Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 01 listopada 2005 - 19:50

Często widzę jak nowi użytkonicy w przypadkowych miejscach wpisują swojego pierszego posta, chcą się przywitać, powiedzieć kilka słów o sobie, albo po prostu podzielić się swoimi wrażeniami z użytkowania komputerów Apple. postanowiłem napisać ten wątek, dla wsyztskich starych i nowych użytkowników, aby było miejsce, gdzie możecie pisać, kim jesteście, skad jesteście, jak zaczeliście waszą przygodę z makiem, albo po prostu aby świeżo po zalogowaniu powiedzieć cześć, jestem ....... .

Nie jest to obowiązkowe, ale jeśli masz ochotę wpisz się. Zapraszam, też naszych starszych userów do wpisywania się.

----------------

Zapraszamy także do:

>>> [MacLista] Mac'ów spis powszechny <<< - spis naszych "pociech"

#2 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 01 listopada 2005 - 19:53

To może na początek popełnie posta... jako przykład. :roll:

Hej, jestem Przemion mac'i znam od jakiegoś czasu, ale dopiero od ponad pół roku moja przygoda znimi jest bardziej pernametna i tak już chyba zostanie. AVE! :twisted:

#3 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 listopada 2005 - 20:06

W takim razie jestem Paweł (njet) - macami zaraził mnie niejaki macgregor, a jak u niego jeszcze zobaczyłem na stole powerbooka to ho ho :) klika bezsennych nocy nadrabiałem zaległości i poznawałem systemy pod znakiem X-a. Kupilem powerbooka i nie uruchomiłem od tego czasu pieca (ktoś chce kupić?) - będzie już ze 2 miesiące. Pozdrawiam!

#4 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 02 listopada 2005 - 02:45

Cześć jestem tomek, z makami mam problem od grudnia 2004 Bardzo chcę z tym skończyć ale nie mogę :( Zapisałem się na tą terapię aby poznać innych, którzy mają podobne problemy. ;)

#5 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 listopada 2005 - 09:50

Witam, jestem Maciej i pochodze z Poznania. Jakies 10 lat temu mialem Maca LC, pozniej moj kontakt z Apple ograniczal sie do monitora tejze firmy podlaczonego do PCta :) Od niedawna mam iBooka G4 i przesiadka z PC ciagle trwa...

#6 PlecakZ

PlecakZ
  • 11 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 listopada 2005 - 13:50

Cześć, Jestem Jacek i pochodzę z Łodzi. Makówkę posiadam od ok. 5 lat i tak już zostanie. Z PC nie mogę się dogadać ale nie jest mi przykro.

#7 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 02 listopada 2005 - 16:03

Cześć Ania, tu Wojtek. Też mam 12 lat :mrgreen: A tak serio, to mam na imię Dawid i mam nadzieję za rok zdać maturkę 8) :lol: Makami interesowałem się od zawsze, bo to były jedyne komputerki jakie miałem w domciu. Potem nastąpiła era PieCa, ale w końcu już sam doszedłem do wniosku, że to błąd. Dziś nie używam Maka tylko, jeśli nei mogę (rozwalony PB :( ). Podoba mi się w nim zwłaszcza OSX oraz aplikacje iLife (czyli software). Design Maków jest spoko, ale nie stanowi dla mnie priorytetu. Poza Makami interesuję się książkami (triller, sensacyjne) i muzyką (gram na pianinie w zespole i na scholi podczas Mszy Św.). Przez pewien okres miałem manię na ERILO (odmiana Esperanto), ale już mi przeszło :mrgreen: Pozdr. (( PS. Zapraszam do mojej małej Iłży - mamy fajny zameczek i lody :D ))

#8 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2005 - 19:31

iHej! Na imię mam Paweł i jestem szczęśliwym posiadaczem iMacia G4. Lubię muzykę (ostatnio najczęściej słucham jazzu), książki i ... długo by pisać. Apple zawsze było dla mnie przykładem szeroko pojętej ergonomii i dobrego wzornictwa.

#9 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2005 - 19:39

[ot] Paweł -> Kraków i jazz to tylko jedno: radio jazz (101MHz) oraz nasze (nie)oficjalne forum jazzradiowe: http://jazz.chwilami.pl, zapraszam :)

#10 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 02 listopada 2005 - 21:38

Siema! :wink: Jestem Krzysztof (przyszły Architekt Krajobrazu/Konserwator teranów zieleni)... jak mnie pamięć nie myli to przygode z Maczkami zaczynałem w wieku 10 lat. No nie wiem co napisać...no poprostu uwielbiam Mac-y i to jest moje hobby, które bedzie mi towarzyszyć do końca moich dni :) Muzyka: hmm...Metal/Rock yyy... :mrgreen: Książki: fantastyka/okultyzm Filmy: komedia/horror-y moje ulubione to seria American Pie i Oszukać przeznaczenie - super!! Komiksy: Manga 8) inne hobby: elektronika/telefony/motocykle i dziewczyny :twisted: no to tyle 8)

#11 EnderTKD

EnderTKD
  • 351 postów

Napisano 02 listopada 2005 - 21:42

mam na imie Marcin i jestem alkoholikiem..... :mrgreen:

#12 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 02 listopada 2005 - 23:54

Re: [iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ... Mam na imię Marcin - co zresztą łatwo zauważyć :mrgreen: , mieszkam w Rumi, okolice Trójmiasta. Macintosh był moim marzeniem od momentu gdy po raz pierwszy odpaliłem na Amidze ShapeShiftera z MacOS 7.5. Powaliła mnie wtedy prędkość samego systemu i programów, a była to przecież emulacja. W tym roku w końcu stałem się szczęśliwym posiadaczem MACiusia i to właśnie przy nim spędzam wolny czas, o ile żona pozwoli ;)

#13 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 listopada 2005 - 09:56

Cześć mam na imię Tomek i też mam problem z żoną :mrgreen:

#14 Adam

Adam
  • 18 postów
  • SkądSilesia

Napisano 03 listopada 2005 - 11:21

Cześć mam na imię Tomek i też mam problem z żoną :mrgreen:


To zmień żonę :mrgreen:

No to ja się też przedstawię:

mam na imię Adam, lubię jabłka, makówki, ziemniaki, ryż i chmiel...
też uwielbiam jazz i każdą dobrą muzę,
mam wspaniałą żonę i dzieciaki oraz
uwielbiam motyle :wink:

#15 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 03 listopada 2005 - 12:41

Ja jestem JSG- czuje sie troche jak na spotkaniu AA....; czyli Jan Szymon G... bardzo aktywny użytkownik forum Fotopolis.pl... z zawodu jestem fotografem/fotoreporterem. Mój pierwszy kontakt z maciem to początek lat 90'tych i LC475 którego ostatnio-jak część forumowiczów wie-próbowalem reanimować... Później były kolejne modele typu 7600 9200 (albo naodwrót 7200-9600- nigdy niepamiętam) i skończyło się na G3(233 )w szarej obudowie z systemem 9... chyba 2... Po 6/7latach ciemnogrodu (różne PC'ty) w chwili komputerowego kryzysu za niewielką kase nabyłem cuba'śa z systemem 10.4.2 tier... Powoli... nawet bardzo powoli udaje mi sie wdrożyć w ten system i nieukrywam faktu że jako słabo znający jezyki obce człowiek opieram się w tym poznaniu na wiadomościach forum MyApple.pl... Ale prosze ja was dziś przepełnia mnie ogromne szczęście bo ponieważ.... udało mi sie dokonać zapierającego dech w piersiach czynu... który nazwał bym nawet heroicznym- w rozumieniu nadlidzkim- mianowicie podłączyłem poprzez modem SpeedTouch330 swojego cubusia z tygryskiem do sieci TPSA usługi neostrada 512... wypełnia mnie duma... i alkochol bo natrzeźwo podłączenie się nieudalo.... "Dziękuje wszystkim zebranym... mam nadzieje że niejestem jedynym z tym problemem w naszy klubie... AA Krokus z Ciechanowa... " A tok wogóle to AA pasuje... Anonimowy AppleUsser... :mrgreen:

#16 bejzkik

bejzkik
  • 337 postów
  • Skądsc

Napisano 03 listopada 2005 - 20:39

elo przemek z sosnowca kjub (bardzo podobny do tego jsg'owego) otoczony jestem ludzmi ktorzy nie moga scierpiec mysli ze moje 450 mhz wystarcza do tego do czego oni potrzebuja przynajmnej 2 ghz dlatego staram sie wpadac tutaj (i myslec co zrobie jak wkoncu zapgrejduje sobie na 1,6 ghz hehe)

#17 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 03 listopada 2005 - 22:30

Witam, Krzysiek ze Szczecina A jak było... Timex - było OK C64 - było OK Amgia - było OK Pecet z DOS`em - było OK (serio :D ) Pecet z Winzgrozą - było bardzo NIE OK Pecet z Linuxem - było prawie idealnie Jak jest : Mac z OSX i Linuxem - IDEALNIE :lol: I tak już zostanie 8)

#18 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 03 listopada 2005 - 23:07

heheh Hubert z Długołęki pod Worckiem ;) ja przygode z makami zaczalem iles lat temu bedac na praktykach w firmie reklamowej - tam bawilem sie quadra ;) i poznawalem mozliwosci photoshopa 4 ;) do dzis dnia pamietam jak poddasze na ktorym miescila sie agencja zalala woda z topniejacego sniegu i jeden maczek poplynal, a z monitora 21 " gosc ( dtp owiec wylal ) pol wiadra wody :))) Jego dbalosc o sprzet ( wylaczenie z pradu maczka po pracy ) uratowala komputer, gosc rozlozyl go na czyniki pierwsze, nawet przyciski na klawiaturze skrupulatnie powyciagal - po tygodniu suszenia maczek dzialal - nawet spiewal :) od tego czasu zmienilem swoj swiatopoglad.. komputerowy ! niestety brak kasy uniemozliwal mi blizsze poznanie ;) makowki i grafika musialem sie bawic nna pecece ( wiekszosc i tak robilem na papierze odrecznie ) - co czynie do dzis dnia ( w duzo mniejszym stopniu ) no bo KUPILEM sobie G5 i nie zaluje - troche kieszen mnie zabolala maczka tez kupilem po to by torche poeksperymentowac przy obrobce video i efx - kiedys chcialbym pracowac przy produkcji filmow - efektow nie specjalnych .. heh moze mi sie uda ;D licze na to ... Tak ogolnie - zajmuje sie grafika komputerowa i reklama - mam jakas mala firme ;) ktora powoli rozkrecam - :D w czasie wolnym interesuje se tuningiem samochodowym :) pieszcze swoja HONDE CIVIC 1,6 ;))) ktora naprade szybko jezdzi ;) ( pieszcze - do 8000 obrotow ) spotykam sie ze znajomymi czasami gdzies w nocy sie scigam po miescie ;) muza - clubing/tehno/housik czasami jak jezdze ostry metal ;) kultowy film REJS ;))) i matrix to mowilem ja hubiii sory za nadmiar textu ;) chyba nie przynudzilem

#19 ish

ish
  • 30 postów

Napisano 18 listopada 2005 - 21:25

Czas na isha:) mieszkam pod Warszawa, zawodowo studencina na Uniwersytecie Warszawskim...ale moze niedlugo zrobie upgrade uczelni i wyladuje na Uni Wroclawskim:) Do apple'a slinilem sie od dawna, ale brak kasy skazywal mnie na taka platoniczna milosc...ale ostatnio sprawy przyspieszyly i zaczalem pracowac w SADzie (tak, tak- tym samym:P) a dokladniej w promenadzie przy takim boksie z ipodami...i tam mielismy maca mini i wieeelkim ekranem Cinema display...od tamtego czasu zarazilem sie juz na maxai tak oto mam swojego ibooka. A SADowi juz podziekowalem zainteresowania? fotografia- zawsze i wszedzie, pod kazda postacia- cyfrowa, analogowa, automatyczna, manualna, metalowa, plastikowa, duza, mala, srednia kwadratowa i podluzna :twisted:

#20 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 20 listopada 2005 - 10:55

Witam mateusz tychy do tej pory mialem PC (200MHz) - Dżizis krajs maskara PC (2GHZ) - jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma (przez jakis czas z linuxem)(mam dalej) teraz tez mam iMAC G5 jestem zadowolony :D

#21 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 20 listopada 2005 - 15:01

Witam kolejny raz ;) Jestem tutaj z wami już jakiś czas, ale tak jakoś nie miałem odwagi się przywitać tutaj, no ale w końcu muszę coś o sobie napisać ;) Tak dla odmiany, żeby tylko cały czas z problemami nie wychodzić do szanownego grona macuserów X D Mam na imię Łukasz i pochodzę z Wrocławia i tutaj też przebywam na stałe, choć nie stale :3 Studiuje informatykę na uniwerku wrocławskim i pracuje razem z ojcem w jego firmie. Profilu nie będę opisywał bo i bazy danych nie starczy ;) ogólnie samochody, ubezpieczenia i tworzenie stron WWW oraz obsługa serwerów. W swej karierze miałem okazję przebrnąć chyba przez wszystkie stacjonarne stacje grające jakie tylko były do zdobycia na starym kontynencie a z kompów to przez commodore 64, amigę 500 - 1200. Później była długa przerwa w przygodzie z komputerami, która została przerwana przez mojego pierwszego i jak na razie jedynego PCta. Lubię bardzo mojego podkręconego Athlona XP ;) Na prawdę, windows nie sprawia mi problemów od jakiegoś czasu, Linux powolutku się przede mną otwiera i w ogóle 3 lata bezawaryjnej pracy. Nie mniej jednak od dłuższego czasu ciągnęło mnie w stronę maczków. Miałem okazję pracować na iMacach G4 i mi się bardzo podobało. Gdybym wiedział, że nie będę grał na kompie bo typ gier mi nie pasuje to już dawno bym sobie maczka załatwił, ale co się odwlecze to nie uciecze ;) Nie mniej jednak chyba stacjonarnie w domu wolę PCty a laptopy maczki se będę załatwiał. interesuję się przede wszystkim mangą i anime ale także grami fabularnymi. W szczególności światem mroku. Z miłą chęcią poznałbym jakiegoś macusera z wrocka. Tak dla wymiany doświadczeń i poglądów n i czułbym się pewniej kiedy miałbym do kogo się zwrócić o pomoc IRL ;) dobra kończę ten elaborat, bardzo się cieszę, że trafiłem w to miejsce. Niezwykła baza danych na temat OSXa i przemili ludzie, oraz ciekawy konspekt forum ;)

#22 ish

ish
  • 30 postów

Napisano 21 listopada 2005 - 22:26

widac ze w we Wrocku tez sa macuserzy:) ja ma zamiar sie niedlugo do tego pieknego miasta przeprowadzic, jestem nim zauroczony...

#23 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 listopada 2005 - 17:00

no to moze z nudów to i ja sie przedstawie ;) moja przygoda z kompami zaczeła sie od Amigi 500, pozniej niestety przeszedłem na zła strone mocy i tak zostalo do dzis :P ale mam nadzieje ze w nieodległej przyszłości bede mogł powrocic na ta jedyna i sluszna strone ;) jak narazie jestem uzytkownikiem ipoda i na tym forum moderuje wlasnie dział "ipod". jesli masz jakis problem z ipodem to wal do mnie, jest szansa ze bede mogł Ci pomóc:) a ze szczegółowych spraw to na imie mam Krzysiek, xywa: myapple( a że forum sie tak nazywa to czysty zbieg okoliczności 8) ), jarzyna, krzysiu :mrgreen: za kilka miesiecy bede dyplomowanym technikiem elektronikiem o specializacji "sieci i systemy komputerowe" 8) :lol:

#24 dj

dj
  • 135 postów
  • SkądPoznań/Londyn

Napisano 22 listopada 2005 - 17:39

Hey !!! Z drugiej strony dj.... uwam komputera do muzy tworzenia, przesiadka z PC na Mac'a z powodów oczwistych... rzut pecetem przez okno a później o ściane :x nie ukrywam że Maca nie znałem w ogóle i po paru dniach widzę różnice :D Prosił bym od czasu do czasu o pomoc w "wychowaniu" OSX Tygryska, troszke dla mnie zbyt tajemnicz, ale daye rade(lubie wiedzieć wszystko o sys. operac. Windy zniszczyłem wszystkie i powiem że w prównaniu z OS X, Windowsy to wielkie Śmietniki, w których nic nie ma....) Ale sie rozpisałem a miało być krótko :P Pozdro

#25 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 22 listopada 2005 - 17:51

rzut pecetem przez okno a później o ściane

na którym piętrze mieszkasz? ;)
chciało Ci się schodzić jeszcze na dół żeby wykonać rzut o ściane?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych