Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#101 KEEK

KEEK
  • 75 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 czerwca 2006 - 18:05

Czesc. Czytam Wasze teksty od kilku dni i nie mam czasu na odezwanie sie. To chyba najobszerniejsze polskie forum o apple jakie znalazlem w sieci. O sobie - przede wszystkim klasyczna fotografia, ibook (zielony) od jakichs 5 lat (ktory wyladowal w lapkach zony) a obecnie PB z tych ostatnich - dokladnie przedostatni :D Zdrowka!

#102 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 01 lipca 2006 - 20:06

nie jest to moj 1 post ale czas sie przedstawic

z tej strony ozz
mieszkam w bialymstoku
jestem fotografem i grafikiem

moj maczek to:
iMac 17"/512MB/G5 2.0 Ghz/160gb/SD/AP/BT

co lubie . lubie imprezy . zadmomowilem sie w jednym z lepszych klubow muzycznych w polsce www.klubmetro.pl gdzie robie fotki na imprezach :D

pomiedzy imprezami siedze w pracy :P dlubiac w programach graficznych
narazie maca mam w domu [od 1,5 tygodnia] i powoli molestuje szefa ze
na pececie nieda sie pracowac :D

a tak apropo od dawna slyszalem o macu ale sie jakos balem . przekonal mnei pad systemu w windzie na mym pececie przez co stracilem w %^*%()&*( duzo danych, waznych zdjec dokumentow i grafik .

czyli niematego zlego co by na dobre nei wyszlo - think different :D

#103 Adams78

Adams78
  • 158 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2006 - 15:14

Witam wszystkich serdecznie, urodzilem sie w czerwcu, w polowie czerwca, dokladnie w pierwszej polowie czerwca :) Trafilem tutaj posrednio za sprawa wspanialego dystrubutora Apple. Czuje sie wyjatkowo. Wiem teraz, ze rownie ciezko jest kupic w Warszawie nowe Ferrari jak nowy model Apple. Skoro nabycie sprzetu wymaga tylu poswiecen i trudnosci, zaczyna mi sie to podobac, wchodze w to. Elitarnosc zagwarantowana ;) Pozdrawiam Adams

#104 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 06 lipca 2006 - 20:36

Dorota.
Wiek - pobalzakowski.
Stała podglądaczka Myapple i macblogów.
Dlaczego mac?
Starą kobietą jestem i żal mi było zdrowia i nerwów traconych na użeranie się z wiadomym systemem. Poza tym lubię to, co ładne. I leniwa jestem. Samo ma się robić.

Ważne osiągnięcia:
1. powieszenie oesiksa pięć minut po pierwszym uruchomieniu komputera.

witam
dorota nie jestes sama w wieszaniu osx.. jak kupilem pm g5, zaraz po instalacji systemu chcialem zobaczyc jak smiga .. zarzucilem swoja ulubiona dvd - z matrixem cz 1 i freeeze taki ze ojezu :D dziwk sie zwiesil normalnie masakrycznie to wygladalo, aaa.. jeszcze rodzina sie zleciala .. chcialem zablysnac nowym hardwarem i nie udalo sie :D hehe
ale juz wiecej resetow nie bylo :D i chwala steve'wowi za to :D
pozdro

#105 pierun

pierun
  • 27 postów
  • Skądpoznan

Napisano 07 lipca 2006 - 10:27

a tu kiedy on nie zostanie a jak to? Było zimno, paliłem w piecu krzakami leśnymi, które dawały mi co? Ciepło. Usłyszałem wtedy gruchot kopca, pomieszany z lśnieniem pazura zwierzęcia przedziwnie usytuowanego. To był Generał MacArthur. Wrzucił do pieca wiadro z sagą i powiedział: -I would like to be Arthur, like Artur Wojdat. I like to swim, you know... -No jasne - odpowiedziałem - rozumiem, ale no nic nie stoi na przeszkodzie. Generał obruszył sie wyraźnie i jednym ruchem zerwał ze swojego nazwiska przedrostek Mac i huknął jak nawarony dzieło życia: -Get-a-heck!! -Oddaj Mac - krzyknąłem tak dla podpuchy, he. -Let's go - odpowiedział buńczucznie Generał. -Take Mac and call me Artur Wojdat, right? Popatrzyłem na generała MacArthura i wziąłem Mac i on już ten tegez został Arturem Wojdatem a mi było ok bo polubiłem. No i zapomniałem wspomnieć,że gen MacArthur grał z nami w piłke kilka razy i koledzy z pracy się zdziwili że on ze mną tak przyszedł... witam

#106 iLambert

iLambert
  • 118 postów
  • SkądPolska

Napisano 16 lipca 2006 - 18:57

Witam!
Nazywam sie Michal Kwiatkowski, mam 23 lata zajmuje sie prowadzeniem for i stron internetowych, muzyką, grafiką. Jeden z projektów, które teraz prowadzę to www.splintercell.pl. Uwielbiam grać w sieciówki. Maca swojego jeszcze nie mam, ale na codzien mam stycznosc z Mini Core Duo. Planuje zakup MacBookaPro. Sadze ze mile mi sie tu bedzie postowalo :D

Pozdrawiam!
iLambert

#107 agutek

agutek
  • 2 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 17 lipca 2006 - 22:12

witam wszytkich, zagladam do was od prawie roku, ale dopiero od kilku dni zebralo mi sie na wpis i to tylko z powodu zaginionego szarika :), mam nadzieje, ze nikt mi tego za zle nie wezmie :) i zdazy mi sie jeszcze napisac cos od siebie :) zanudzac posiadaczy appla czym mam a czego (jeszcze)- nie, nie bede, poniewaz kazdy z nas posiada w zasadzie to samo, o mnianowicie - jablkowe szczescie :) dziekuje i do nastepnego postu :)

#108 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 19 lipca 2006 - 10:30

Cześć :)

Mam na imię Piotrek i aktualnie mieszkam w Krośnie (podkarpackie)... w najbliższym czasie planuję przeprowadzkę do Krakowa wraz z moją lepszą połówką.
Na forum jestem już od jakiegoś czasu, ale na przedstawienie zostawiłem sobie setny post :)
Od stycznia jestem właścicielem iBook'a G3 i od tego momentu jestem totalnie zakochany w makach... nie wyobrażam sobie powrotu do kanciastego... w zasadzie to w ogóle nie lubię się uwsteczniać :)

Pozdrawiam wszystkich,
koolavy

#109 KubaCh

KubaCh
  • 102 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2006 - 21:53

Dzień dobry, jestem tu nowy Cześć, jestem tu nowy, więc postanowiłem się przywitać. Na codzień używam PCta (ale muzyki słucham z iPoda). Na Maca zamierzam się przenieść, ale muszę najpierw znaleźć sposób, żeby przenieść na ten sprzęt również BlueConnecta (myślę o MacBooku, a ten nie ma PCMCIA - nowy Macbook Pro też). Poza tym wygląda na to, że przejście na Intela ułatwi moją przesiadkę :-)

#110 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 20 lipca 2006 - 23:04

Cześć Jestem Seb235, Z makami moją przygode zaczołem w sanatorium na I`Maczku z systemem 9.1 PL, potem była fascynacja tym sprzętem i emulowanie najpierw 7.5 potem 8.1, do 10.4.6 na Pear PC. Narazie maka nie mam ale przymieżam się do kupna pod koniec roku. Pozdrawaim i życze jak najmniej problemu ze sprzętem.

#111 zasina

zasina
  • 159 postów
  • SkądKrobia / Gostyń

Napisano 28 lipca 2006 - 22:37

Cześć! :)

Jestem Kuba z Wielkopolski, niestety nie mam swojego Maca :( Ale komputerami tymi interesuję się od roku. Zawdzięczam to mojemu profesorowi informatyki ze szkoły, który pokazał mi te wspaniałe maszyny. W szkole mamy iMaki (G3) i eMaki - właśnie z tego modelu korzystam, ale tylko dwie godziny w tygodniu w ciągu roku szkolnego :(. Oto on: http://www.zasina.la.../Dklasa0124.jpg . Bardzo chciałbym mieć swojego Maka, ale niestety cały czas zbieram na niego fundusze. Realnym terminem zakupu jest dopiero lipiec 2008 :( Ostatnio Maka kupił sobie znajomy grafik, który był jeszcze pół roku temu zaciekłym zwolennikiem Windowsa, a teraz bardzo jest zadowolony ze swojego mini :) Jutro wybieram się do Wrocławia, gdzie mam nadzieję zobaczyć sobie (a może nawet pobawić się nimi) Maki w SADzie lub MM ;)

Moj stosunek do Windowsa? Jestem mu wdzięczny za to, że umożliwił mi naukę tego, co do tej pory się nauczyłem.

#112 czmiel

czmiel
  • 13 postów
  • SkądPruszków

Napisano 29 lipca 2006 - 20:31

Witam, dziś stałem się posiadaczem G4 350MHz. Mam wielką nadzieję, że pomimo braku czasu na eksperymenty uda mi się ogarnać nowa platformę i docelowo przesiąde się na apple'a :) Chciałbym gorąco podziękować mojemu bratu za ww. gift

#113 scythe

scythe
  • 39 postów
  • SkądDzialdowo

Napisano 29 lipca 2006 - 21:04

Moj stosunek do Windowsa? Jestem mu wdzięczny za to, że umożliwił mi naukę tego, co do tej pory się nauczyłem.


Szacuneczek za tolerancje :)

#114 kulek

kulek
  • 16 postów

Napisano 30 lipca 2006 - 17:01

skoro wszyscy sie tak namietnie przedstawiaja, to ja nie bede gorszy, jak w nicku widac, jestem sobie kulek.. nie wiem jak dlugo interesuje sie macami, pewnie bedzie z miesiac, moze dwa, namietnie czytalem rozne rzeczy dotyczace tych maszyn (a zaczelo sie od mojego iPOD'a nano), nie bylo tego wiele, bo szukalem informacji na polskich stronach.. na poczatek wytarczy, od wczoraj jestem wlascicielem MacBooka, byl drogi jak ja pier***, ale ciesze sie, ze kupilem go w USA, a nie w PL bo bylby jeszcze drozszy, obecnie mam problemy z roznymi rzeczami (zyje mysla, ze kazdy takowe mial na poczatku, wiec nie jest mi z tym bardzo zle), co tu dalej pisac.. dopiero zaczynam przygode z tym kompem, zobaczymy co z tego bedzie, czytajac wasze opinie podejrzewam, ze bedzie wszystko cacy, pozdrawiam

#115 Tomo

Tomo
  • 214 postów
  • SkądWars i Sawa

Napisano 01 sierpnia 2006 - 10:03

Jestem Tomo - z sympatia dosterzegam tu niejakiego Tombomombo - poniewaz czasamim miewam nick Tomo Bomo :) Jestem grafikiem, mam 3 miesieczna coreczke, 26 letnia zone, 2,5 rocznego bullteriera i pare makow. Juz z patyna : Power Mac g4 450 Sawatooth + Studio Display 21 Ibook g3 - 800 Imac g4 800 LCD Nieco nowsze: PB 17 1.67 1,5 gb ram G5 Quad niestety tylko 1,5 gb ram + Cinema display 20 cali. Uzwyam Majty mołsów i Wacoma a4. Jestem niezaprzeczalnym fanem Appla i nigdy nie moge sobie kupic IPODA...

#116 sensei

sensei
  • 45 postów

Napisano 03 sierpnia 2006 - 07:44

Czesc ;) moja przygoda z maczkiem zaczela sie od tego, ze kolega kupil sobie iBooka G3 i zaczal mi jezdzic przed nosem ikonami w Docku i machac wirtualnymi pulpitami wzbudzajac ogolny podziw moj i okolicznej gawiedzi. Za tydzien drugi kolega przywital sie tym razem z G4 i obaj zaczeli mi ostro dzialac na nerwy (ja tez chce !!) :D Zeby zagluszyc to nieznane mi uczucie zapodalem sobie A64 i zabilem ich maszyny moca obliczeniowa i szumem wentylatorow, ale i tak cos po nocach nie dawalo mi spac. Meczylem sie z tym rok czasu, w koncu tydzien temu moje kochanie uslyszalo "Kochanie, bedziemy mieli trzeci komputer w domq" i na wszelki wypadek juz stalem w drzwiach ewakuacyjnych. Na szczescie obylo sie bez rekoczynow i efekty w mojej sygnaturce. Wczoraj minal tydzien od kiego Go mam i z tej okazji dostal ode mnie kostke ramu i przejscie VGA za co odwdzieczyl mi sie cudownym obrazem w 1440x900 + DualHead na swojej matrycy. W planach jest kupno : - Mighty Mouse BT + Keyobard BT (mlodszy brat student jest wlasnie w U.S.A. na zarobkowym wiec mam nadzieje ze bedzie taniej) - jakis fajny crumpler - AirPort Express - TonePort Od tygodnia czuje sie znacznie lepiej a MyApple wyladowal na samej gorze w "Ulubionych" ;)

#117 HoaX

HoaX
  • 182 postów
  • SkądKobiór

Napisano 03 sierpnia 2006 - 13:50

Jedrek z malowniczej metropolii (ironia) Kobiór :P Od czerwca jestem szczęśliwym posiadaczem iMaca CD 17". Dotąd korzystałem z blaszaków, lecz windowsa starałem się unikać. Stąd zainteresowanie Linuksem. Zainteresowania? Komputery, konsole, grafika, webmastering, manga/anime.
zapraszam na mą rozkręcającą sie stronę, o makach i nie tylko: http://www.hoaxworld.tk
(dla userów Opery: http://hoax.ovh.org )

#118 Adrian Szeler

Adrian Szeler
  • 39 postów

Napisano 09 sierpnia 2006 - 12:11

Witam i jednocześnie pozdrawiam wszystkich macuserów. Metropolia-okolice Gliwic..... Prawie rok temu podziękowałem piecom i nie zamierzam wracać myślami wstecz... Pracuję na eMacu i na razie nie zamierzam tego zmienić. Stabilność i przyjemność z pracy sprawia że chce się pracować więcej....chyba jest coś w tych makach. Może kiedyś wygrzebię na ,,nieco wyższy model"......

#119 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 11 sierpnia 2006 - 16:01

Witam! Tomuś jestem, mieszkam w pewnej małej mieścinie pod Opolem :-P i dziś właśnie dołączyłem do szanownej grupy Macuserów :grin: Moja przygoda z Makami jest dość długa, żeby ją tutaj całą opowiadać. Bywało różnie, ale od jakiegoś już czasu chodził za mną pomysł, żeby kupić coś z jabłuszkiem :-) I tak oto od dziś stałem się posiadaczem Powerbook'a G4, z którym czeka mnie z pewnością jeszcze dużo pracy :wink:

#120 binio

binio
  • 155 postów
  • SkądJastrzębie Zdrój

Napisano 12 sierpnia 2006 - 11:18

Jakoś wcześniej nie zauważyłem tego wątku :roll: Po 20 postach chyba się za bardzo nie spóźniłem. No to zaczynam. Cześć!!! Jacek mi na imię :D. Z wykształcenia nauczyciel wych. plast. ale pracuję jako grafik. Z Macami mam do czynienia od około 7 lat. Zaczynałem od G3 z systemem "8 coś tam". Teraz na PM G5 DP 2GHz. Niestety :( jak na razie tylko w pracy. Ale, jak śpiewał Pankracy "już za chwileczkę już za momencik" dotrze do mnie MacBookPro 17". Nareszcie tylko mój :razz: Interesuję się sztuką, designem i fantastyką. Pozdrover dla wsjech, macuserów.

#121 oskar.krawczyk

oskar.krawczyk
  • 27 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 sierpnia 2006 - 11:59

Witam, w zasadzie jestem już po 4 postach i generalnie jestem z typów nie-witających-się ale macie tu całkiem przyjemne community więc robię wyjątek ;-) Imię i nazwisko już znacie... Mam 22 lata i pracuję jako profesjonalny web-designer oraz user-experience designer na pewnej wyspie w pewnym bardzo dziwnym mieście. Lubię chude/anorektyczne dziewczyny, preferowany tleniony blond z piercingiem i tatuażami :-) Nie lubię czekolady oraz użytkowników Opery - nie pytajcie dlaczego. Co do sprzętu to jestem miłośnikiem dizajnu (o dziwo) więc: * MacBook Pro, 2.16ghz, 2gb ram, 15''4' * MacMini Solo, 1gb ram * iPod Video 30gb + UniDock i kilo całkowicie niepotrzebnego sprzętu do niego ;-) Tyle, w razie pytań... pytać. Pozdrawiam! Oskar "wassago" K.

#122 greem

greem
  • 1 postów

Napisano 12 sierpnia 2006 - 14:03

Witam wszystkich Od jakiegos czasu interesuje sie mac'ami. Jeszcze nie mam swojego jablka ale do konca roku planuje zakup MacBooka. Prwdopodonie kupie go w anglii bo juz niedlugo sie tam wyprowadzam. Jak do tej pory pracuje i pracowalem zawsze na pc. Mysle ze juz przyszedl czas zeby zapomniec o windzie i przesiasc sie na Mac'a. Ciesze sie ze istnieje to forum. Ciagle znajduje nowe ciekawe wiadomosci o mac'ach :) Pozdrawiam ;)

#123 snimacz

snimacz
  • 1 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 sierpnia 2006 - 14:22

Witajcie, jestem Adam, świeży użytkownik Maca. Kupiłem używany egzemplarz powerbooka. Już 6 miesięcy cieszę się nim. Przyszły jednak problemy. Ekran migocze, matryca ma dziwne przebarwienia. Dzieje się to nieregularnie, ale pracować się nie da. Przeszukałem forum, ale nie doszedłem do informacji gdzie najlepiej serwisować w okolicy Krakowa powerbooka G4. Czy miaby ktoś ochotę i czas podesłać mi jakiś namiar. Pozdrawiam i przepraszam za tak krótkie intro :)

#124 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 sierpnia 2006 - 14:37

6!!

#125 Vorph

Vorph
  • 272 postów
  • SkądInąd

Napisano 16 sierpnia 2006 - 14:48

No to ja też się przywitam...jestem Robert :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych