lub innego w tym stylu), żeby później nie powodować nieporozumień. Myślę, że pytanie autora wątku zostało już wyjaśnione (jeśli nie, to niech jeszcze pogada z adminkiem już na PM). Sprawa "kreta" nie powinna być już roztrząsana, jeśli nie zostanie poparta jakimiś dowodami o zagrożeniu dla Forum i jego Użytkowników i o rzeczywistym istnieniu tego kreta (oraz jego działalności). W tej sprawie należy się zwrócić do administratora Forum, który podejmie odpowiednie środki, by zapobiec ewentualnym problemom. Pozdr.

#37 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 16:15

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 6, wiem, że będąc nowym forumowiczem nie posiadam takiej legitymacji, autorytetu i dorobku jak szanowni admini i moderatorzy. Ale z ww. wątku wyłania się pare wniosków: 1. na forum jet więcej moderatorów i adminów niż "zwykłych" użytkowników 2. forum myapple w porównaniu do innych forum (fór ? for ?) apple jest zarządzane za "mocno" 3. atmosfera jest "ciężka" i "negatywizm" modów za oczywisty, ton "agresywny" Digiface chciał DOBRZE. Zrobiono z niego niemal kryminalistę. jak można PODEJRZEWAĆ Digiface'a o złą wolę... zważywszy jego wkład w wątki audio, wiedzę i doświadzcenie. Zresztą... jak można podejrzewać Heidi'ego czy kogokolwiek tutaj..., że ktoś podejrzewa, że są podejrzenia.... przecież to kaczkolandia. kokos

#38 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 02 listopada 2005 - 17:14

kokos - hmmm.... dziwne, że to tak odbierasz. Jednak każdy ma prawo do swoich opini. Co do nastawienia, może jest troszkę agresywne, ale wzieło się ono skądś, nie z powietrza. Szkoda, że nie ma wszystkich postów Digifac'a, móże wtedy być zrozumiał o co mi chodzi.

Nie mieliśmy zamiaru wprowadzać "negatywnej" moderacji, no ale nie ma miejsc idealnych. Nikt z Digiface nie zrobił/robił kryminalisty, jednak on zaczoł wątek pewnego zwierzątka i skoro nie potrafił niczego udowodnić, poza sianiem domysłów i ewentualnych oskarżeń, wątek został zamknięty i się zaczelo.


Co do tego forum i moderacji tutaj, dodam, że nie wydaje mi się aby tu byla jakaś specjalnie ostra moderacja. Dodam od siebie przykład z autopsji z dzisiaj, umieścilem na pewnym forum link do zewnętrznej grafiki (był to temat o pulpitach/zrzutach ekranów) z imageschack i bez żadnego ostrzeżenia zostałem zabanowany, dostałem od razu bana na numer IP, żadnego ostrzeżenia, ani wyjaśnienia. Nawet nie wiem czy ban jest pernametny... Dostaje komuniikat, że mam się skontaktować z adminem, a tu nie ma nawet adresu emil - forum mnie blokuje, oczywiście mogę obejść bana na IP, ale nie o to chodzi (forum http://forum.webesteem.pl ). To się nazywa nadgorliwa moderacja. Cóż, maksymalnie mi sie to niepodoba, to był mój 2 post i id razu ban, nawet nie jestem pewien czy na pewno za to.

#39 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 17:30

IMO z tym kretem to bym poczekal i zobaczyl czy takie cos znow sie potwarza ( działalność kreta) jesli bedzie spokoj to nie powinno sie juz do tego wracac... a przeczytalem sobie ten wątek to stwierdzam ze pare osob chce być mądrzejszych od innych.... skoro adin mowi ze nie ma problemu z kretem, nie odnotowal zadnych atakow na serwer czy forum to znaczy ze nich NIE ma... didiface jesli masz ataki na priv kompa to nie łacz tego z obecnościa na forum...

#40 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 18:00

luz 6, rozumiem dylemat - ile swobody to już anarchia ? Środowisko jest trudne - nie mamy tradycji publicznych debat, jest wielu ściemniaczy, sieciowa anonimowość wyzwala najniższe instynkty,spam,spam,spam, hakerzy lubiący zdejmować fora, keyloggery, trojany, robaki, DoSy, itepe itede. Jednak proponuję zachować DYSTANS aaaaa...Przemiona ban - linki do grafik = aluzju paniał. O&O kokos

#41 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 listopada 2005 - 20:02

Ja zrozumiałem o co chodzi i cieszy mnie że nie bedziecie kasowac watków a przenosic do kosza gdzie kazdy bedzie mogł przeczytac umieszczone tam watki.W moim mniemaniu wątek bezpieczenstwa na forum został powiedzmy ze wyjasniony przez moderatorów.Jezeli chodzi o Digiface to nie podoba mi sie to w jaki sposób został potraktowany(to jest tylko moja prywatna ocena) i sadze ze nawet gdy sie mylił to trzeba było mu to wyjasnic a nie atakowac bo ja w ten sposób to odebrałem(powtarzam moja ocena).Nie miałem tez odczucia aby Digiface bezposrednio atakował Heidiego,a jedynie insynuował źe byc może mogł by to być on! Nie jest to taktowne źeby postepowac w ten sposób nie mając źadbych dowodów,ale tez nic nie zostało powiedziane wprost,więc nie rozumiem tego ataku.Tak to wygląda moim skromnym zdaniem.Podkreslam moim i nie bede juz polemizował na powyższy temat. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.Z mojej strony temat zamkniety. Pozdrawiam Pit

#42 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 02 listopada 2005 - 20:12

Szkoda, że nie ma wszystkich postów Digifac'a, móże wtedy być zrozumiał o co mi chodzi.

Kasujecie i potem mowicie ze szkoda ze ich nie ma !!!!

Ja je mam i nie tylko ja !!

Ja chetnie wszystkie posty udostepnie.

W raz z tym gdzie sprowokowany przez Moderatora uzylem niestosowenego epitetu.
Jak to wszyscy przeczataja to bedzie jasne dlaczego tak jest.
Nie zalezy mi na tym ale czy grono Administracji i Moderatorow wyciagnelo z tego jakies wnioski i konsekwecje w stosunku do Moderatora??? Tak z ciekawosci .

#43 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 20:15

Nie miałem tez odczucia aby Digiface bezposrednio atakował Heidiego,a jedynie insynuował źe byc może mogł by to być on!

Przepraszam bardzo, ale insynuacje pod czyimś adresem nie są Twoim zdaniem bezpośrednim atakiem?! Czy Twoim zdaniem użycie zwrotu "być może" usprawiedliwia wypisywanie dowolnych oskarżeń i bzdur na czyjś temat?

#44 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 02 listopada 2005 - 20:17

Digiface - proszę dajmy już temu spokój....

Wiec nie mow nic jak nie chcesz i daj sie innym wypowiedzec od tego jest Forum.

[ Dodano: Sro 02 Lis, 2005 ]

Nie miałem tez odczucia aby Digiface bezposrednio atakował Heidiego,a jedynie insynuował źe byc może mogł by to być on!

Przepraszam bardzo, ale insynuacje pod czyimś adresem nie są Twoim zdaniem bezpośrednim atakiem?! Czy Twoim zdaniem użycie zwrotu "być może" usprawiedliwia wypisywanie dowolnych oskarżeń i bzdur na czyjś temat?


Juz napisalem dopuki nie zostana te posty w calosci przedstawione. To nie ma specjalnego znaczenia czy 1 czy 5 Mad sie na ten temat wypowie. W zlikwidowanych watkach
moim zdaniem nie ma tam zadnych sugesti i oskarzen i insynuacji !!!!!!!!!!
Jesli sa to prosze umiscic to wszystko tak jak bylo w komplecie.
Ale tego nie zrobicie juz to widze.
Boicie sie oceny innych uczestnikow Forum.
A mnie teraz mozecie wszystko wciskac co sie da tak ??? Jedyna sluszna prawde znacie.
Bardzo prosze jeszcze wczoraj mnie to smucilo ..teraz zaczyna cieszyc.
Moim zdanie dopiero teraz zaczynacie zupelnie bez sensu jak dla mnie szkodzic temu Forum.

Prosze umiescie te zekome oskarzenia insynuacje itd. Bardzo prosze.
Jesli macie racje to ja Wam przyznaja ludzie na Forum.
I przeprosze Tych co trzeba.
Jesli popelniliscie Wy blad to....... sami powinniscie wiedziec co nalezy zrobic

Tego typu zazegnanie sprawy z cyklu kasowanie Tematow , "dajcie temu tematowi i "kretowi" spkoj", pisanie o jakim konflikcie ktorego ja nie znam, nie zalatwi sprawy.
Bedzie sie ona odradzac jesli nie zostanie zalatwiona.
Wiec Panowie skasowane Poty prosze na Forum i po sprawie.

#45 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 22:30

prosze umiscic to wszystko tak jak bylo w komplecie.
Ale tego nie zrobicie juz to widze.

Lepiej nie kuś - jak ludzie przeczytają, że "rybka na literę "P"" to dla Ciebie aluzja do Twojego imienia, to czeka nas kolejny temat, nomen omen, rzeka, czy na imię masz Płoć, Płaszczka czy Płastuga.

#46 MacAztek

MacAztek
  • 223 postów

Napisano 02 listopada 2005 - 23:06

Moi drodzy - aż żal jak się to czyta. Po co te spory, po co te waśnie?! Jest fajne narzędzie dla makowiczów i to jest ważne! Przecież nie ma wiele tego dla nas. Według mnie jest o.k., nie spotkałem się tu z jakimiś przejawami cenzury - za to nie lubię odpowiedzi nie na temat i z "zasady zgryźliwymi". Choć oczywiście moje doświadczenie jest niewielkie. Ale już co nieco się dowiedziałem o maku i to mnie cieszy!

#47 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 23:21

Fajne narzędzie dla makowiczów i to jest ważne? Trochę się o maku dowiedziałeś? No to teraz dowiedziałeś się jeszcze że: - to forum jako narzędzie wcale nie jest fajne, bo grasuje tu kret atakujący cudze komputery - maki wcale nie są bezpiecznymi komputerami, bo można je wyłożyć bez większego problemu I co? Nadal jest fajnie? A jeżeli kret już poznał Twój PIN do karty kredytowej? Czy w takiej sytuacji nie poprosiłbyś o jakikolwiek dowód prawdziwości zarzutów postawionych temu forum? Bo to oskarżenie dotyka nie czego innego, ale samego forum - forum i jego administratorów, że nie zapewnili użytkownikom odpowiedniego poziomu zabezpieczeń i dopuścili do bezkarnego grasowania na forum osoby szpiegującej innych użytkowników. I dlatego osobiście bardzo bym chciał dowiedzieć się o podstawy, na jakich ów zarzut się opiera. Dla własnego spokoju i dla wiarygodności tego forum. O to właśnie administratorzy prosili Digiface - o dowody na podparcie jego stwierdzeń. A jeżeli ich nie ma o zaprzestanie dalszego narażania na szwank wiarygodności forum. W pewnych kręgach nazywa się to również odpowiedzialnością za własne słowa.

#48 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 listopada 2005 - 23:25

@Hedi nie sądzisz źe czasz skonczyć,zaczynasz byc złośliwy.sądze źe wszystko juz zaostało wyjasnione w tym wątku i nie mam sensu dalej go ciągnąc bo zamieni się to w jakieś rozgrywki personalne,a to chyba nie jest potrzebne,tak mi sie zdaje.

#49 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2005 - 23:28

W którym miejscu jestem złośliwy? Czy z którymś punktem mojej wypowiedzi się nie zgadzasz?

#50 MacAztek

MacAztek
  • 223 postów

Napisano 02 listopada 2005 - 23:30

Heidi, ale co mnie obchodzą jakieś krety, włamania i inne pierdoły typu hakerowskiego! Maca kupiłem bo mi się spodobał, używam go do normalnie - nie boję się o moje piny - bo nie jestem frajerem, który trzyma to w kompie. Mam się bać o dane - a jakież to dane kret, haker czy jak go tam zwał może mi wykraść: maile z przyjaciółmi ?, zdjęcia rodzinne, adresy stron onetu czy wp - guzik mnie to obchodzi! A tak na prawdę nie wiem o co ci chodziło pisząc ten post, chciałem tylko wnieść głos rozsądku i zadumy nat zbędną dyskusją! Ja się cieszę, że jest forum - bo dziś dowiedziałem się jak zrobić zrzut ekranu - i jestem happy! pozdrawiam bezproblemowo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych