Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AppCleaner 2.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 26 sierpnia 2011 - 20:50

Mam dobrą wiadomość dla fanów programu AppCleaner.
Wysłałem już polskie zasoby do autora i w najbliższych aktualizacjach powinien pojawić się język polski.

Dołączona grafika

#2 kaczy

kaczy
  • 307 postów

Napisano 26 sierpnia 2011 - 21:25

Zostałem przy wersji 1.2.2 - nowa wersja totalnie nie przypadła mi do gustu...

#3 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 28 sierpnia 2011 - 17:25

A ja z ciekawosci zainstalowalem najnowsza wersje i jestem zadowolony. Do tej pory uzywalem AppTrap, gdyz dzialal on w tle i mozna bylo zwyczajnie wyrzucac programy do kosza a AppTrap automatycznie wywalal powiazane z tym programem "smieci". Czytalem, ze AppCleaner tego nie potrafi - ze trzeba go uruchamiac i do niego przeciagac programy, ktore chcemy usunac i dopiero wtedy AppCleaner wyszukuje pozostale "smieci" powiazane z usuwanym programem. Okazuje sie, ze w ustawieniach AppCleanera mozna wlaczyc funkcje Smart Delete (nie wiem czy byla ona w poprzednich wersjach - wydaje mi sie, ze nie skoro podobno tylko AppTrap mial te funkcje) i teraz wszystkie "smici" usuwane sa wraz z programem ktory wywalamy do kosza automatycznie :) Ameryki pewnie nie odkrylem - ale jest to moja "Ameryka". PS. AppTrap wyszukuje mniej powiazanych obiektow z usuwanym programem niz AppCleaner.

#4 kaczy

kaczy
  • 307 postów

Napisano 28 sierpnia 2011 - 18:22

Opcja "Smart Delete" dostępna jest także w starszej wersji (1.2.2) aplikacji...

Dołączona grafika

Poza tym, starsza wersja tego programu jest jakaś taka "przyjemniejsza dla oka" :)

#5 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 28 sierpnia 2011 - 18:55

Teraz żałuję, że wcześniej nie zainstalowałem tej aplikacji - genialna.

#6 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 29 sierpnia 2011 - 22:20

W nowym uaktualnieniu jest już dostępny język polski:

Dołączona grafika

#7 Śfieży

Śfieży
  • 909 postów

Napisano 03 września 2011 - 08:33

Jest już wersja 2.0.5! A tak przy okazji zapytam czy nie zrobiłbyś tłumaczenia do DropBoxa? Wiem, że to maleńka i prosta aplikacja, ale byłoby miło. Podobnie darmowy Calendar i Google Notifier.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych