Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Roth Audio MC4 okiem laika - recenzja użytkownika dziabong


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 dziabong

dziabong
  • 19 postów

Napisano 02 września 2011 - 19:48

Witam, Na początku zacznę od wyglądu zestawu. Zestaw wprost stworzony do mieszkania, ładnie się prezentuje, i nie jest duży. Co do wzmacniacza to jest dobrze wykonany i po prostu ładnie wygląda. Podświetlenie na czerwono dodaje jeszcze uroku wzmacniaczowi. Natomiast co do głośników to z zasłonkami głośników powiem że po prostu ich nie widać w mieszkaniu, zwłaszcza na ciemnej półce. Bez osłonek prezentują się jeszcze lepiej, dodają nowoczesności wzmacniaczowi. Teraz pora na to co ważniejsze. Co do dźwięku, to nie mogę powiedzieć że gra źle, tylko nie w moim stylu. Przy spokojnej muzyce np. Ennio Morricone, Gipsy Kings gra pięknie, bez żadnych zarzutów. Lecz już przy muzyce cięższej np. Tool trochę za dużo niskich tonów, traci się dość dużo z klimatu, i przy dłuższym słuchaniu zaczyna boleć troszkę głowa, czego nie ma na moim starym sprzęcie (Technics/Yamo). Przy jeszcze innej muzyce, bardziej elektronicznej typu dubstep niskie tony momentami nie nadążają jakby za wysokimi i trochę się to rozjeżdża. Gra cieplej i dla wielu osób będzie to pewnie zaleta, lecz mi osobiście nie odpowiada lecz jest to moje odczucie. Powiem na koniec tak, kolumny kupiłbym bez zastanowienia od ręki natomiast wzmacniacz to nie moje klimaty co nie znaczy że nie polecam go wszystkim lubiącym takie klimaty, sprawdzi się świetnie. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych