Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Boczny wskaźnik baterii - Problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vol

Vol
  • 25 postów

Napisano 16 sierpnia 2011 - 14:46

Witam. Mam Macbooka Pro mid-2010 i niestety nie działa mi na nim boczny wskaźnik baterii. Reset SMC nie pomógł. Ile może kosztować naprawa tego bajeru i czy ma to właściwie jakiś sens? Ten wskaźnik znajduje się na baterii czy w w obudowie/płycie głównej Maca? Miał ktoś podobny problem? Gwarancji niestety nie mam :(

#2 Thomaszek

Thomaszek
  • 220 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 29 marca 2012 - 22:30

U mnie ten sam problem. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

#3 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2012 - 22:55

Witam. Mam Macbooka Pro mid-2010 i niestety nie działa mi na nim boczny wskaźnik baterii. Reset SMC nie pomógł. Ile może kosztować naprawa tego bajeru i czy ma to właściwie jakiś sens? Ten wskaźnik znajduje się na baterii czy w w obudowie/płycie głównej Maca? Miał ktoś podobny problem? Gwarancji niestety nie mam :(

Płytka wskaźnika znajduje się z boku obudowy, połączona jest tasiemką z logicboard. Mogła paść tasiemka, mogło uszkodzić się gniazdo, szyna danych, zasilanie lub sam wskaźnik. Jak widzisz sporo może być przyczyn i nie można określić ceny naprawy. Potrzebna jest diagnoza.


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com

#4 Thomaszek

Thomaszek
  • 220 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 30 marca 2012 - 23:21

No to niewesoło. Chyba się tego w takim razie nie opłaca naprawiać. Nie działa jeszcze usypianie po zamknięciu klapy, ale to raczej drobiazg, bo nie korzystam z usypiania, a mogę to zrobić poprzez naciśnięcie "Power".




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych