Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

POSZUKUJĘ PRACY - STAŻU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 15 maja 2007 - 12:33

WItam wszystkich serdecznie

Mam na imię Andrzej. Mam 22 lata. Mieszkam w Piekarach Śląskich

Szukam pracy :)
ale do rzeczy :
Od dwóch lat pracowałem gdzie tylko się dało żeby jakoś związać koniec z końcem. Już w liceum postanowiłem sobie że będę pracował i studiował zaocznie - to się udało - jednak nadszedł czas aby znaleść zajęcie które pozwoli mi jakoś wesprzeć to czego uczę się na studiach.
Nie sprecyzowałem jeszcze kierunku w jakim chcę pójść. Zbyt wiele rzeczy mnie interesuje i ich nauka sprawia mi przyjemność ale o to próbka:

- Od zawsze rysowałem - na kartce ołówkiem - swego czasu zajmowałem się tatuażem artystycznym - niestety jest to bardzo drogie hobby - bo żeby z tego żyć - trzeba być bardzo dobrym i mieszkać w większym mieście. Aktualnie staram się moje wizje za pomocą tabletu przenieść na ekran IMACa - ale muszę jeszcze się podszkolić

- Moja największa miłość to systemy operacyjne - wszystko co od unixa - linuxy unixy i przedewszystkim nasz ukochany MAC OS X. Tu wydaje mi się że również*potrzebuję*szlifu - jednak mneijszego ;)

- Ostatnio sporo czasu poświęciłem na InDesignu CS2 - i pozytywnie bardzo się zaskoczyłem gdyż sprawiało mi to sporo radości i poznawanie nowego programu było dla mnie świetną przygodą którą również z przyjemnością bym kontynuował

Zmierzam do tego iż szukam pracy w którj będę mógł się czegoś uczyć - jest to dla mnie zdecydowanie ważniejsze niż zarobek (lecz ten jak dla mnie powinien przynajmniej starczyć na opłacenie studiów i skromne życie). jestem osobą bardzo szybko uczącą się ze sporym pokładem kreatywności - która sporo czasu już poświęciła na prace budowlane i tapicerskie - które niestety nei pozwalają się rozwijać. zatrzymują w miejscu - wierzcie mi ale po 12-godzinnym dniu pracy na budowie ciężko się wziąść w garść i studiować jakąś książkę informatyczną - a najlepszą nauczycielką jest praktyka. w konsekwencji stwierdzam ze smutkiem że w liceum ogólnokształcącym kiedy miałem cas uczyłem się więcej niż teraz - na studiach.

Dodatkowo życie subtelnie sugeruje mi że dobrze by było się wynieść w końcu z piekar i zacząć samodzielnie budować przyszłośc gdzieś indziej - dla tego ewentualny wyjazd nie jest dla mnie żadną przeszkodą.

Gdyby znalazł się tu ktoś kto weźmie pod swoje skrzydła młodą zdolną osobę i da jej możliwość rozwijania się - proszę o kontakt. z mojej strony mogę zaręczyć że dla mnie matką nauki jest WYSZUKIWARKA GOOGLE - i nie ma tematu/problemu/zagadnienia którego nie da się poznać po jednej nocy spędzonej przed monitorem. A mój zapas energii i chęci do pracy i nauki pozwoli mi spokojnie zoorganizować sobie wiele takich nocek ;)

Gdyby ktoś miał jakiś pomysł proszę o kontakt

e-mail : andrzej.maniak@gmail.com
Gadu : 1565555
tel.kom : 507-248-763

a jak nie to za tydzień znowu na budowę - wolę to od pracy w TESCO - bo lepiej płacą ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych