Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak Sterowników (brak płyty z Leopardem)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DexLord

DexLord
  • 30 postów

Napisano 22 sierpnia 2011 - 14:07

Mam problem, ponieważ chciałem zmienić system na moim bootcampie z xp na "7". I tu pojawiają się dwa problemy- 1. Mam wersję Wingrozy 7 na pendrive (oryginalną) i nie wiem czy muszę zgrać ją na płytę czy da rady zrobić to z pen driva.
2. Zgubiłem gdzieś płytę z Leopardem, którą dostałem do mojego Macbooka Pro, a wiem że po instalacji trzeba ją włożyć żeby zainstalował sobie sterowniki i tu pytanie, czy jest jakakolwiek możliwość zrobić to bez płyty, np ściągnąć z jakiegoś miejsca te stery? Na Apple Support znalazłem tylko aktualizacje do sterowników BootCamp 3.1, ale to z tego co wiem nie wystarczy.

Jeśli powieliłem temat lub zapytałem o głupotę, to przepraszam (i proszę o odesłanie do tematu), lecz jestem w miejscu, gdzie internet to jakaś zgroza i każdy temat ładuje mi się pół dnia. W google też nic konkretnego nie ma na ten temat.

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 sierpnia 2011 - 14:19

1) windowsy raczej nie lubią bootować się z pendrive, zgraj na płytę; 2) możesz sobie wypożyczyć z torrentów kopię takiej płyty, jaką dostałeś razem z komputerem. I to i to było wielokrotnie wałkowane, także zamknę.

#3 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 22 sierpnia 2011 - 14:43

1) windowsy raczej nie lubią bootować się z pendrive, zgraj na płytę;.

Chyba na makach :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych