Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#126 Mamut

Mamut
  • 295 postów
  • SkądSkatowni

Napisano 16 sierpnia 2006 - 15:05

ekhm tak po 150 postach przedsawie sie :) tak wiec Mamut mnie zwa od 1 gimnazjum gdyz zawsze bylem duzy aktualnie 2.01 m i mialem sporo wlosow na glowie :D Maczki zawsze byly wokol mnie bo mama ma agencje reklamowa co owocowalo dlugimi godzinami zabawy netem w przygotowalniach of koz na makowkach i tak 1 apple to szufelka nastepnie po 2-3 tygodniach G3 B&W a od 2 tygodni PB 15" no to by bylo na tyle bo zainteresowan mam za duzo zeby pisac :)

#127 xwolf

xwolf
  • 2 postów
  • SkądSzczcin

Napisano 19 sierpnia 2006 - 22:15

Witam Jestem Jarek od lipca mam MacBooka, przedtem 2 lata Linux no i kilka lat Windows. Forum świetne znajduje wystarczające informacje i narazie mi wystarcza :)

#128 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 19 sierpnia 2006 - 22:30

iCzesc! Jestem Mariusz, fakt ze juz wczesniej sie udzielalem na forum, ale przedstawic sie nigdy nie zaszkodzi, aktualnie mam PowerBooka Firewire kupilem maca z checi poznania nowej platformy, a takze chcialem miec dobry system desktopowy jako ze windowsa sie pozbylem i z pc zrobilem router/firewall z FreeBSD na pokladzie ;-) .

#129 badej

badej
  • 83 postów

Napisano 21 sierpnia 2006 - 16:56

Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Szymon i mam 23 lata. Jabłkami zacząłem interesować się stosunkowo niedawno czego wynikiem było odnalezienie Tego forum. Po lekturze wielu tematów w rozmaitych działach zapragnąłem stać się częścią makowej społeczności :) Swoją przygodę ze sprzęte Apple rozpocznę nieśmiało od Ipoda Nano, który pojawi się u mnie w tym tygodniu. Docelowo pragnę stać się posiadaczem ślicznego, białego Macbooka - jednakże póki co, inne wydatki skutecznie mnie od niego oddalają.... :( Ale jak to się mówi: co się odwlecze to nie uciecze :)

#130 BoomEr

BoomEr
  • 8 postów
  • SkądNiemcza ok. Wrocławia

Napisano 25 sierpnia 2006 - 00:49

Siema! Jestem Kuba (BoomEr) z maczkami mam zatargi od dość dawna... tak ze 5 latek bedzie. Przyszły do mnie przymusowo bo w szkole zrobili makowkową salę komputerową (tatuś dyrektor hehe) teraz to są tam już 2 macowe sale (szkoda ze taki stary jestem). Mój maczek jest zawsze przy mnie bo to iBook G4. Oprocz makówek interesuje mnie też basket (ostatnio nie gram bo mam rękę złamaną), książki, modelarstwo RC i różne tematy związane z medycyną. i to by było na tyle :D

#131 Interio73

Interio73
  • 17 postów
  • SkądLegionowo

Napisano 31 sierpnia 2006 - 21:31

Cześć nazywam się Marcin I'Maca mam od przedwczoraj - decyzją mojej żony:) Do tej pory pracowałem na PC-tach! Wszystko jest dla mnie nowe i nieznane ! O zgrozo dwa tygodnie temu wydałem full kasy na Laptopa Asusa z XP ! Mac został kupiony bardzo, bardzo spontacznicznie - dla ozdoby(próżność kobiet) Niewiele wiem Tiger-ze, ale jest zaje...fajny! Pozdrawiam wszystkich Macowców !

#132 mediumformat

mediumformat
  • 73 postów
  • SkądPolska

Napisano 31 sierpnia 2006 - 22:27

hi, jestem...

#133 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 września 2006 - 17:46

No to iSiema Jestem tu już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zdecydowałem się tu napisać. Moja przygoda z Apple nie zaczęła się od ichniego desktopa czy laptopa, ale od iPoda. Zarażony uwielbieniem do iPodów od kolegi, dal którego na iPodzie się skończyło, kupiłem w wakacje '05 na Florydzie iPoda G5 (music, photos) 20 GB. Kupiłem go tam, bo był ZNACZNIE tańszy niż w Polsce. W te same wakacje pobawiłem się trochę PB i zapłonąłem miłością do komputerów Apple. Miłościwi rodzice postawili warunek- dostaniesz się do dobrego liceum, dostaniesz komputer Apple. No więc dostałem się do liceum w Poznaniu (właśnie się przeprowadzam tam do internatu) i dostałem wymarzonego MacBook'a Pro. Mimo, ix system jest dla mnie nowy, szybko się przyzwyczajam, a windowsa włączam tylko do gier. Już teraz wiem, że każdy następny komputer to będzie Mac. Poza tym, interesuję się elektroniką i information technology w ogólności, telefonami i laptopami w szczególności. Oprócz tego chemią, biologią (Mam nadzieję zostać chirurgiem, pewnei plastycznym, w jakimś cywilizowanym państwie, jak USA, GB, Europa Zachodnia). Także motorami (początek jak zwykle skromny- Yamaha Neos do dojazdów do szkoły, jak już będę bogaty :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: zamienię na Yamaha Fazer FZ1). Nie lubię piłki nożnej (a tak! :P) za to pływanie, tenis ziemny i stołowy, baseball (a raczej practice z bratem poszczególnych jego elementów, w moim miasteczku innych amatorów tego pięknego sportu nie ma) No i to chyba wszystko, i wystarczy, prawie jak wstęp do biografii.

#134 zasina

zasina
  • 159 postów
  • SkądKrobia / Gostyń

Napisano 01 września 2006 - 19:32

Miłościwi rodzice postawili warunek- dostaniesz się do dobrego liceum, dostaniesz komputer Apple.


Tylko pozazdrościć ;) Ja na swojego MacBooka zbieram już dwa lata, no i może w końcu za rok sobię sprawię :)

#135 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 września 2006 - 21:26

Tylko to jest (nie żebym się chwalił, ale wyprowadzam z błędu) Jedno z najlepszych liceów w Polsce, z maturą IB (międzynarodową). Dla Poznaniaków- IPLO. Kojarzycie? Na Dąbrowskiego. Wszystkie przedmioty po angielsku, i takietam. Musiałem ostro w szkole przycisnąć. Ale wiem, że za parę lat sam będę musiał na siebie zbierać. I wiem, że jeszcze tak trudno nie miałem, ale w moim wieku nauka to moja praca. Ale 16-stka, w grudniu i już tak lekko nie będzie, bo pracować mogę i będę. Ale też wieele ogródków skosiłem i psów sąsiadom nawyprowadzałem, uczę też troje bachorów angielskiego (czyli 6 razy w tygodniu po 45 minut), i rodzice mi dokładali, a nie kupowali. I też się napracowałem. Może nie tak jak inni, ale jednak.

#136 zasina

zasina
  • 159 postów
  • SkądKrobia / Gostyń

Napisano 01 września 2006 - 22:39

Broń boże nie chciałem Cię urazić. Jeśli odebrałeś to w niemiłym tonie, to bardzo za to przepraszam :( Gratuluję dostania się do szkoły i życzę dalszych sukcesów :) Cenię Twój wysiłek. Ja zbieram na mojego Maca na rózne sposoby - rok temu np. (tylko się nie śmaiać proszę) byłem opiekunem do dziecka :)

#137 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 września 2006 - 23:02

Żadna praca nie hańbi. Ja koszę ogródki, wyprowadzam psy, uczę małolatów (dla niektórych sam jestem małolat :cool: ) angielskiego. Mimo, że jeszcze nei muszę, to pracuję, by nauczyć się szacunku dla pieniędzy i by każdy zakup jakiegoś sprzętu dla mnie był dla rodziców najmniej obciążający. Zwykle jakieś 60-70% ceny. Na laptopa też zbierałem długo, i na gwiazdkę trochę ubrań tylko. Nie poczułem się urażony, najwyżej odebrałem to jako opinię o moim "rozpuszczeniu", i chciałem ją podważyć. To wszystko. Tobie życzę jak najszybszego uzbierania na komputer.

#138 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 września 2006 - 18:52

Hell-0 Nazywam sie Artur Draga i jestem poczatkujacym fanatycznie oddanym fanem Apple ( ? ^_^ ) Przegladam i uwaznie czytam te forum juz od dluzszego czasu (wystarczy spojzec na date mojej rejestracji) ale postanowilem nie pisac nic dopuki nie stane sie posiadaczem jakiegos sprzetu Apple. Dzis nabylem iPoda 30GB - co prawda okazalo sie ze ma walniety HDD ale sie tym nie przejmuje (mam takiego pecha do sprzetu ze juz sie przyzwyczailem) jutro wymienia mi go na nowke. Moja przygoda z Apple zaczela sie od ciagu kilku zbiegow okolicznosci - wszystko zaczelo sie od serii zwiech systemu Windows XP SP2 - usuwalem 1 problem pojawial sie drugi (doprowadzilo to pozniej do formatu), akurat w tym samym czasie moj ojciec przytaszczyl do domu dziwna skrzynke ktora sie ponoc nie wlanczala - byl to Mac Mini a uszkodzony okazal sie zasilacz. Po naprawie smigal jak nowka a ze wlasciciel zwlekal z odbiorem to ja mialem okazje bawic sie owym Makiem przez 3 dni. To wystarczylo zeby zrazic mnie do windowsow i rozbudzic milosc do Mac OS X. Niedlugo zaczynam prace dzieki ktorej bede mogl uzbierac na wymarzonego iMac'a Core Duo 20" (okres zbiorki na iMaca + osprzet oceniam na 6 do 12 m-cy ale jestem cierpliwy). Witam wiec raz jeszcze. Nawrocony ClassicGOD

#139 iYoghurt

iYoghurt
  • 25 postów
  • SkądWaWa

Napisano 04 września 2006 - 09:31

iSiema Siema! Mam na imię Jaceki od paru dni jestem użytkownikiem białego MacBooka. Od jakiś paru lat używałem linuksa na kompach które budowałem z części znalezionych w mojej szafie :D (aczkolwiek z komputerami bawię się już 15 lat), jednak MacOS na tyle mnie zafascynował, że przy nim póki co zostanę. Makami zainteresowałem się gdy zobaczyłem iBooka G3 mojej koleżanki w działaniu. Interesuje się żeglarstwem, bilardem, snookerem, czasami łowię ryby... itd Z jabłkowym pozdrowieniem! Jacek PS: Jeśli zauważyliście jakieś literówki to znak że nadal przyzwyczajam się do klawiatury MacBooka :)

#140 ocalony

ocalony
  • 1 postów
  • Skądkonin

Napisano 05 września 2006 - 00:55

Witam.

Na razie jeszcze na piecu dzialam, ale mam nadzieje ze niedlugo sie na Maczka przesiade... ;)

Zapraszam do mojej galeriiw necie

[url]http://www.art-galeria.konin.lm.pl/[/url]


Pozdrawiam.

#141 trickykid

trickykid
  • 64 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 września 2006 - 09:46

Załóżmy, że ktoś tu w ogóle zagłąda :) Mam już na koncie kilka postów i stanęło na tym, że już pozostanę w świecie Maca, więc pora napisać o sobie słów kilka. Mam na imię Bartek, pracuję w branży mediów motoryzacyjnych, w pracy zajmuję się głównie fotografią. Komputerów używam od 16 lat - najpierw A500, później AT/286, następnie kolejne PieCe aż do specyfikacji pozwalającej bez większego bólu pracę na XP. Kupiłem ibooka ponieważ potrzebowałem laptopa, i biorąc pod uwagępraktycznie pomijalne różnice cenowe pomiędzy przenośmymi jabłuszkami a przenośnymi PC, postanowiłem spróbować jabłka - zwłaszcze że większość moich znajomych z pracy ma jabłka. Jestem bardzo zadowolony z mojego Maca, i stacjonarnego PieCa trzymam w zasadzie już tylko z przyzwyczajenia. Kupiłem tacie na urodziny G3 B&W i chyba się przyjął, więc coś z tym musi być. Prywatnie jestem też kolekcjonerem starej elektroniki, więc prędzej czy później zabędę sobie jakąś "lodówkę" LC, albo coś podobnego.

#142 stasziek

stasziek
  • 108 postów

Napisano 10 września 2006 - 20:35

Paweł, Kraków, pracuję jako flash developer.. Maca mam od paru dni (PowerBook 17', 1GB Ram, 1.5Mhz).. i nie odrywam się od niego :) na PC'ta wracam wtedy gdy chcę pograć w CS:Source'a :P pozdr.

#143 Markus

Markus
  • 70 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 września 2006 - 11:26

No cóż, napisałem już parę postów, czas się przedstawić... Mam na imię Marek, mieszkam w Łodzi. Z wykształcenia jestem biologiem, a dokładniej entomologiem, czyli specjalistą od "owadzich nogów". Obecnie pracuję jako "wolny strzelec", prowadząc wykłady z biologii i ekologii na Politechnice, a od czasu do czasu dorabiam sobie wykonując ekspertyzy z dziedziny entomologii sądowej (blee ...). Rodzinka - żona Gosia, również biolog, córka Natalka, 4,5 roku, jeszcze nie czyta, ale już zaczyna opanowywać OS X ;-) Hobby: fotografia przyrodnicza, grafika komputerowa, komputery, komputery, komputery... Domowe komputery - stary "piec" z Duronem 1GHz (Win XP/Kubuntu 6.06), laptop Fujitsu-Siemens Amilo 1310 G (Win XP) i od całkiem niedawna stary, ale całkiem jary iMac G3 "indygo" 400MHz/256Mb/10GB/ z systemem OS X 10.3.9 i iWork '05. Poznawanie maków zacząłem... chyba od obejrzenia jakiejś prezentacji Jobsa. Przyznam, że zachwycił mnie system OS X, do tego stopnia, że na obu pecetach zainstalowałem takie coś, co się zwie Flyakite i upodabnia XP do Tigera. Teraz już wiem, że podobieństwo jest bardzo, ale to bardzo powierzchowne... I chyba następny nowy komputer w domu będzie makiem ;-) Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, Markus

#144 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2006 - 14:08

Witam panstwa, tak pania i pana tez witam :) Przegladam forum juz od dluzszego czasu, natomiast teraz zdecydowalem sie zarejestrowac, aby wkoncu brac udzial w dyskusjach. Pare slow o mnie? Jestem studentem pierwszego roku na AGH, kierunek Automatyka i robotyka. Krakowianin z dziada pradziada (podobno szlachcic w ktoryms pokoleniu, ale sluch zaginal o rzekomym tytule) ;) Niestety, nie posiadam swojej makoweczki - jeszcze - natomiast iPod wpadnie juz niedlugo o ile Bozia da, a partia pozwoli. Cierpie na syndrom designu Apple, czyli chorobliwe zakochanie w ksztaltach lampki i aktualnego modelu iMaca. Czy to sie leczy? Od 28 wrzesnia byc moze spotkam kilku z Was. (To taka zagadka :) ) Jeszcze raz dzien dobry wszystkim, Pozdrawiam, Marcin

#145 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 23 września 2006 - 21:46

To i przyszedł czas na mnie po tych 60 postach moich... krzyfar już tak krzyczy żeby się witać więc... Jestem Tomek, mam lat 21 ;) W tym roku zaczynam studia o kier. Sieci Teleinformatyczne w Wyższej Szkole Technologii Teleinformatycznych w Świdnicy. Maki przewijają się przez mój pokój od 2002 kiedy przypadkowo kupiłem na targu (!) PM9500 z dopałką XLR8 G3/400 za 100 (!!!) zł. Wcześniej używałem Amigi, w międzyczasie zbudowałem PC. O ile Amigę kocham (niestety czasy klasycznych modeli minęły... :( ), o tyle PC uważam za bezsęs :) Półśrodkiem na moją dolegliwość jest Mac. Obecnie jadę na Pismo podkręconym do 500MHz, w niedalekiej przyszłości planuję jakiegoś PB albo iBooka na G4. Uwielbiam muzykę, nieco kiedyś tworzyłem na DigiBoosterze Pro na Amidze, obecnie już tylko konsumuję kompozycje innych (co nie znaczy że skończyłem z tym ;) ). Ostatnio w łapy wpadł mi MilkyTracker - i - nie powiem - przypadł mi nawet do gustu, ale i tak DBPro był zebeściak! No generalnie wszystko, w razie czego służę detalami ;) Pozdrawiam wszystkich nowych ! :-)

#146 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 26 września 2006 - 18:38

Witam, to mój debiut na tym forum - pozwólcie zatem, że się przedstawię. Mieszkam we Wro, zawodowo zajmuję sie przygotowaniem do druku, natomiast wolny czas spędzam na nurkowaniu i grotołażeniu (po ciemku również) Moje jabłuszko - to na razie iPod5G, do którego dokupię jakiegoś Maczka (jak tylko Adobe wyprodukuje coś na intelomaki)... Słowem w Mac_terii jestem lajkonikiem...

#147 madzinii

madzinii
  • 25 postów

Napisano 27 września 2006 - 12:38

Hej, Magda jestem... nowa sierotka. Ale tu mało dziewczyn, a jak jakieś sa (nie chcę nikogo obrazić), to piszą "hej mam problem z..."

Hehe z problemami trezba radzić sobie samemu, poczytać, popytać a nie pisać setny raz podobny tema, obko 99 inych :)

A więc witam.
Do maców jakoś przywiązana zbytnio nie jestem, chociaż jednego w domu posiadam, ale bez ipod się nigdzie nie ruszam, a więc moja obecnośc tutaj nie jest przypadkowa.
Co do mnie to mam nieco poniżej dwudziestki i jako nieliczna z kobiet"po godzinach"zajmuję sie informatyką. Poza tym uczy się w branży budowlanej. Pozdrawiam.

#148 Trith

Trith
  • 24 postów
  • SkądLuboń/Poznań

Napisano 27 września 2006 - 19:41

Cześć, ja chyba jestem najmłodszym userem tego forum, bo mam dopiero 13 lat. MyApple czytam już od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem coś napisać. No ale zacznijmy od początku: Nazywam się Piotr, mam 13 lat i mieszkam w Poznaniu. Interesuję się grafiką komputerową (Photoshop) i pisaniem w html'u. Uprawiam też Taekwondo. O Macach słyszałem już daaawno, ale raczej mnie nie interesowały. Po prostu wiedziałem, że są. Wszystko zmieniło się, kiedy usłyszałem, że moja znajoma kupuje iMaca i pokazała mi jego zdjęcie. Był niesamowity, piękny i miał w sobie to coś... co mnie zaintrygowało. Postanowiłem się dowiedzieć czegoś więcej o jabłkowych komputerach. Odnalazłem MyApple i wiele ciekawych stron. Śledziłem kolejne nowości w świecie Apple, czytałem o OS X i Macintoshach. Później trafiłem na tekst "Czy warto schylić się po nadgryzione jabłko". Po przeczytaniu już wiedziałem, że moim kolejnym komputerem musi być Mac! Udało mi się przekonać rodziców i wiem, że jak mój piecyk siądzie, to kolejny będzie komputer Apple. I czaję się na iMaca 20", no ale zobaczymy. Chociaż mam w pobliżu Cortland i znajomi mają w szkole Maci, to nie udało mi się jeszcze zasmakować jabłka na żywo ;( . No wybieram się do tego Cortlandu i wybieram, ale wybrać się nie mogę. Mam nadzieję, że już niedługo będę szczęśliwym posiadaczem komputera z pod znaku nadgryzionego jabłka. Życzcie mi powodzenia ;)

#149 madzinii

madzinii
  • 25 postów

Napisano 28 września 2006 - 14:10

Co do photoshopa też bawie sie tym programie, ale jakos nie mam okazji pokazać swoich prac.Może kiedys.... Trith-może jesteś najmłodszy, ale kolejny męszczyzna.... Ja się tu samotna będę czuć:)

#150 Luna

Luna
  • 6 postów
  • Skądnie, wieś

Napisano 01 października 2006 - 22:10

Madzinii ja tez jestem dziewczyna




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych