Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#801 piwko2006

piwko2006
  • 126 postów

Napisano 14 października 2015 - 17:44

Witam wszystkich.

Kilka tygodni temu kupiłem iPhone 5S, który jest po 4S drugim telefonem od Apple- mam nadzieję nie ostatnim.

Decyzja o sprzedaniu androida była spontaniczna i zdecydowana. 

Póki co jestem zadowolonym użytkownikiem i mam nadzieję na zakup kolejnych urządzeń z logo jabłka.



#802 karek314

karek314
  • 1 postów

Napisano 09 listopada 2015 - 17:09

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Niedawno przeszedłem na jasną stronę mocy i mam nadzieję pozostać tu jak najdłużej.

Na forum byłem od dawna jako czytelnik a teraz postanowiłem się zarejestrować.



#803 Queen

Queen
  • 46 postów
  • SkądJastrzebie Zdroj, Poland

Napisano 09 grudnia 2015 - 12:07

Siemanko, pewnie już się witałem z wami jakiś czas temu ale nie miałem wtedy sprzętu zgniłego jabłka. Od kilku miesięcy gwałciła mnie myśl posiadania własnego sprzętu od Apple - co prawda mam ipoda nano ale to się nie liczy :0

Dziś zakupiłem MBpro13, teraz tylko czekam na odbiór, mam nadzieję że ten PC spełni moje potrzeby(internet,filmy,czasem rozrywka).



#804 pepisvx

pepisvx
  • 15 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 07:18

Witam serdecznie 

Świeżo upieczony użytkownik iMaca 7.1 na początek z aspiracjami w niedalekiej przyszłości na 27 cali coś z 2011-2012. Jestem oczarowany tam wykonaniem jak i systemem. Do tego stopnia, że będę się starał przekonać szefa o zmianie mojego lapka z win 7 na jakiegoś MBP lub MBA. Do perfekcji brakuje mi jeszcze iPhone z wbudowanym stylusem w rozmiarze 6S... 

 

pozdrawiam



#805 fo.rambo

fo.rambo
  • 5 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 22:38

Wszyscy się itają, wiec i ja powiem dzień dobry :-)
Jakoś tak wyszło że jakiś rok temu trafiłem do grona nadgryzających jabłka i nie mam zamiaru tego zmieniać

Pozdrawiam



#806 Xyhu777

Xyhu777
  • 47 postów

Napisano 30 grudnia 2015 - 15:02

Witam.

Od dłuższego czasu jestem na forum jako gość jednak przyszedł czas na rejestrację. Użytkownikiem Apple jestem już od dosyć dawna i tego stanu nie zamierzam zmieniać. Dobrze mi z tym. :)

Tak więc Siemanko. 


 MBA 13"  X/7  AW 42  ATV3 


#807 Pawelek___

Pawelek___
  • 71 postów
  • SkądGdynia

Napisano 20 lutego 2016 - 19:03

Czesc. Generalnie na forum jestem kilka tygodni. Kilka osób może mnie kojarzyc wraz z poszukiwaniami Macbooka. Dlugo szukalem, dlugo marudziłem i kręciłem nosem, a żeby bylo ciekawiej zacząłem na poczatku roku od budzetu 2500zł, natomiast skończyłem na dwukrotnie większej wartosci.

 

Mysle ze moze po miesiacu napisze jakis artykul na temat macbooka. Napisze tylko przedsmak.. Mam 21 lat, od 6 roku zycia uzywalem PCta, przez ten okres mialem 3 inne PCty. Co wiecej nigdy w zyciu nie mialem laptopa, jestem przyzwyczajony do lezenia przed klawiatura i monitorem .. Dzisiaj kupilem Macbooka Pro z Retiną, a więc moj swiat wirtualny za pomoca pracy z komputerem obraca sie o 180 stopni, zobaczymy co z tego wyniknie :)

 

Pozdrawiam wszystkich :)


iPhone 6 & Macbook Pro Retina 13" 2015 & iPad Mini IV & iPod Touch


#808 kmitko

kmitko
  • 1 postów

Napisano 16 lipca 2016 - 08:22

Cześć,

 

mam 31 lat, jestem nauczycielem akademickim, mieszkam na Śląsku. Niedawno kupiłem Macbooka Pro 13" model 2012 i bardzo mi się podoba OS X. Nie mam iPhone'a ani iPada i na razie nie planuję - ale kto wie. Wcześniej przez 12 lat używałem Linuksa.

 

Pozdrowienia!



#809 kuchi14

kuchi14
  • 13 postów

Napisano 16 lipca 2016 - 08:42

Siema!

Mam na imię Piotrek mam 26 lat jestem nauczycielem. Jakiś czas temu kupiłem Maca mini. Kilka dni temu IPhona 6s Plus. Maca używam do pracy, stacjonarka pozostała tylko do gier. Cóż to dużo mówić komfort pracy na Macu jest o wiele wyższy niż na stacjonarce :) 


  • MasterM lubi to

#810 tpiapiac

tpiapiac
  • 4 postów

Napisano 19 lipca 2016 - 13:22

Siemka ;)

 

Nazywam się Tomasz, jestem 24-letnim studentem.

 

Z maca nie korzystam i szczerze mówiąc, miałem niewielką styczność z komputerami Apple. To się raczej nie zmieni w najbliższym czasie, bo nie wykorzystuję komputera jako instrumentu do pracy, a raczej łącznika ze światem zewnętrznym. Nie potrzebuję zaawansowanego technicznie urządzenia, choć nie ukrywam, laptop z którego korzystam na co dzień, swego czasu (w momencie zakupu) miażdżył większość konkurencji, a i teraz, wcale nie jest na przegranej pozycji. Jeśli o komputery chodzi... Możliwe, że przez swą niewiedzę, bo jak wspomniałem, nie miałem dużej styczności z ekosystemem Apple, jestem wierny platformie Windows. Szczerze, nawet nie zaktualizowałem systemu - od momentu kupna, z osiem lat temu, mój XPS ma w sobie Vistę w wersji Home Premium i nie ukrywam, nie stwarzało mi to jakichkolwiek niedogodności. Dopiero teraz zaczęły się alarmy o zaprzestaniu wsparcia i w sumie nie wiem, co zrobię. Trochę szkoda w pełni sprawnego komputera, do którego wystarczy dołożyć RAM-u i wgrać nowy system, by śmigał. A z drugiej strony, kuszą mnie, zdecydowanie bardziej mobilne, nowoczesne ultrabooki...

 

Ale do meritum, bo nie o tym chciałem pisać na tym forum :)

 

Jakiś czas temu zarejestrowałem się tutaj, bo poczytać, ja myślę, "u źródła", dlaczego warto inwestować w Apple. Szczerze, nie widziałem nic szczególnie istotnego w powodach, przemawiających za zakupiłem, jak na mój gust, mocno przesadzonych cenowo urządzeń. Niemniej jednak, po przesiadce z Nokii z Symbianem na Androida, a potem na Window Phone/Windows 10, zastanawiałem się, czy nie warto. Można powiedzieć, że iPhone'a kupiłem z czystej ciekawości. Pchnięty luźnymi opiniami, mam go.

Przyznaję od razu, że spodziewałem się czegoś innego. Nie uważam, by był to telefon, który spełnia wszystkie moje "zachcianki" i na pewno, dałbym radę żyć bez niego. Oczywiście nie mam zamiaru obrażać kogokolwiek uczuć, ale, subiektywnie, iOS "ni chłodzi, ni grzeje". Myślałem, że dostanę więcej "wow", o którym sporo słyszałem. Bardzo możliwe, że myślę tak z przyzwyczajenia. Podobała mi się możliwość swobodnego konfigurowania androida, a WP był płynny i bardzo sobie to chwaliłem. Gdybym miał porównać, to powiedziałbym, że iOS'owi bliżej do Windows, aniżeli systemu Google (od razu wspomnę - "nie przez lagi").

 

W ogólnym rozrachunku, ilość wad, które dostrzegam w iOS (niektórych dość przytłaczających) rekompensuje komfort korzystania z urządzenia. Stabilny, zamknięty system nie jest dla mnie przeszkodą. Do tego dochodzi kwestia wizualna, bo nie można odmówić iphonom urody, a że jest we mnie pierwiastek egocentryzmu, taka błahostka jest nawet istotna. Korzystam z 6s Plusa i jestem dobrym przykładem tego, że na 16 GB da się wyżyć, nie ograniczając się przy tym. Bateria to coś, co mnie pozytywnie zaskoczyło, bo przy moim dziennym korzystaniu z telefonu, jestem w stanie przeżyć całą dobę.

 

Taka ci, moja historia.

Telefonu zmieniać nie mam zamiaru w najbliższym czasie. Miło, że Apple troszczy się o starszych użytkowników i aktualizacje są dostępne nawet dla 4-5- letnich urządzeń. To się chwali. Jeśli do czasu zamiany nie zdecyduję się na maca, pewnie nie zrobię tego później, bo jak potem wykorzystać w pełni ekosystem? W każdym razie, moja przygoda z Apple, choć nie różowa, dopiero się zaczęła, a najnowsza odsłona iOS, o której sporo się mówi, może sporo namieszać w moich odczuciach. Czekam z niecierpliwością na finalną wersje "iOS 10".

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i kończę rozprawkę :D



#811 michvl.21-5bfc0bf33e

michvl.21-5bfc0bf33e
  • 23 postów

Napisano 09 września 2016 - 17:43

Cześć, jestem Michał mam 21 lat i pracuje w punkcie z telefonami i akcesoriami do nich :) Mam iPada, a iPhone się pozbyłem kilka dni temu i poluje na nowego ;)

#812 Legarde

Legarde
  • 21 postów

Napisano 18 września 2016 - 11:05

Cześć!

Co tu dużo mówić, na forum trafiłem dzięki mojemu kochanemu telefonowi z Androidem. Teraz poważnie zastanawiam się nad zakupem IPhone, stąd pomysł zarejestrowania się. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać coś sensownego ;)



#813 PanMikoo

PanMikoo
  • 40 postów
  • Płeć:
  • SkądPiaseczno

Napisano 18 września 2016 - 17:44

Hej, jestem Pan Mikoo i jestem uzależniony od technologii, mam nadzieje że to forum pomoże mi w dalszym zagłębianiu się ku mojemu uzależnieniu :D . 


                  iMac 27"(2013) - i7 3.4GHz/8GB/128GB SSD+1TB/GTX 680MX/10.12                MacBook 12"(2016)Core m3 1.1GHz/8GB/256GB SSD/HD Graphics 515/10.12

 iPhone 7 Plus 32 GB Matte Black  +   Apple Watch Matte Black 42mm Series 1


#814 Veider99

Veider99
  • 16 postów

Napisano 25 września 2016 - 16:27

Cześć! Na forum trafiłem podczas przeglądania internetu na temat mojego pierwszego iPhona 5s. Po wielu latach użytkowania androida, zakochałem się na nowo w Apple



#815 blend

blend
  • 24 postów

Napisano 02 października 2016 - 09:46

Cześć.

Od kilku lat używam produktów Apple. Na poczatku iPhone 4S potem 5S teraz 6S + MacBook Pro Retina 13 mid 2014 i iMac 5K late 2015. Cenie sobie produkty Apple za stabilność no i oczywiście design. :D

#816 greemsky

greemsky
  • 25 postów

Napisano 20 grudnia 2016 - 20:55

Cześć.
Mam na imię Adam, na forum udzielam się od niedawna, ale z Apple mam styczność już od jakiegoś czasu. Pierwszy był iPod Classic kupiony chyba w 2007 roku w UK, potem długo długo nic aż kilka lat temu dostałem iPhona 4s, to był początek wielkiej przyjaźni z Apple. Szybko kupiłem iPada, potem zmiana telefonu na iPhone 5s, Macbook Pro Reina '15, Apple TV, iPhone 6s no i na końcu Apple Watch. A w planach zakup nowszego iPada i może AirPods :)


iPhone 4s | iPhone 5s | iPhone 6s | iPod Classic | Apple TV 3 | iPad 4 | MacBook Pro Retina '15 Mid 2014 | Apple Watch Sport


#817 Nygusik

Nygusik
  • 3 postów

Napisano 14 stycznia 2017 - 21:48

Witajcie. 

Mam na imię Tomasz, mieszkam w Gorzowie, na życiowym liczniku już 30+ ;) Generalnie od zawsze towarzyszył mi Windows oraz później Android. Do tej pory byłem wierny konkurencji, mianowicie firmie z Korei i linii Galaxy. Zakończyło się to nabyciem wybuchowego, nieodżałowanego Galaxy Note 7, który spoczywa bezpiecznie w mojej pamięci a gościł u mnie ok 2 miesięcy. Zapewnie gdyby nie to i nie moja dziewczyna, która używa systemu iOS od bardzo dawna, nadal byłbym po drugiej stronie. Jednak Andkowi podziękowałem (chociaż N7 miał w sobie coś nie tylko wybuchowego ale też magicznego) i skusiłem się na iPhone 7 Plus. Cóż niezawodność systemu naprawdę robi robotę. Oczywiście brakuje sporo rzeczy po przesiadce i tęskno nieco było, więc do pary zakupiłem MBP 13 z 2015 i teraz dopiero czuję różnicę. Ekosystem to jest to czego szukałem. Odkrywam sobie zatem cały czas świat sadowników i na razie dobrze mi z tym. :) 

Pozdrawiam serdecznie. 



#818 Germ@n

Germ@n
  • 182 postów
  • Płeć:

Napisano 10 sierpnia 2017 - 14:48

Witam,

od niedawna jestem posiadaczem iPhona 6 (pierwszy na moim koncie).

iPada mini mam już jakiś czas.

Zarejestrowałem się tu, by uzyskać od Was odpowiedzi na pytania, które stopniowo będę zadawał. ;)

Pozdrowienia dla forumowiczów.


iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone 14-> iPhone 15.


#819 Tosiolandia

Tosiolandia
  • 1 postów

Napisano 24 października 2017 - 09:04

Cześć, do tej pory obserwatorka, od teraz forumowiczka, użytkowniczka iPhone, iMac i MacBooka od wielu lat. Pozdrawiam :)



#820 watkem

watkem
  • 2 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 27 października 2017 - 08:43

Cześć,

Od niedawna obserwuję i przeglądam forum :), kiedyś już miałem styczność z produktami apple, po 5 latach używania telefonów z androidem i innymi systemami wkońcu wracam do apple i już niedługo zostanę dumnym posiadaczem iphone X.

 

Mam nadzieję że dłużej zabawię na tym forum :)

 

Pozdrawiam,

Bartek



#821 Crayon7

Crayon7
  • 15 postów
  • SkądUK

Napisano 29 października 2017 - 20:48

Fanka Apple od 2010:D

#822 Piotrapn1

Piotrapn1
  • 41 postów
  • SkądŁańcut

Napisano 30 października 2017 - 11:10

Witam,

Jestem Piotrek od dwóch lat jestem posiadaczem Apple tzn.iphone,ipad.macbook . :)   



#823 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 02 listopada 2017 - 19:53

Hejka. Jestem Paweł i jestem realizatorem dźwięku. Na forum jestem już dłuższy czas, jednak jakoś tak nie było okazji do przywitania się. Posiadam Macbooka, iPhone'a i iPoda, ale nie jestem jakimś specjalnym wielbicielem marki. Po prostu losowo wybór padł na jabłka i tak już zostało :P

 

Pozdrawiam serdecznie!



#824 michalbtl

michalbtl
  • 1 postów

Napisano 29 maja 2018 - 22:01

WItam. Jestem użytkownikiem od kilku lat. 



#825 pawel.mielcarz88

pawel.mielcarz88
  • 1 postów

Napisano 03 sierpnia 2018 - 14:24

Cześć Paweł, od roku jestem posiadaczem Apple macbook air 13






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych