Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#26 dj

dj
  • 135 postów
  • SkądPoznań/Londyn

Napisano 22 listopada 2005 - 19:09

na 1 -wszym :) ......

#27 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2005 - 17:08

ja tesz

6,

kokos - stary pierdziel z wszawki, narkoman i alkoholik amator, pieniacz z powołania, choleryk z urodzenia, bezwstydny szpaner, cztery dyszki zaraz strzelą, kompletne dno...

Troche grałem w kapelkach 89-91/93 typu reds i wilki, rzuciłem anglistykę w wawce, nagrałem parę płytek min 1984, Blitzkrieg itp. - dawniej, a teraz to już tylko ambienty - np "Panta `Rhei" z Walewską (ta od opery).
Trochę babrałem się w fabule - współprodukowałem "Zmruż Oczy" i robiłem tam dźwięk... 4 tygodnie planu pod Litwą, nagrywanego na PB 400 i MOTU Audiodesk = POWERBOOK RULEZ.
I w ogóle od 95ego, po pracy na ATARI 512 z Cubase24 przeskok na LC475 z kartą Audiomedia for LC i .... Logic 2.... wtedy to dostałem 1szego udaru mózgu.
....
Potem już poszło - PB5300 -> PPC7600 -> PPC9600 ->G4 350Mhz ->G4 1 GHz DP ->PB 400Mhz ->iMac 17" ->PB 1.5Ghz -> ???? (aa hahaha zapomniałem- G5 DP 2.5 GHz 8GB RAM+ Cubase SX z softsynths i samplers )

Wszystkie te kompy wykorzystywałem/uję do produkcji audio w studiu i na planie - ewangelizuje klientów studia fanatycznym przywiązaniem do jabłek i teroryzuje oddechem.


..kokos

Próbki moich wypocin na stronce www

#28 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 23 listopada 2005 - 18:05

kokos, "I love you" jest baaaaaardzo niezły, respect!

#29 coyote

coyote
  • 139 postów
  • Skądlondyn

Napisano 23 listopada 2005 - 19:54

pozwolcie zatem, ze i ja dolacze do AA :)

jako nie przedstawic sie nie wypada uczynie zadosc i cos powiem rowniez :)
( polski jezyk jest jednak baardzo skomplikowany :mrgreen: )

Jestem Blazej tudziez Ben
mac mnie znalazl jakies pol roku temu aczkolwiek zarazilem sie nim duzo
wczesniej.
fizyczna przygoda zaczela sie, nieuwierzycie od znalezionego g3 300mhz na ulicy
nie rozumiem do dzisiaj kto to zrobil i jaki przydomek mu nadac

po dwoch miesiacach zrealizowalem zakup g4 ktory przyczynil sie do wiekszych i mniejszych nieporozumien z moja kobieta :) chyba troszke zazdrosna jest

oto moje dziecko :) http://i14.ebayimg.c.../7b/89_12_b.JPG

tyle slowem wstepu
nie konczac wotku pozdrawiam i zycze owocnych przygod wszelkiej masci
nie przestajac tylko na komputerch :)

[ Dodano: 2005-11-23, 19:57 ]
no bravo kokos :)

[ Dodano: 2005-11-23, 20:08 ]
no tak ; z zainteresowan to choy lee fut, montaz video, fotografia, kobiecinki i miazdzenie funciakow na szynach kolejowych, to wszystko oczywiscie gdy nie siedze z makiem :)

#30 rafciok

rafciok
  • 56 postów
  • Płeć:
  • SkądWroclaw

Napisano 29 listopada 2005 - 16:52

Czesc .. mam na imie Rafal ... z macami rozpoczelem zabawe w pracy .... od listopada mam swojego iMaca g5 i jestem z niego bardzo zadowolony ... :mrgreen:

#31 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 30 listopada 2005 - 17:27

dziś kupiłem najmniejszego iBooka 12''

Witam,
Dziś zakupiłem iBooka model: M9846LL/A, czyli wy12 cali, procesor 1,33 GHz, 512 MB RAM i wszystko to co oferuje obecnie ten model.

[ Dodano: 2005-11-30, 17:29 ]
Witam,
Dziś zakupiłem iBooka model: M9846LL/A, czyli wyświetlacz 12 cali, procesor 1,33 GHz, 512 MB RAM i wszystko to co oferuje obecnie ten model.
Serdecznie pozdrawiam całe forum,
Borys

P.S. I tylko ten alt po lewej stronie mi ciut przeszkadza ;)

#32 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 01 grudnia 2005 - 09:17

Witam jestem tutaj od paru tygodni i dzisiaj nadszedl czas zeby sie z wami przywitac . Czemu dopiero dzisiaj ?? ano dlatego ze wlasnie dzisiaj stalem sie posiadaczem mojego malego kawalka apple a mianowicie iPod-a video 60gb white :) i w zwiazku z tym wydaje mi sie ze juz "sie zaczelo na dobre". reszta sprzetu mam nadzieje "pojdzie" w przyszlym roku a jest co wymieniac :) pozdrawiam wszystkich z pieknej gdyni Michal

#33 MacAG

MacAG
  • 34 postów
  • SkądWołomin

Napisano 01 grudnia 2005 - 10:26

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy :oops: i dopiero się wkręcam w Mac'ki a kąkretnie to w mini [1.25MHz 256 Ram 40HD od KMiszcza z Lublina] Choć jest dopiero w drodze.
Z mac'iem mam styczność od dziecka tak jak i mój brat [JSG] poczatki były trudne poniewasz pierwszy mac z jakim miałe przyjemność się spotkać w wieku 6 lat był LC475(naleśnik)
potem to juz z gorki bo następny był Power Mac G3 a teraz u braciszka siedze na Blue&White G3
a On obok na Cube.
Ale oba są Jego lecz moze juz jutro będe panem i władcą a to dlatego ze przyjdzie Mini. :mrgreen:

To ja: Dołączona grafika

#34 scythe

scythe
  • 39 postów
  • SkądDzialdowo

Napisano 07 grudnia 2005 - 07:51

Witam. Jestem (niedlugo bedzie bylem) "twardym" uzytkownikiem PC. Pare dni temu nabylem skromnego iBooka G3 600 i doznalem cudownego objawienia - cos jakby szczescie we mnie wstapilo. Z dnia na dzien te uczucie coraz bardziej poteguje. Co prawda z racji kosztow i zawodowego stanowiska jeszcze musze korzystac z blaszanych puszek, ale ich stan coraz bardziej sie zmniejsza. 2 tygodnie temu oddalem na zlom 6 blaszakow i od razu luzniej mam w domu. Dobry poczatek zbiorki funduszy na kompletne G5 z oprogramowaniem.

#35 bart.b

bart.b
  • 11 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 08 grudnia 2005 - 16:51

witam jestem bartek. moja aktywna przygoda z mac'iem zaczela sie jakies 4 lata temu kiedy to namierzylem i zakupilem mojego pierwszego pb g4, poniewaz nie nawidze byc przykutym do biurka. od tamtej pory jestem zaprzedany diablu. biernie wszystko zaczelo sie wczesniej. kumple mieli amigi, potem pierwsze b&w, w koncu i na mnie przyszla pora. generalnie teraz znajomi smieja sie ze mnie ze jestem nie kompatybilny, ale wole to, niz "windows stres". kiedy zniknelo jabluszko panowala taka pustka, a szarlotka to juz nie to. nie wiem jak to sie stalo ze dopiero teraz wpadlem na te strone, ale stalo sie swietnie. pozdrawiam wszystkich

#36 libertarian

libertarian
  • 42 postów
  • SkądLubelskie

Napisano 08 grudnia 2005 - 18:32

Witam! Mam na imię Michał i od kilku dni iMaca G3/350/OS X - wreszcie! Bo zwolennikiem Maców jestem od lat. Pochodzę z Lubelszczyzny, ostatnio mieszkam w Łasku k/Łodzi. Zainteresowania: kompy, Linux, kolej, muzyka, militaria and much more...

#37 amigas

amigas
  • 128 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 grudnia 2005 - 18:41

Hmmm no dobrze to teraz czas na mnie. Po pierwsze jestm strasznym burakim, że się nie przywitałem od razu, ale joś tak tona bałaganu mi się na łeb zwaliła:/ Niniejszym przepraszam i obiecuje porawę (2 kawałki szarlotki dal każdego może być?) Wiec tak. 6 lat temu powiedziałm PC papa i od tej pory pracuje na Maciach Obecnie iMac g4 800 15cali 512 ram(bedzie za tydz 1024) 120 GB air port (za tydzien bedzie ) Ibook 500 10 gb 380 MB RAM air port (???) a z dawnych czasów LC I i II PM 6500 (najlepsza maszynka do edycji video:D) 32 mb 6 gb +avid cinema card PM 7200 (chyba, nie pamietam) Performa 5300 A czym sie zajmuje? DTP, Grafika komp, Historia, zabytkowe autka i moto, socjologia ( to studiuję), muzyka (gram na basie), elektronika, linux, sieci komp, administracja, fotografia i inne bzdety ale raczej doraźnie

#38 sagat

sagat
  • 350 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 09 grudnia 2005 - 19:26

A teraz ja :] jestem Robert Uzywam maka dopiero od wrzesnia kiedy to kupilem moja wymarzona maszyne czyli power maka g5. Maki strasznie mnie wciagnely :] niedlugo bede mial ipoda a m/w na luty marzec planuje kupno ibooka na intelu (o ile wiezyc plotkom maja byc ju w styczniu) dla mojej zony :] a pozniej to juz tylko jakis wypasiony powerbook dla mnie :] SHAKE rulez ! :] Na codzien zajmuje sie grafika 2d & 3d, postprodukcja, programowaniem w php itp.

#39 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 grudnia 2005 - 13:39

Witeczka! Mój iMac G5 przyleci 19 grudnia, czyli za tydzień! :D Mac'ami interesuję się od kilku lat, ale dopiero teraz fundusze pozoliły na zakup własnego sprzętu. Przez cały ten czas fascynacji "Applusiami" bawiłem się w modyfikacje wyglądu Windozgrozy i emulacje Mac'a na pececie; zajmuję się grafiką 2d i muzyką - gram na bębnach/fortepianie, komponuję, trochę fotografuję :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich z Makówkami na karku :D Aha, parametry sprzętu: 20 - calowy najnowszy iMac G5 z wbudowana kamerką i pilotem, z tym, że RAM zwiekszony do 2 GB i dodatkowy dysk zewnętrzny.

#40 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 12 grudnia 2005 - 15:03

Shogun, wielbiciel dżemu i migających rzeczy. Ma BW, iB, LC i kotkę Frytkę. Dzięki! Jesteście kochani!!! :twisted:

#41 Mateo

Mateo
  • 119 postów
  • SkądKraków / Olkusz

Napisano 12 grudnia 2005 - 21:23

Krótka historia przygody z makami. Witajcie. W moim przypadku zaczeło się jakieś 8 lat temu od Avida na 7.6 i wierszyka który na długo wyznaczał moje podejście do tęczowych jabłuszek. "Macintoshe, Macintoshe jak ja kur... was nie znosze". Teraz po latach wiem że było to w głównej mierze winą Wood'a serwisującego firmową maszynę na której pracowałem w tamtym okresie. Ich cudowna niewiedza, próby wpakowania firmy w drogie rozwiązania sieciujące tego Avida i pecety zamiast AppleTalk'a zaimplementowanego w NT 3.51. Potem nastała 2-letnia przerwa czyli PC only do momentu zakupu ślicznego iMac'a DV 350. Na nim kolejne OsX'y. Właśnie system zdecydował o wyborze platformy. Dwa lata temu nowiuteńki iMac G4 17" - imho najładniejszy, w lutym tego roku PB 12" 1.33. W pracy z kolei główną maszynką jest niestety pecet, mak (BW 350) służy do testowania czy projektowane serwisy działają. Niestety nie wszystkie działają. Robię jednak co mogę żeby zaakcentować obecność naszej platformy na łamach jednego z polskich portali. Macintoshe są wykorzystywane praktycznie do wszystkiego, przez moją ukochaną do ostrej orki biurowej, ja z kolei wykonuje na nich cały proces powstawania jakiejkolwiek kreacji internetowej od szkiców i projektów funkcjonalnych do finalnej realizacji. Na celowniku zainteresowań jest obraz ruchomy - kupiłem już dyski zew. na FW i zamierzam się pobawić krótką formą. Bawi mnie ponadto fotografia i rajdy samochodowe.

#42 magmac

magmac

  • 1 170 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 13 grudnia 2005 - 23:30

A bo wypada... 3 slowa o sobie... Witam, wypada naskorbac 3 slowa o sobie, skoro juz od dluzszego czasu Was podgladam ;) Well.... Na imie mam Maciek i mieszkam w stolicy dolnego slaska czyli Wroclawiu ;) Na maki spogladalem juz od dluzszego czasu, ale raczej z niechecia - zawsze rywalizowalem z kolega o to, czy lepszy jest Final Cut Pro (jego zdaniem TAK) czy Avid Xpress na PC. Rywalizacja trwala dopoki nie stracilem kilka razy danych z PC dzieki... ech, szkoda by pisac, dzieki PeCetom... Wtedy powiedzialem mojemu rywalowi - chyba kupie maka, a on do mnie - bierz mego, no i wzielem ;) I pracuje w FCP i o Avidzie nie pamietam ;) A poniewaz troche czasu minelo, wiec moja kolekcja ugryzionych jabluszek powieksza sie i wyglada teraz tak : 1. PowerMac 1,6 GHz + 2 GB Ram i spoooooro dyskow a do niego 19 calowe LCD sonego i jest slicznie ;) 2. iBook - taaa, niebieska muszelka, bo juz mi moje szczescie nie dawalo spokoju i odganialo od komputera 3. iPod Nano - oczywiscie white i of cors 4 GB - cudooo ! A wszystko to pracujace slicznie z AirPortem, PocketPC, SE T610 i moim XDA3 ;) Pecetow powinno sie zabronic - wiece jak bardzo zaluje lat spedzonych po ciemnej stronie ? pozdrawiam maciek ;)

#43 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 15 grudnia 2005 - 08:33

Czas i na mnie. JEstem tu od niedawna ale dopiero teraz sie przedstawiam. Imie od chrztu dane to przemek, nazwiska nie podam - bo po co a jak sie ktos postara to i tak zobaczy,ze podalem. Moja (bierna) przygoda z Mac'ami zaczela sie kilka lat temu kiedy to na koncercie TGD zobaczylem Bzima, ktory sobie na klawiszach cos gral ale obok niego byl taki dziwny zawieszony w powietrzu znak - oczywiscie nie widzialem, ze to komp - bo ciemno jak cholera bylo. NO i potem podszedlem do niego zobaczylem co to no i mi sie spodobalo - najpierw oczywiscie design. Zaczalem czytac o mac'ach i w ogole ogladac po ile stoja itp. Dopiero niedawno - dokladnie tydzien temu :) - zakupilem ibook'a g3 14'1 384 Ram itd. No i piekna sprawa. Komputra uzywam do robienia muzyki itd. Czym sie tez - poki co- amatorsko zajmuje ale spokojnie mysle,ze przyjdzie czas na zawodostwo. Teraz przegladam programy na mac'a do robienia muzyki. A interesyuje sie tak poza mac'ami to basketem, muza - gram kilka lat na gitarze, amatorsko fotografia i bardoz starymi jezykami biblijnymi. pozdr

#44 power15

power15
  • 44 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 grudnia 2005 - 22:01

Witam, wreszcie mogę powiedzieć "iCześć" jako prowowity użytkownik maczka! :) A dokładniej od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PowerBook'a g4 12" 867mhz 640mb ram 40gb itp itp Aha i żeby nie było, odrazu oświadczam, że możecie sobie wszyscy na raz i każdy/a z osobna pogratulować, bo to właśnie dzięki tej stronce oraz oczywiście apple_store we Wrocławiu... nawróciłem się na "dobrą strone mocy" :P A tak na serio to mieszkam "prawie" we Wrocławiu. Jeszcze się uczę w LO oczywiście we Wrocławiu :) Interesuje się komputerkami, elektroniką i jeszcze kilkoma mniej ciekawymi rzeczami :P jak by ktoś kiedyś coś to -> 5944820

#45 teodozjusz

teodozjusz
  • 190 postów

Napisano 21 grudnia 2005 - 22:48

Witam Przyszedł czas i na mnie. Co prawda nie mam żadnego maka ... miałem plusa i se/30 ;) ... noszę się z zamiarem kupna ibooka :) ... ale to nie znaczy że nie mogę się przedstawić ... Teodozjusz jestem i jest mi bardzo miło że mogę to tutaj napisać :) A w ogóle to właśnie zainstalowałem freeBSD na moim pc i myapple.pl jest pierwszą stroną którą odwiedziłem :) W końcu osx to też bsd :)

#46 Prim

Prim
  • 9 postów

Napisano 27 grudnia 2005 - 20:39

Dzień dobry Znamy się mało. To może ja powiem kilka słów o sobie. Urodziłem sie w lipcu. Właściwie w połowie lipca, drugiej połowie lipca. Maców używam do DTP od bardzo dawna. To juz chyba wszystko. Pozdrawiam :lol:

#47 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 27 grudnia 2005 - 20:50

Dzień dobry
Znamy się mało. To może ja powiem kilka słów o sobie.
Urodziłem sie w lipcu. Właściwie w połowie lipca, drugiej połowie lipca.
Maców używam do DTP od bardzo dawna.
To juz chyba wszystko.
Pozdrawiam :lol:

a kieyd konkretnie?dzień?

#48 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 28 grudnia 2005 - 10:02

stwierdzam, że głosowanie, które się tu odbyło, w poważnych środowiskach byłoby uznane za nieważne :mrgreen:

#49 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 06 stycznia 2006 - 09:03

Witam! Nowy jestem :mrgreen: Czytam forum od jakiegos czasu, poniewaz mam zamiar w niedalekiej przyszlosci (t uzalezniony jest od $ ;) ) zmienic mojego blaszaka na Maca :D Bede uzywal go glownie z PSem.

#50 Piotrek77

Piotrek77
  • 184 postów
  • SkądŁódź/Piaseczno

Napisano 08 stycznia 2006 - 21:40

Cześć. Mam na imię Piotrek i jestem łodzianinem mieszkającym w Piasecznie :). Trochę mi głupio bo z forum korzystam od listopada a z lenistwa dotąd nie przywitałem się z Wami. W listopadzie kupiłem iMaca G5 pod wpływem powerbooka, którego miałem okazję użytkować u sąsiada. Cholernie zaraźliwy sprzęt:) Chociaż Maki zawsze trochę mnie onieśmielały to dzięki OS X'owi oraz sympatycznym ludziom z tego forum szybko poczułem się jak w domu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych